Suaktyvėjęs Naglis Puteikis – galvos skausmas Vilniaus apygardos teismui

Suaktyvėjęs Naglis Puteikis – galvos skausmas Vilniaus apygardos teismui

Kristina Sulikiene

Nors nevyksta jokie rinkimai, labai suaktyvėjo Seimo narys Naglis Puteikis.

Jo aktyvizacijos priežastis gali būti statuso susiaktyvinimas prieš gresiantį neliečiamybės nuėmimą.

Tam, kad nenuimtų neliečiamybės dėl tariamo politinio persekiojimo, Seimo narys turi būti matomas, pastebimas, reikalingas.

Lietuvos Respublikos generalinis prokuroras dar 2017 01 09 kreipėsi į Seimą prašydamas spręsti dėl Seimo nario Naglio Puteikio neliečiamybės, nes Vilniaus apygardos teismas negali nagrinėti bylos, kur pareiškėja Kristina Sulikienė prašo jam iškelti baudžiamąją bylą, nes įtaria dar 2012 06 22  jį apšmeižus jos tėvą ir ją pačią.

Labai principingas Seimo pirmininkas Viktoras Pranckietis, žmogus neeilinės erudicijos, nes profesorius, net nepaskaitė Seimo statuto, ir Vilniaus apygardos teismui atrašė kažkokią nesąmonę, kad kadangi kažkuris kitos sudėties Seimas kartą jau sprendė – o, priminsiu, Laikinoji komisija dėl Naglio Puteikio nustatė, jog jokio politinio susidorojimo nėra, ir nėra kliūčių šalinti neliečiamybę – tai Seimas dėl to nieko nebesvarstys.

Vilniaus apygardos teismas 2017 04 25 priėmė nutartį, kurioje nurodė, jog Seimo pirmininkas Viktoras Pranckietis teismą „pasiuntė ant trijų raidžių“ pažeisdamas Seimo statuto 23 str.

„Seimo statuto 23 str. labai aiškiai parašyta, kaip sprendžiami Generalinio prokuroro prašymai dėl neliečiamybės“ – tarsi visiškam analfabetui Viktorui Pranckiečiui aiškina Vilniaus apygardos teismas.

Kadangi 2017 04 25 nutartis vėl išsiųsta Generaliniam prokurorui vykdymui – o nutartys baudžiamajame procese yra vykdytinos nuo jų priėmimo momento, ir nėra kvestionuojamos, o Seimo pirmininkas irgi nėra aukščiau Teismo, ir neturi jam galios, nes tai lygiavertės valdžios, viena su kita sąveikauja, remiantis Lietuvos Konstitucija – neįtikėtinai vėl suktyvėjo Seimo narys Naglis Puteikis, kuris niekada per savo keletą kadencijų nėra buvęs toks aktyvus…

Facebook komentarai
});}(jQuery));