„Tallink“ šią vasarą paleidžia naują reguliarų keltų maršrutą tarp Rygos ir Helsinkio

Ri-HEL_baneris_950x200_lt

Ri-HEL_baneris_950x200_lt

„Tallink“ šią vasarą paleidžia naują reguliarų keltų maršrutą tarp Rygos ir Helsinkio

 

„Tallink Grupp“ nuo birželio 26 d. iki rugpjūčio 15 d. vykdys reguliarų susisiekimo keltu maršrutą tarp Helsinkio ir Rygos, suteikdama Baltijos regiono keliautojams unikalią galimybę šią vasarą tiesiogiai keliauti laivu tarp Latvijos ir Suomijos.

Keleivius plukdys vienas prabangiausiu įmonės ir Baltijos jūroje plaukiojančių laivų „Silja Serenade“, kuris paprastai plaukia maršrutu Helsinkis-Stokholmas. Naujasis maršrutas vasaros laikotarpiu kas antra dieną paims keleivius iš abiejų sostinių. Išvykimo ir atvykimo laikai suteiks galimybę keliautojams mėgautis naktine kelione laivu „Silja Serenade“, o dieną, arba ilgesnį laikotarpį, praleisti tyrinėjant vietos lankytinas vietas ir objektus.

Kelto išvykimo kasdieninis maršrutas nuo birželio 26 d.:

16.00 Išvykimas iš Helsinkio Olympia” terminalo

10.30 Atvykimas į Rygą kitos dienos rytą

16.30 Išvykimas iš Rygos

11.00 Atvykimas į Helsinkio Olympia” terminalą

„Tallink Grupp“ klientams siūlys ne tik kelto bilietus, bet ir kelionių paketus į Rygą, įskaitant apgyvendinimą grupei priklausančiame patogioje vietoje įsikūrusiame „Tallink Hotel Riga“ viešbutyje, bilietus į turistų lankomas vietas ir kitas paslaugas.

„Maršrutas Ryga-Helsinkis mums nėra visiškai naujas dalykas, nes ankstesniais metais vykdėme specialius kruizus tarp Šiaurės ir Baltijos šalių sostinių, kurie buvo labai populiarūs tarp mūsų klientų iš Suomijos“, – teigė Paavo Nõgene, „Tallink Grupp“ generalinis direktorius.

„Kadangi ši vasara ir turizmo sezonas labai skiriasi nuo bet kurių ankstesnių metų, mes turėjome operatyviai peržiūrėti savo paslaugas. Įsiklausėme į tai, ką klientai mums sake apie savo kelionių pasirinkimas šią vasarą, ir džiaugiuosi, kad galime pasiūlyti regiono gyventojams puikių naujų keliavimo galimybių netoli namų“.

„Laivas „Silja Serenade” ir jos įgula nekantrauja sutikti keleivius iš Helsinkio ir Rygos nuo birželio 26 dienos ir esame pasirengę užtikrinti, kad, nepaisant pastaruoju metu sudėtingų sąlygų, šią vasarą keleiviai neprarastų galimybės patirti nuostabių kelionių prisiminimų, nenutoldami nuo Baltijos jūros regiono“, – sakė Nõgene.

Bilietus į naujojo maršruto Helsinkis-Ryga reisus laivu „Silja Serenade“ galima įsigyti nuo 2020 m. birželio 4 d., bendrovės interneto svetainėse www.tallinksilja.fi ir www.tallink.lv

Keliautojai iš Lietuvos į sėsti į keltą kviečiami iš Rygos.

Laive „Silja Serenade“ rūpinamasi, kad būtų užtikrintas kiekvieno keleivio saugumas, dažnai valant ir dezinfekuojant patalpas, ribojant restoranų ir barų lankytojų srautus bei organizuojant skirtingas pramogas keleiviams. Kartu su saugumo reikalavimais, didelis dėmesys skiriamas keleivių patogumui, pramogoms, geram maistui ir poilsiui.

Facebook komentarai
});}(jQuery));