Tai valstybės ir šeimos priešai sėdi prie Seimo, ania?

priesai

priesai

Vingio parke buvo organizatorių renginys, kada dar yra atskirtis tarp Mes ir Jie. Na, toks kaip spektaklis, kada organizatoriai ir jų parinkti kalbėtojai scenoje kalba, o žmonės iš visos Lietuvos tik reaguoja kaip kokie žiūrovai. Tada taip reikėjo, supraskit. Kad nebūtų nenumatytų įvykių, nesąmonių ir provokacijų.
Dabar yra žmonių renginys. Patys žmonės iš regionų sprendžia, kas kalbės, ką giedos ar dainuos, ką siūlys, mums tai dažnai net nežinoma. Taip, būna kliurkų, kaip su Himnu. Dabar mes patys esam tik žiūrovai, kokia yra tikroji Lietuva. Raukykitės kiek norit, bet ji yra tokia ir kitokios nėra. Dabar taip reikia, tą irgi supraskit.
Kada penktadienį tarėmės, ką daryti su šimašoidų „draudimais”, tyčia neskelbėm, kad galima ramiai apeiti tuos jų „draudimus” ir tai bus absoliučiai teisėta. Na, kad negalėtų iš anksto pasiruošti ir jiems būtų netikėtumas. Tegu pasikankina…
Dar dabar ima juokas, įsivaizduojant, kaip jie nustebo, skambinėjosi, piktinosi ir ieškojo sprendimų, kaip uždrausti ir nubausti, kada ne vienas žmogus prašo „ponų leidimo” pasinaudoti konstitucine teise išsakyti savo pažiūras. Kada šimtai piliečių, praktiškai visuomenė pasako, kad mes ateinam ir nėra jokio, na, absoliučiai jokio preteksto to kaip nors neleisti.
Ir visą dieną visi, pradedant Čmilyte, baigiant policijos vadovais, sakė per visur kur – tai teisėta ir niekas nieko nepažeidžia. O vakare tik obaaa – ir policija „pradėjo tyrimą, ar nebuvo pažeisti reikalavimai nesibūriuoti daugiau kaip po 15 asmenų”. Ir net baudos nurodytos nuo 140 €…
Ponai mieli, niekas atviroj erdvėj renginių dalyvių skaičiaus nebereguliuoja, net Šimonytės draudimai to nebenumato, tai kokias nesąmones čia pezat? Kaip du organizatoriai gali rengti susirinkimus po 15 žmonių, taip ir 200 organizatorių gali rengti susirinkimą toje pačioje vietoje po 15 žmonių, ir bus ten 3000 piliečių – na ir kas?
Juk absoliučiai jokių įstatymo reikalavimų tai nepažeidžia – būriuotis daugiau kaip po 15 asmenų niekas nebedraudžia! Tai 100 % pagal jūsų pačių priimtus įstatymo reikalavimus, patys išsidūrėt!
Klausimėlis. Negi jie to nesupranta, jei grasina „policijos tyrimais” ir baudomis? Aišku, kad supranta. Bet jiems ir joms pilnos kelnės ir kelnaitės baimės, kad žmonės įsidrąsins ir ryt poryt jų bus daug daugiau. Todėl pagasdinkim, Aušrine, blogiau juk nebus, ania?
Valdžios bėda ta, kad nebesupranta, kad žmonės jų žaidimėlius supranta, įstatymas jų pusėje ir baimė nebesuveiks. Tik dar labiau žmones suerzins ir suaktyvins. Ir visi ponulių veiksmai atsisuks prieš juos pačius.
Tą nesunku suprasti, pažiūrėjus į šį vaizdą. Tai valstybės ir šeimos priešės sėdi prie Seimo, ania?
Facebook komentarai
});}(jQuery));