Švelnėjantis karantinas – atsiverianti galimybė ar rimtas iššūkis verslui?

Uno.lt_laisvaslaikrastis.lt_

Uno.lt_laisvaslaikrastis.lt_

Švelnėjantis karantinas – atsiverianti galimybė ar rimtas iššūkis verslui?

 

Nors ir palengva, tačiau jau kiek švelnėjančios karantino sąlygos daugeliui verslų pagaliau suteikia galimybę atsiverti klientams. Dauguma džiaugiasi galėdami pagaliau grįžti į darbus, vėl bendrauti su klientais, gauti pelną ir vystyti verslą. Tiesa, taikomi ribojimai dažnai neleidžia laisvai vykdyti veiklos, todėl grįžtantiems ir lankytojų vėl laukiantiems prekybininkams bei paslaugų teikėjams kyla nemažų iššūkių. Švelnėjančios sąlygos verslininkams gali kelti pačių įvairiausių emocijų, todėl verta skirti laiko detaliam grįžimo plano susidėliojimui.

Pirma mintis – palengvėjimas

Žinia, kad pagaliau leidžiama atverti duris bei, nors ir ribotai, bet pagaliau priimti klientus – tikrai džiuginanti. Daugybė verslų ilgus mėnesius buvo užverti. Kai kuriems jų, norint išsaugoti darbo vietas ir nebankrutuoti, teko priimti drastiškų sprendimų. Natūralu, kad išgirdus apie atlaisvinimus išsyk kilo palengvėjimo jausmas. Verslininkai džiaugiasi galėdami nutraukti darbuotojų prastovas, vėl skaičiuojamos pelno galimybės, planuojami biudžetai. Visgi, tokį karantino švelninimo etapą lydi daugybė smulkių, tačiau saugumui būtinų reikalavimų. Išlaikomas būtinas atstumas, galimybė dezinfekuoti rankas ir aptarnavimas tik dėvint kaukę – šios sąlygos būtinos užkertant kelią koronaviruso plitimui. Todėl planuodami darbo valandas, užimtumą ir stalelių išdėstymą, nepamirškite užtikrinti būtinų karantino reikalavimų. Taip ne tik sėkmingai, bet ir saugiai atversite duris įvairių prekių bei paslaugų išsiilgusiai visuomenei.

Kelią neretai pastoja rimti iššūkiai

Ne paslaptis, kad atlėgus pirminiam džiaugsmui dėl vėl atveriamo verslo, gali kilti ir įvairių iššūkių. Jei karantino metu teko gerokai susiveržti diržus ar atleisti darbuotojus, vėl atveriant duris teks ieškoti pačių efektyviausių sprendimų. Galbūt galite kitaip organizuoti darbą, perskirstyti etatus ar riboti darbo valandas. Jei nesate tikri, kuris sprendimas labiausiai tiktų jūsų verslui, eksperimentuokite. Vieną savaitę išbandykite vieną modelį, kitą – kitokį veiklos variantą. Tik nepersistenkite su darbo laiku, nes šie pokyčiai gali klaidinti klientus. Jei nusprendėte keisti darbo valandas, apie tai komunikuokite savo verslo socialinių tinklų paskyrose ar tinklalapyje. Įvertinę gautą pelną ir atsižvelgdami į pačių darbuotojų įžvalgas galėsite nuspręsti, koks darbo karantino laikotarpiu modelis jums yra tinkamiausias. Tiesa, jei karantinas verslą nualino itin stipriai, gali tekti ieškoti papildomų finansavimo šaltinių, kurie leistų sėkmingai atsitiesti ir vėl drąsiai susigrąžinti savo pozicijas rinkoje.

Sprendimas – verslo paskola apyvartinėms lėšoms

Vienas geriausių sprendimų po karantino atsigaunančiam verslui – paskola apyvartinėms lėšoms. Toks finansavimas padės išspręsti laikinas likvidumo problemas, be to, paskatins verslo augimą, nes greičiau įvykdysite ir trumpalaikius finansinius įsipareigojimus tiekėjams. Beje, paskola padės net tuo atveju, jei šiuo metu stokojate lėšų darbuotojų algų išmokėjimui ar kitoms būtiniausioms reikmėms. Apyvartinėms lėšoms skolintis verta Uno.lt. Čia patogu pildyti paraišką internetu, o lanksčios sąlygos jūsų verslui suteiks daugiau galimybių lengvai ir saugiai grįžti į ankstesnes vėžes.

Facebook komentarai
});}(jQuery));