Susiformavo dar viena paralelinė Lietuva – policininko Skvernelio


Susiformavo dar viena paralelinė Lietuva – policininko Skvernelio

 
geldstreudelJPG
 
 
Buvo tokia baikė: Kiek reikia policininkų, kad įsukti elektros lemputę? Atsakymas – penkių. Ant stalo pastatoma taburetė, ant jos užlipa skvernelis, atsiprašau, policininkas. Tada kiti keturi ima ratu sukti stalą.
 
Lygiai tiek pat policininkų reikėtų, kad normaliai vadovauti vyriausybei, taigi, penkių skvernelių.
Vienas – turėtų normalaus žmogaus veidą, kitas protą, trečias iškalbą, o ketvirtas liežuvį, kad laižyti prezidentei užpakalį, nes, kai viską tenka atlikti vienam policininkui – išeina premjero parodija.
 
Šiandien Skvernelis per Lietuvos ryto televiziją žiebė eilinį policininkišką bajerį: Lietuvoje atlyginimai auga, o lietuviai skundžiasi, nes lietuviai įpratę skųstis, tokia jau, suprask, netikusi tauta tie lietuviai, nuolatos skundžiasi.
 
O gal tauta normali, o policininkas nenormalus, kas galėtų paneigti? Ekonomika, mat, ne elektros lemputes sukinėti. Ne bananu švaistytis.
 
Lietuvių tauta, skirtingai nei Svernelis – moka skaičiuoti. Pabrango viskas 3 ar daugiau karto per kelis metus, susilygino Lietuva su visa Europa kainomis, o atlyginimai: Skverneliui pakilo 800 eurų, o man pensija –  vos keliais. Tai kuris iš mūsų kvailas? Žinoma, kad aš, kad tokie skverneliai premjerais tampa. O kuris iš mūsų svoločius – žinoma Skvernelis, kad visus lietuvius kvailiais skaito.
 
 
 
images%2B%25282%2529

 
 
Suprantama, nereikia skųstis, reikia, kaip protėviai: su šakėmis ir spragilais visus pusglušius skvernelius po kibeni mat išvaikyti už tokias kalbas, suginti į tą jų paralelinę Lietuvą, kur vieni skverneliai gyvena, tegul ten, po penkis, lemputes sukinėja.  
 

 
Facebook komentarai
});}(jQuery));