skip to Main Content
Violetos

 

 

Pedofilijos bylos šaknys – Stasys Stankūnas girtas lupdavo savo dukras, varydavo iš namų, ir šios merginos vėliau jau savo dukras matyt  pardavinėjo pedofilams

 

Yra toks kaunietis Stasys Stankūnas, turėjęs dvi dukras – Laimą ir Violetą Stankūnaites, kurios vėliau nuskambėjo pedofilijos byloje.

Pastarosios merginos, dar jaunystėje nesulaukė tėvų meilės – girti tėvai Tatjana ir Stasys Stankūnai nuolat lupdavo savo dukteris, tos bėgdavo iš namų.

Vyresnioji Violeta Stankūnaitė (vėliau ištekėjusi ir tapusi Naruševičiene) dar 2002-07-29 parašė pareiškimą Kauno Vaikų teisių apsaugos tarnybai.

Jame rašoma : „Prašau apsaugoti mano seserį Laimą Stankūnaitę, gyvenančią…, kadangi tėvai labai dažnai vartoja alkoholį ir nesivaldo, muša ir žemina. Tas pats būdavo ir su manimi, kol neišmetė iš namų, kai man buvo 19 metų. Laima Stnakūnaitė lanko Petrašiūnų vidurinę mokyklą, mokosi vidutiniškai ir lanko normaliai“.

 

Violetos

Ant šio pareiškimo yra tuometės Kauno vaikų teisių apsaugos tarnybos vadovo parėdymas : „Išsiaiškinti situaciją ir spręsti“.

Vėliau vyresnioji sesuo kreipėsi į  teismą, kad Stankūnams būtų apribotos tėvystės teisės ir jaunesnioji Laima galėtų gyventi pas vyresnę dukrą Violetą. Savo pareiškime Violeta nurodė, kad ji, kaip vyresnioji dukra, tėvų buvo dažniau mušama, o sulaukusi pilnametystės, vyresnioji dukra buvo paprasčiausiai išvaryta iš namų, net nepasidomėjus, ar ji turinti kur gyventi, ir iš ko pragyventi. 

Violetai išsikėlus iš tėvų namų, su jais liko gyventi jaunesnioji Violetos sesuo Laima, kuri dažnai skųsdavosi seseriai, kad visas tėvų įtūžis, kuris jiems išgėrus būdavo išliejamas ant abiejų dukterų, jai išsikrausčius, tenka jai vienai.

Violta matydavo ant sesers kūno įvairias mėlynes, kurios, sesers teigimu, būdavo nuo pavartoto smurto jos atžvilgiu šeimoje. 

 Stankunaite

Nuotr. : Laima Stankūnaitė – nelaiminga moteris, nepatyrusi tėvų meilės, o tik smurtą, panašiai elgėsi ir pati – prievartaujamai dukrai siūlė „pakentėti“, nes ir pati kentėjo nuo vaikystės. Dabar ją saugo banditai iš Kriminalinės policijos biuro

 

Nuo 2002 m. pradžios Laima Stankūnaitė dažnai bėgdavo pas savo vyresnę seserį, kad ši apgintų ją nuo tėvų smurto.

 

Nuo 2002 m. pradžios tėvai ne tik kad nevengė fizinio smurto nepilnametės Laimutės atžvilgiu, bet apsvaigę nuo alkoholinių  gėrimų nktimis žadindavo seserį Laimutę ir liepdavo jai eiti parnešti alkoholinių gėrimų ir toks tėvų elgesys tiesiogiai veikė sesers psichiką, įtakojo jos mokymąsi mokykloje.

