Svarbiausia Donaldo Trampo kalba jo gyvenime

safe_image

safe_image

Šiąnakt prezidentas D. Trump’as pasakė kalbą, kurią įvardino kaip galbūt svarbiausią savo kalbą prezidentavimo metu.
Jūsų dėmesiui 5 minučių visos 46 minučių kalbos santrauka rusų kalba:
Teisinė padėtis rinkimų kovoje 12 03
Nuo šiol jau nebesu tikras ar pavadinimas „teisinė padėtis” čia vis dar tinkamas. Kai kada padėtis tampa jau labiau kriminaline nei teisine.
Advokatas Lin Wood iš S.Powell komandos savo paskyroje paskelbė, kad už daugelio tarpininkų Dominion savininkų gretose stovi kinai. Šių metų spalio 8 d. šveicarų investicinis bankas UBS Securities už 400 mln. įsigijo Staple Street Capital, kurie valdo Dominion dalį. 75 proc. UBS kapitalo savininkai yra penkios kinų bendrovęs, susijusios su komunistų partija.
Žurnalistas James O’Keefe slapčia prisijungdavo prie CNN bosų konferencijos telefonu ir du mėnesius įrašinėjo kaip jie tariasi dėl žinių rengimo. Nors paskelbta tik dalis įrašų, iš jų matyti, kad jie visai nesuinteresuoti perteikti žinių, o patys savo nuožiūra jas gamina siekiant vieno ar kito poveikio visuomenei. Aišku, tai matyti ir plika akimi įsijungus jų kanalą, tačiau šį kartą turima nenuneigiamų įrodymų, kad jie tik apsimeta žurnalistais, o veikia kaip įtakos agentai.
Gen. prokuroras Williamas Barras pareiškė, kad „nėra pakankamai įrodymų, jog klastojimai galėjo nulemti rinkimų rezultatus”. Į tai bemat atsakė R.Giuliani, kad Teisingumo departamentas, kuriam vadovauja W.Barras, tik prieš pota dienų nurodė FTB pradėti tyrimą, tačiau kol kas nesusisiekė su Trampo teisininkais dėl įrodymų, nepaprašė raštiškų liudijimų, neapklausė jų autorių. Vakar rašiau, kad žvalgybos generolas T. McInerney tvirtina, kad Teisingumo departamentas yra perversmininkų pusėje.
S.Powell pateikė savo „Pabaisą” ir Arizonoje. Ten teisėjas leido paimti 100 biuletenių mėginį ir pažiūrėti kiek iš jų galimai neteisėtų. Atrasti 3. Tuomet teisėjas leido tikrinti visus biuletenius. Jei paaiškėtų, kad 3 proc. valstijos biuletenių neteisėti, nuo Baideno būtų nurašyti 90 000, o šiuo metu jo pranašumas siekia vos 11 400.
Joe Bidenas siekia prieiti prie žvalgybinės informacijos. Jį informavo, kad kinai mėgina daryti įtaką jo aplinkai, todėl jis norėtų žvalgybinę informaciją pradėti gauti dar iki kol bus išrinktas prezidentu.
Jesse Morgan, vairuotojas iš Pensilvanijos, liudija, kad jis pervežė iš Niujorko valstijos į Pensilvaniją kelių stambių dėžių krovinį, kuriose buvo jau užpildyti balsavimo biuleteniai. Sprendžiant iš krovinio apimties, ten turėjo būti iki 200 000 fiktyvių biuletenių.
Pasirodė video, kur du kinai Guandongo mieste laiko rankose amerikiečių balsavimo paštu biuletenio pavyzdį, mandarinų kalba aptarinėja kaip reikės jį spausdinti ir kur išsiųsti (į Kanadą ir Meksiką apiforminus kaip vaistų ar pašto siuntą). Komentare pridedu įrašą, nueikite į 11 min. Veikiausiai melagiena, tačiau dėl viso pikto įtraukiau į apžvalgą.
Dar vienas rinkimų klastojimo liudijimas – greta vykę rinkimai į Kongresą ir Senatą vis dar skaičiuojami kai kuriose apygardose. Tokių yra dešimt, visose pirmauja respublikonai. Vienoje Niujorko apygardoje, kur respublikonė laiminėja vos 12 balsų persvara, netikėtai atsirado papildomi 55 išankstinio balsavimo biuleteniai, kuruos šiandien turėtų ir atplėšti.
Žinoma, kai praėjus mėnesiui vis dar skaičiuoja balsus, kokio dar reikia patvirtinimo kad vyksta grubiausios klastotės?
Viskas ten juda link to, kad prezidentas įves ribotos apimties karinę padėtį, susodins giluminės valstybės veikėjus ir paskelbs pakartotinius rinkimus. Prezidento priesaika jį įpareigoja ginti respubliką nuo išorės ir vidaus priešų. Prezidentas Trampas prieš kelias dienas Tviteryje paskelbė, kad vienintelis kelias Baidenui tapti prezidentu – įrodyti, kad už jį išties balsavo 80 mln. rinkėjų.
Jau pasigirdo raginimas įvesti ribotos apimties karinę padėtį. Teisininkas Lin Wood vakar paskelbė atsišaukimą, kad tam yra būtinybė, nes buvo pavogta amerikiečių apsisprendimo teisė, daugybė atsakingų pareigūnų remia neteisėtus veiksmus, šliejasi prie giluminės valstybės. Tokiomis aplinkybėmis, pasak Lin Wood, karo padėties paskelbimas gali būti vienintelis būdas sustabdyti toli pažengusią korupciją ir apginti resubliką. Karinės padėties įvedimas, pasak Lin Wood, gali tapti vienintele alternatyva pilietiniam karui.
Vaizdas: „Jake Tapper on Twitter: "Deranged… "“
GOOGLE.COM
Vaizdas: „Jake Tapper on Twitter: „Deranged… „“
Rasta sistemoje „Google“, svetainėje twitter.com
Facebook komentarai
});}(jQuery));