Tarakoniško – komjaunuoliško psichikos tipo veikėjų neima jokie dustai (nuodai)

durniai

durniai

 

Rimas Armaitis

durniai

Sakoma, kai karas sugriaus mūsų pasaulį, išgyvens vieni tarakonai, panašu, kad tai tikra tiesa, tarakonai visada išgyvena, jiems jokie dustai (nuodai) nebaisus. Tikri tarakonai niekada nemiršta, jie prie bet kokios valdžios ar sistemos laimi laimingą bilietą – natūra tokia, tiksliau toks tarakoniškas prisitaikėliškas psichikos ir organizmo adaptavimosi tipas.

Taip kad tokio tarakoniško – komjaunuoliško psichikos tipo veikėjus niekas neima, jie visada, visur ir visais laikais yra nepakeičiami savo komjaunuoliškoje veikloje.

Šitie tarakonai iki šiol taip ir nesuprato, kad Hibridinio karo technologijos pagrindą sudaro gatvinis minios spaudimas valdžiai arba perversmas, inicijuotas valdžios viršūnėse. Tai yra dvi pagrindinės priemonės, kurių pagalba įvyksta esamos valdžios demontavimas.

Hibridiniame kare valdžia demontuojama manipuliuojant socialiniais subjektais iš išorės ir jų pagalba dirbtinai sukuriant socialinį nestabilumą. Šantažo instrumentais tampa iš anksto parengtos, gerai organizuotos sukilėlių, separatistų, internacionalinių brigadų, radikalių religinių ir nacionalistinių bei įvairiausių ideologinių pakraipų grupuotės. Bet tai neįmanoma neturint priedangos ir tam užtarimo aukščiausiose valstybės valdymo struktūrose.

Kitaip sakant, valdžios demontavimo iniciatyvos visada užgimsta aukščiausiose valstybės valdymo struktūrose, o ne apačioje.

Dar viena iš priežasčių, kai reikiamu metu, aukščiausi valstybės vadovai, nesugeba priimti tinkamų ir adekvačių situacijai sprendimų, o tai irgi yra išdavystė.

Detaliau čia: 

TIKRIEJI LIETUVOS PATRIOTAI – KOLABORANTUS REIKIA ŠAUDYTI

http://www.ekspertai.eu/tikrieji-lietuvos-patriotai-kolaborantus-reikia-saudyti86442/

Facebook komentarai
});}(jQuery));