 Violetos1

Violetos2

Beje, smurtą šeimoje Stasus Stankūnas teisinosi, kad ir pats vaikystėje buvo mušamas:

Stasys Stankūnas: Ką aš prisimenu iš savo vaikystės? Kaip mane mažą paklupdydavo kampe ant žirnių dviem, trims valandoms. Už menkiausią prasižengimą! Kai atsistodavau, negalėdavau tų žirnių iškrapštyt, taip jie įlįsdavo į kelius. Po tokios bausmės ilgainiui man pritraukė kojas, aš dvejus metus nevaikščiojau… Suėdė sąnarius dar vaikui. Kaip mane gydė? Pririnkdavo į celofano maišelį skruzdėlių, iškratydavo į dubenį, užpildavo verdančiu vandeniu ir mane įkišdavo. Gydė! Kiek buvo kančių, klykdavau. Mano mama buvo iš Ariogalos, tėvas iš Babtų. Toks buvo jų auklėjimo supratimas. Mažas nusižengimas – ant žirnių, ir dar rankas turėdavau iškelt. Taip juos auklėjo, taip jie savo vaikus. Savo dukras taip pat griežtai auklėjome. Bet ne iki tokio lygio.

Tatjana Stankūnienė: Atvirai pasakius, aš buvau griežtesnė. Mane vaiką mušdavo patėvis. Ir aš dukras paauklėdavau. Violetai pasakydavau – ji paklauso. Laimutei pasakai – gerai, padarysiu. Ir niekas nepadaryta. Kliūdavo už tai.

 

Skaitykite daugiau: https://kultura.lrytas.lt/istorija/2016/08/05/news/kales-istorija-xix-stankunu-seima-kokia-ji–1166072/?utm_source=lrExtraLinks&utm_campaign=Copy&utm_medium=Copy

 

Visos šios aplinkybės paaiškėjo tada, kai tėveliai Stankūnai pasijuto labai įžeisti, kai profesorė onkologė Laima Bloznelytė Plešnienė TV laidoje papasakojo, kad pas ją lankėsi pedofilijos bylos įtariamasis Andrius Ūsas, abi Stankūnaitės ir vyresnios sesers dukra. L.Bloznelytė papasakojo, kad šios kompanijos akivaizdoje A.Ūsas išsitraukė savo lyties organą ir paklausė, ar galima pašalinti ant jo esančią dėmę.

 

Kaip tik apie šią dėmę pasakojo ir prievartaujama Laimos Stankūnaitės ir Drąsiaus Kedžio dukra Deimantė, kuri buvo pagrobta iš savo namų ir S.Skvernelio nurodymu nežinia kur pradanginta.

 Dedeusas

 

Tačiau mafijinė prokuratūra iš karto puolė persekioti šią svarbią liudininkę, ir Vilniaus apygardos teismo teisėjai Stasys Lemežis,  Virginija Pakalnytė -Tamošiūnaitė ir Virginija Švedienė nuteisė moterį už šmeižtą – neva minėto įvykio nebuvo.

 

Stankunas

Tada apie savo dukras prisiminė ir abu Stankūnai – jie padavė teismui ieškinį, kad neva Bloznelytė pažeidė ir jų orumą ir garbę.

 

Bloznelytės advokatas teisme įrodinėjo, kad kam kalbėti, tačiau Stankūnams geriau patylėti – jie ne tik kad neatliko savo pareigos auklėti nepilnamečius vaikus, bet piktnaudžiavo tėvų valdžia, žiauriai elgėsi su nepilnamete Laimute Stankūnaite bei savo elgesiu darė žalingą įtaką nepilnametei seseriai Laimutei.

 Advokatas nurodė, kad Violeta Stankūnaitė (Naruševičienė) teismo prašė laikinai apriboti tėvų Stasio Stankūno Stankūnaitės valdžią nepilnametės Laimutės Stankūnaitės atžvilgiu; skirti Laimai Stankūnaitei rūpybą ir jos seserį Violetą Stankūnaitę (Naruševčienę) paskirti nustatyti gyvenamąją vietą su ja, jos seserimi Violeta Stankūnaite, nes neturinti kitos galimybės kaip galėtų apginti savo nepilnametę seserį Laimutę o ir tik tokį kelią jai pasiūlė policijos bei vaikų teisių tarnybos pareigūnai.

