Susišniojo trečią dozę. Nepagalvojo.

strioga1
Susišniojo trečią doze. Nepagalvojo.
Tuo tarpu FDA pasiūlė trečią dozę tik nuo 65 metų ir tam tikroms didelės rizikos grupėms: https://www.drugs.com/…/fda-advisory-committee-votes…
Europos vaistų agentūra tą trečią dozę dar svarsto: https://www.ema.europa.eu/…/ema-evaluating-data-booster…
Primenu, kad Covid-19 vakcinos ES įregistruotos Europos Komisijos sprendimais, kurie yra privalomi tam, kad adresuojami. Dėl to trečia dozė yra off-label use, kitaip sakant saviveikla mūsų C19 valdytojų, kurių rūpestingai priežiūrai esame dėkingi už tai, kad mirčių skaičiaus, palyginus su 5 ankstesniais metais, padidėjimas Lietuvoje yra vienas iš didžiausių Europos Sąjungoje.
Be abejo, sutapimas tarp trečios dozės vartojimo pradžios ir mirties atvejų šuolio Izraelyje yra atsitiktinis. Svarbu, kad pagausėjo antikūnų.
Be abejo, atsitiktinis buvo ir Covid-19 viruso reprodukcijos greičio sumažėjimas 2021 m. vasario gale Lietuvoje panaikinus kaukių lauke absurdą.
Atsitiktinė ir pamoka ekspertų tarybos nariams apie tai, kad laboratoriniai ir klinikiniai rodikliai yra skirtingos reikšmės dalykai. Kai vienas ekspertų tarybos narys nuoširdžiai įsitikinęs aiškino kaip keisti Europos Komisijos patvirtintą skiepų intervalą pagal antikūnų kiekį, tai nežinojau juoktis ar verkti…
Pabaigoje užduotis tiems, kas galvoja, kad Covid-19 Lietuvoje valdomas tinkamai:
Suprantamas 15-74 metų žmonių mirčių padaugėjimas 2020 m. palyginus su 2019 m. dėl Covid-19 krizės. O kaip keitėsi tokio amžiaus žmonių mirčių skaičius 2021 m., kai atsirado vakcinos?
Atsakymo variantai:
1. Sumažėjo ir pasidarė kaip 2019 m.
2. Nepasikeitė ir liko kaip 2020 m.
3. Dar padidėjo, t.y. pasidarė didesnis kaip 2020 m.
Pažadu atsakymą po kelių dienų, bet neabejoju, kad komentatoriai jį parašys ir po šiuo įrašu.
strioga
Facebook komentarai
});}(jQuery));