Šventosios uoste išdygo naujas gyvenamųjų namų kvartalas

Sventoji_1

Sventoji_1

Šventosios uoste išdygo naujas gyvenamųjų namų kvartalas

Trokštantieji išskirtinio poilsio ir privatumo šiemet bus kviečiami įsigyti naują būstą Šventojoje, unikalios pajūrio gamtos prieglobstyje. Šventosios miestelyje esančiame uoste pradedamas naujas gyvenamųjų namų statybos projektas – „Jūros panorama“.

Sventoji 1

„Džiaugiamės galėdami pranešti, jog pradedame naujo kvartalo statybą istoriniame Šventosios uoste“ , – sako projektą valdančios įmonės „Rewo“ direktorius Karolis Matulevičius.

 

Iš viso ketinama įrengti 94 butus. Klientų patogumui bus numatyta galimybė kai kuriuos apartamentus skaidyti į mažesnius.

 

Trimis etapais į projektą planuojama investuoti iki 6 mln. eurų. Pradiniame projekto vystymo etape, kuris numatytas pirmąjį šių metų ketvirtį, jau stovinčiuose  mažaaukštės statybos namuose ketinama įrengti 35 butus, kuriuos bus galima įsigyti ir su pilna apdaila.

 

Pagal projektą numatyta įrengti įvairaus ploto 1-3 kambarių butus. Viršutinių aukštų apartamentai – su mansardomis.  Daugelyje apartamentų bus įrengti erdvūs balkonai ar terasos. Aukštos lubos ir panoraminiai langai suteiks patalpoms didelės erdvės įspūdį ir leis mėgautis nepakartojama Baltijos jūros panorama visu 180 laipsnių kampu.

 Sventoji 2

Projektas „Jūros panorama“  yra nuostabios gamtos prieglobstyje, Šventosios miestelyje. Komplekso teritoriją juosia Šventosios upė ir Baltijos jūra.  

 

Projekto vystytojai  teigia, jog kaimynystėje esantis ir šiuo metu beveik nenaudojamas mažųjų laivų uostas ateityje pridės dar daugiau vertės ir išskirtinumo šiam kvartalui.

 

„Aplinka bus uoliai tvarkoma, juk metams bėgant turėtų atgimti ir pats Šventosios uostas, todėl norime, kad mūsų išskirtiniai būstai įsilietų į bendrą atsinaujinančio ir modernaus uosto aplinką“, – teigia K. Matulevičius. 

 

Šventoji yra strategiškai itin patogioje vietoje. Miestelį galima lengvai pasiekti automobiliu arba dviračiu palei jūrą vingiuojančiu dviračių taku. Vos už penkių kilometrų nuo miestelio yra Palangos oro uostas, toliau – Klaipėdos jūrų uostas. Kurorte galima išsinuomoti automobilį ir patogiai pasiekti kitus pajūrio miestus – Palangą, Klaipėdą. 

 

 Pirmieji naujakuriai į apartamentus galės įsikelti jau šiemet.

 

Projekto valdytojas – UAB „Novalex“ , UAB „Rewo“ statybas vykdo ir prižiūri – UAB „Jungtiniai Projektai“. 

 

PRANEŠIMĄ PASKELBĖ: VAIDA JUTKONĖ, UAB REKLAMOS AKADEMIJA

Facebook komentarai
});}(jQuery));