 

Taigi, Stankūnai dar 2002 m. išvarė savo dukteris iš namų, o 2017 m. kreipėsi dėl to, kad neva pažeista jų garbę, profesorei papasakojus, ką išdarinėjo abi Stankūnų dukrelės.

 

„Lietuvos rytas“  savaitgalį parodė reportažą apie JAV Kongrese įvykusį Helsinio grupės posėdį, kuriame Lietuva dėl Neringos Venckienės persekiojimo buvo atvirai pripažinta mafijine valstybe.

„Košmaras“, – cituojamas toks veikėjas Stasys Stankūnas, Laimos Stankūnaitės ir Violetos Naruševičienės tėvas, kurio jo paties dukros bandė išsižadėti ir prašė teismo apriboti jo ir motinos tėvystės teises.

Ar gali taip būti, kad toks tėvų auklėjimas diržu ir smurtu vėliau sąlygojo tai, kad abi Stankūno dukros vėliau panašiai elgėsi ir su savo dukromis – jos galėjo pardavinėti savo nepilanmetes dukras pedofilams?

Juk Deimantė Kedytė pasakojo, kad jos abi buvo prievartaujamos mamos namuose, o tai, kad vyresniajai, prievartavimo metu sulaukusiai aštuonerių metų amžiaus V.Naruševičienės dukrai buvo išplatėjusi „storoji žarna“, ir mergaitė nelaikė išmatų, paliudijo ir medicininės išvados.

Dabar tokie personažai baisisi JAV vykstančiais procesais, nors Lietuva vis labiau skęsta kartu su savo mafijine teisėsauga. 

https://tv.lrytas.lt/zinios/lietuvos-diena/2018/09/28/news/l-stankunaites-tevas-apie-liudijima-del-n-venckienes-tai-kosmaras–7718578/

Itin ironiška, kad „Lietuvos rytas“ vis dar laikomas ir matyt šantažo keliu pasakoja mums nuolatinį melą apie šią istoriją.

Juk net garsi profesorė Bloznelytė papasakojo, kad pas ją buvo atėjusios dvi moterys „Naruševičienė ir Stankūnaitė“ kartu su Andriumi Ūsu, ir šis prašė pašalinti ant jo lyties organo esančią dėmę. Apie šią dėmę ne kartą pasakojo ir Deimantė Kedytė.

 

tatjana ir stasys stankunai laima plesniene 74404926

Tada tie patys jau minėti Stankūnai pasijuto labai įžeisti ir padavė porofesorę į teismą. mafijai atvirai tarnaujantys teisėjai ją nuteisė „už šmeižtą“ ir priteisę Stankūnams tūkstantines sumas. 

 

Pedofilijos bylos stebėtojas Leonas Merkevičius pasidalino savo įspūdžiais iš profesorės Bloznelytės teismo:

 Mafijosteiseja

„Šiandien (ne)teisingumo vykdytoja Rima Bražinskienė perskaitė sprendimą, kuriuo iš dalies patenkino Stankūnų ieškinį profesorei Laimai Bloznelytei Plėšnienei dėl tiesos liudijimu jiems sukeltų sunkių išgyvenimų. Kaip teisme anksčiau teigė ieškovė p. Tatjana, ypač skaudu jai buvo išgyventi, kad jų duktė, kuriai apsilankymo Gydytojos kabinete metu tebuvo 26 metai, Gydytojos buvo apibūdinta kaip keturiasdešimtmetė, ir dar kaip “gestapininkė”. Teisėja, su gan jaučiamu rusišku akcentu, perskaitė tik rezoliucinę dalį, kad ieškinys tenkinamas iš dalies – ieškovų patirtus moralinius išgyvenimus dėl tiesos liudijimo nupigino dvigubai -, išvardijo sumas ir jau norėjo išeiti. Ir tik po to, kai stebėtojas Juozas Valiušaitis pareikalavo teisėjos paaiškinti motyvus, kodėl neatsižvelgta į profesorės advokato argumentus, kad moralinei žalai dėl kitam asmeniui padarytų veiksmų kilti kraujo ryšio nepakanka ir būtina įvertinti santykius toje šeimoje, ar jie pakankamai glaudūs, bei pateiktus rimtus įrodymus apie tuos santykius (pvz. 2002 m. Violetos Naruševičienės kreipimąsi į teismą su prašymu apriboti nuolat girtaujančių ir fiziškai smurtaujančių tėvų teises, nustatyti Laimutės Stankūnaitės gyvenamąją vietą su ja), teisėja Rima Bražinskienė atsakė, kad sprendimas remiasi baudžiamojoje byloje Lemežio ir Co priimtu nuosprendžiu. „Ar jūs norite paneigti apygardos teismo priimtą nuosprendį?” – klausė teisėja. 

