Suvalgė Kęstutį Pūką, užsikąs Aušra Ručiene?

Suvalgė Kęstutį Pūką, užsikąs Aušra Ručiene?

Kristina Sulikienė

Neregėto vaikiškumo 2016-2020 metų kadencijos Seimas nesiliauja stebinti vaikiškomis akcijomis, ir kūdikiškais pareiškimais. 

Kai Kęstutis Pūkas atvyko į Seimą be advokatės Aušros Ručienės, seimūnai pasipiktino, ir pareiškė:

„Viena advokatė šokdina visą Seimą“.

Kai visas Seimas net vienerius metus šokdino teismų sistemą Naglio Puteikio byloje ir visaip tyčiojosi iš generalinio prokuroro Pašilio, net neleidžiant pasisakyti tuo klausimu Seimo tribūnoje – tai čia viskas gerai.

Necivilizuotame, nedemokratiškame krašte iš viso įmanomos tokios apkaltos, kaip kad ne taip pasižiūrėjo ir ne tokiu balso tembru kažką pasakė: ir čia jau Konstitucijos pažeidimai, Konstitucinis Teismas, nesugebantis nagrinėti skundų po keletą metų, skubos tvarka nagrinėja paklausimą dėl Kęstučio Pūko – ar jis grubiai bendraudamas su kažkokiomis merginomis, vertas apkaltos.

Taip, vertas nurodė KT, kuris nepriima paprastų piliečių skundų, tik nepaprastų.

Kaip nušviečiama viskas žiniasklaidoje, irgi verta dėmesio. Nors vidutinio lygio intelektą turintis žurnalistas per minutę ir prieš visą šitą istoriją sugebėtų pasižiūrėti, kam atitenka K. Pūko kėdė Seime, delfi bando daryti kažkokį skandalą, ir keletą kadencijų užtikrintai dirbusią Seimo narę Onutę Valiukevičiūtę išvadina „spalvinga asmenybe“. Gerai dar, kad ne spalvota.

Normalus, savo galvą turintis žurnalistas, jau iš anksto būtų pasižiūrėjęs rinkiminius sąrašus iš VRK svetainės, ir žinotų, kas ateina, o peržiūrėjęs šios ilgametės Seimo narės veiklos ataskaitas, pamatytų, jog rankų sudėjus nesėdėjo, siūlė įvairius projektus, dalyvavo komitetuose ir įstatymų leidybos komisijose.

Normalus Seimas negrasintų ir dar už akių advokatei, nes normalus Seimas tai būtų toks Seimas, kuris suvoktų, jog ir advokatai pervargsta.

Tuo labiau, kad tarkime toks Seimo narys Linas Linkevičius dėl savo pomėgio keliauti beveik iš viso nelanko Seimo posėdžių, ką kalbėti apie kokį nors balsavimą ar dalyvavimą diskusijose. Pagal viską, jam irgi turėtų būti rengiama jeigu ne apkalta, tai bent atlyginimo nuskaičiavimo administracinis procesas. Tačiau L. Linkevičius neliečiamas, nes jis Dalios Grybauskaitės.

Kęstutis Pūkas matyt ne tokiu žvilgsniu į anksčiau jo metų metais garbintą prezidentę pažiūrėjo, prezidentė dirigento lazdele mostelėjo, ir viskas: kas ne su mumis, tas už borto. Lauk iš elito klubo. Turi gynėją? Ir ją sudorosim. 

Va taip veikia šita ašarų pakalnė. Jeigu suvalgo vieną, tai užkanda dar ir kitu. 

Nekalbant jau apie tai, kad Seimo narys Petras Gražulis yra minėjęs, jog ne tik Tvarkos ir teisingumo partijai byla, bet ir kiekvienam frakcijos nariui, ir net Ručiams – atskirai.

Nežinom tik, ten koldūnų istorija, ar dar kokia kita. Rolandas Paksas jau skraido iš Briuselio į Vilniuje nagrinėjamą beviltišką bylą, kur kaltinamas kalbėjęs su Vainausku apie kažką prie pietų stalo. 

O R. Paksas net ne parlamento narys. O štai L. Linkevičius beveik pamiršęs, kad dirba Seimo nariu – ir jam nieko. O kas čia tokio?

Juk yra ką suėsti, kad ir Aušrą Ručienę, kuri net nežino, kad ją puola, nes, elementariai, ji yra atostogose užsienyje. 

 

Facebook komentarai
});}(jQuery));