Su VRM ministrės A.Bilotaitės pagalba jos patarėja Veronika Skeberdytė uždirbs milijonus

skeberdyte
Su VRM ministrės Agnės Bilotaitės pagalba jos patarėja Veronika Skeberdytė (nuotraukoje greta ministrės) uždirbs milijonus
pusynas
VRM ministrė Bilotaitė paskelbė, kad yra privatizuojamos tos ministerijai priklausančios įstaigos ir jų turtas, kurių veikla neatitinka VRM funkcijų“.
Vienas tokių Turto bankui perduotų objektų – Palangoje esantis VRM viešbutis „Pušynas“ (nuotr. viršuje). Jis įsikūręs 2 hektarų teritorijoje Žvejų gatvėje, ir šios žemės kaina labai išbrangusi.
Būtent dėl šios žemės jau šešis metus bylinėjasi Bilotaitės patarėja, Šventosios merė Veronika Skeberdytė. Ji teismuose atstovauja savo partnerį Taurą Liutiką, kurio tėvai Hermegeldilda ir Stasys Liutikai siekia susigražinti minėtą žemės sklypą Palangoje, Žvejų gatvėje.
Iki šiol to nepavyko padaryti, nes gražinti žemę, ant kurios stovi visuomeniniai pastatai, skirti rekreacinei veiklai, draudė įstatymai.
Tačiau kai „Pušynas“ nebeteks šio statuso ir taps tiesiog UAB, tai Bilotaitės patarėjai neliks kliūčių susigražinti milijoninį turtą.

duok

Pasak šią istoriją nušvietusio žurnalisto Skirmanto Malinausko, V.Skeberdytė (nuotr. dešinėje) nėra deklaravusi savo sugyventinio Viešųjų ir privačių interesų deklaracijoje, nors tai ją įpareigoja įstatymas. Matyt, seniūnė taip pabandė apsidrausti nuo bet kokio skandalo, kilus įtarimams, kad ji dirba ne valstybės naudai, o savo.
V.Skeberdytė nuo 2014 m. eina Šventosios miesto seniūnės pareigas, ir būtent tada prasidėjo teisinė kova dėl minėto sklypo.
Kodėl Liutikai iki šiol neatgavo savo tėvų žemės? Mat jiems gražinti sklypo neleidžia įstatymai. Aukščiausias teismas dar 2004 m. neleido sumažinti viešbučio „Pušynas“  sklypo, nors to reikalavo žemių paveldėtojai. Dalinti valstybės žemę paveldėtojams draudė Nekilnojamojo turto gražinimo įstatymas, kuris numatė, kad žemė negražinama, jeigu ji yra rekreacinėje zonoje esantiems pastatams eksploatuoti.
Facebook komentarai
});}(jQuery));