„Šunsnukiu“ Stasį Šedbarą išvadinęs Vievio gyventojas buvo suimtas, jam gresia 2 metai nelaisvės

KK2: „Šunsnukiu“ Seimo narį išvadinęs Vievio gyventojas buvo suimtas, jam gresia 2 metai nelaisvės
Vievyje gyvenantis Kęstutis Dringelis – pavyzdys, kad burnoti ant politikų nederėtų, mat laukia nemenkas teismų maratonas. Štai K. Dringelis Seimo narį Stasį Šedbarą pavadinimo „šunsnukiu“, ir dabar paprastas žmogus turi varstyti teismų ir policijos tyrėjų duris.

„Basą išvilko ir nuvežė į Vievio nuovadą, tada atvažiavo Vilniaus kriminalistai ir perdavė mane jiems“, – laidoje KK2 šį antradienio vakarą 19.30 val. per LNK pasakos K. Dringelis.

Prieš trejus metus Kęstutis kreipėsi į Seimo narį bei prašė pagalbos – nesulaukęs atsakymo nusiuntė jam elektroninį laišką ir jame parašė žodį „šunsnukis“: „Parašėm, kad iš „šunsnukio“ mes daugiau nieko nesitikėjom“.

Seimo narys nepaprastai įsižeidė bei kreipėsi į policiją. Kęstutis nieko neslėpė – prisipažino bei gailėjosi, bet buvo pasiruošęs sumokėti baudą bei viešai atsiprašyti parlamentaro. Byla buvo nutraukta, tačiau po kurio laiko politikas paprašė ją atnaujinti.

„Aš pasiūliau eiti į teismą, sutikau atsakyti, iš pradžių man byla buvo pradėta dėl įžeidimo, nes aš prisipažinau, gailėjausi ir sutikau atsakyti. Man byla buvo nutraukta, bet remiantis Šedbaro skundu, Vilniaus prokuroras bylą atnaujino“, – pasakojo K. Dringelis.

Pats S. Šedbaras KK2 žurnalistams daug neatviravo, tik pasakė, kad gautą laišką persiuntė prokuratūrai: „Aš gavau laišką kaip komiteto pirmininkas, aš jį persiunčiau prokuratūrai, jos reikalas vertinti vienaip ar kitaip“.

Kai byla buvo atnaujinta, Kęstutis buvo suimtas savo namuose – vyrui uždėti antrankiai.

„Atvyko pareigūnai ir pasakė: „Čia yra sprendimas tave sulaikyti“. Aš žiūrėjau į tą sprendimą ir matau, kad ten nėra jokio pagrindo… Sakiau jiems, kad jie neturi teisės manęs sulaikyti, tada trenkė man per rankas, ėmė versti, užlaužė, pargriovė ir parašė, kad priešinausi“, – apie įvykį laidoje pasakos Vievio gyventojas.

Tą pačią dieną paaiškėjo, kad vyras tikrai buvo sulaikytas neteisėtai bei buvo paleistas: „Teisėjas pasakė, kad sulaikėte žmogų neteisėtai, nors jie mane sulaikyti norėjo mėnesiui, kad bylą pabaigtų“.

Dabar Kęstučiui pateikti sunkesni kaltinimai, už Valstybės tarnautojo įžeidimą gresia bauda, areštas arba laisvės atėmimas iki dviejų metų.

PRANEŠIMĄ PASKELBĖ: GEDIMINAS MALAŠKEVIČIUS, LNK TV

Facebook komentarai
});}(jQuery));