Susišnioję trečią dozę, pasitikrinkite dėl AIDS. Rezultatas gali nustebinti. Tada duokite Šimonytę-Nausėdą į teismą už nužudymą

Nobelio premijos laureatas Luc Montagnier mano, kad SARS-CoV-2 yra sukurtas žmogaus ir turi „kai kuriuos AIDS viruso genus”.
By Alerta Digital – Sekmadienis, sausio 30, 2022
Profesorius Luc Montagnier (nuotr. viršuje), 2008 m. Nobelio medicinos premijos laureatas už žmogaus imunodeficito viruso (ŽIV) atradimą, teigė, kad SARS-CoV-2 galėjo būti sukurtas žmogaus ir turėti kai kurių ŽIV-1 genų.
Prancūzijos naujienų kanalui „CNews” mokslininkas sakė: „Padarėme išvadą, kad šiuo virusu buvo manipuliuojama. Prie dalies, ne visų šikšnosparnių koronavirusų, kažkas pridėjo sekų, ypač iš ŽIV, AIDS viruso. Tai nėra natūralu. Tai profesionalų, molekulinių biologų, darbas. Labai kruopštus darbas.
Tikriausiai ne kartą svarstėme, ar virusas arba bakterija būtų veiksminga biologinio karo priemonė. O jei būtų įmanoma sukurti virusą, kuris pasižymėtų peršalimo ar gripo infekcinėmis savybėmis, bet kartu būtų mirtinas kaip Ebola ar AIDS? Ar gali būti, kad jį būtų galima sukurti Vuhano virusologijos institute, kad kas nors juo užsikrėstų, paskui nueitų ir suvalgytų kelis kebabus kitame turguje ir perduotų jį tūkstančiams bendrapiliečių, o vėliau visai žmonijai?
Ką jau žinome? Ar SARS-CoV-2 genome rasta ŽIV-1 nukleotidų sekų? Tiesa, iš pradžių daugelis mokslininkų svarstė tokią galimybę, nes didelį mirtingumą sukeliantis virusas kartu su labai užkrečiamu kvėpavimo takų virusu būtų tikra biologinė bomba.
Neseniai paskelbtame tyrime mokslininkai teigė, kad SARS-CoV-2 baltymo, kurį virusas naudoja įsiskverbdamas į taikinio ląsteles, geno genuose yra keturios įterptos dalys, identiškos arba panašios į kai kurių unikalių AIDS viruso (ŽIV-1) padermių apvalkalo glikoproteino arba Gag baltymo labai kintamų sričių motyvus. Atlikę struktūros modeliavimo analizę, mokslininkai spėja, kad šie ŽIV intarpai gali suteikti naujam koronavirusui didesnį afinitetą ląstelių receptoriams ir padidinti ląstelių, kurias jis gali užkrėsti, spektrą.
Šis tyrimas reiškia, kad SARS-CoV-2 galėjo būti sukurtas naudojant ŽIV-1 genomo genų fragmentus, nors patys autoriai šios galimybės aiškiai nenurodė.