Stebuklai – premjeras Skvernelis balsuodamas nesuprato, kad balsuoja už kelio asfaltavimą iki savo namo

Skvernonamas

Skvernonamas

Stebuklai – premjeras Skvernelis balsuodamas nesuprato, kad balsuoja už kelio asfaltavimą iki savo namo

1111111111 Rating 5.00 (1 Vote)

– Ministro Pirmininko S. Skvernelio elgesį

Vyriausioji tarnybinės etikos komisija (VTEK) vertins Ministro Pirmininko Sauliaus Skvernelio elgesio atitiktį Viešųjų ir privačių interesų derinimo valstybinėje tarnyboje įstatymo (VPIDVTĮ) nuostatoms.

Aiškinamasi, ar priimti sprendimai skirti finansavimą gatvės Vilniaus rajone asfaltavimo darbams nebuvo galbūt paveikti premjero turimų privačių interesų. Taip pat VTEK tiria, ar, svarstant bei priimant minėtuosius sprendimus, S. Skverneliui nekilo VPIDVTĮ nustatyta pareiga nusišalinti.

Tyrimas buvo pradėtas žiniasklaidoje paskelbtos informacijos pagrindu bei surinkus pirminius duomenis iš Vyriausybės kanceliarijos, Susisiekimo ministerijos ir Vilniaus rajono savivaldybės. Žiniasklaidoje skelbta, kad 2019-10-30 Vyriausybės nutarimo Nr. 484 pagrindu buvo skirtas finansavimas ir gatvės, šalia kurios gyvena premjeras, asfaltavimui, o Ministras Pirmininkas šiam posėdžiui pirmininkavo. Kelta abejonė, ar valstybės politiko veiksmai neprieštarauja Viešųjų ir privačių interesų derinimo valstybinėje tarnyboje įstatymo reikalavimams.

 

Posėdžio pradžia – 13 val. Numatoma trukmė – apie 2 val.

Posėdis vyks nuotoliniu būdu, pasitelkiant audiovizualinių konferencijų ir pokalbių platformą „Microsoft Teams“. Visuomenės informavimo priemonių atstovų, pageidaujančių dalyvauti posėdyje, prašome apie tai pranešti el. paštu egle[eta]vtek.lt ne vėliau kaip iki 2020-06-04 12 val. – bus atsiųsta prisijungimo nuoroda.

 

VTEK informacija

Facebook komentarai
});}(jQuery));