 

Teisme neapsilankė nei vienas iš įprastinių propagandistų. Visgi apie sprendimo turinį kai kurie buvo informuoti. Delfio žurnalistas, rašydamas apie posėdį, neapsiėjo, kaip jam įprasta, nepaskleisdamas melagingų prasimanymų apie sprendimo paskelbimo metu perskaitytus teisėjos žodžius. O viena jo pateikta citata iš sprendimo skamba ypač paslaptingai: “„Ieškovai neabejotinai patyrė neturtinę žalą dėl mirusiosios dukters V. Naruševičienės paskleistų atsakovės melagingų prasimanymų“.

 

 Nerka12

 

Pedofilijos byla atskleidė klaikią tiesą – Lietuva valdo mafijinė teisėsauga

 

Kaip žinia, pedofilijos byloje buvo nužudyti bent keturi žmonės – Violeta Naruševičienė, Jonas Furmanavičius, Drąsius Kedys, Andrius Ūsas.

 

Visi šie nužudymai iki šiol nėra išaiškinti, o žudikai ir jų užsakovai vaikšto tarp mūsų ir aktyviai dalyvauja Lietuvos politiniame gyvenime.

 

Ta proga priminsime, kaip prokuratūra klastojo pedofilijos bylą – dar 2009 m. dienraštis „Respublika“ rašė : „Praėjusį pirmadienį generalinis prokuroras Algimantas Valantinas paskutinį kartą pokalbio buvo pasikvietęs Vilniaus apygardos prokurorą Nerijų Bieliauską, tačiau ir tą kartą šis buvo neperkalbamas: sprendimas mesti tarnybą – galutinis. Prieš tai N. Bieliauską visais įmanomais būdais bandė perkalbėti Vilniaus apygardos prokuratūros vadovas Ramutis Jancevičius.

 

„Parašykite taip: išeinu iš darbo dėl asmeninių priežasčių”. Taip “Respublikai” sakė perspektyviu laikytas prokuroras, sėkmingai tyręs ir paskutinę savo bylą – dviejų žmonių žūtį sukėlusią pedofiliją Kaune. Pokalbio su žurnalistu metu N.Bieliauskas stengėsi atrodyti ramus ir nepalaužtas, tačiau kolegoms pastarosiomis dienomis jis atrodė labiau panašus į ugnikalnį, galintį bet kada išsiveržti. Jiems buvo pasakęs taip: “Jeigu bent žodį kas pasakys blogą apie mane, tada viską papasakosiu“.

 

Vilniaus apygardos vadovas R.Jancevičius “Respublikai” sakė, kad N.Bieliauskas pedofilijos byloje padarė labai daug ir jo sprendimas išeiti iš prokuratūros su šia byla nesusijęs. “Tiesiog žmogus atėjo, pamatė, išeina”, – sakė R.Jancevičius.

Kaip žinia, pedofilijos bylos rezultatą nustatė pati prezidentė Dalia Grybauskaitė. Ji susitiko su generaliniu prokuroro A.Valantinu ir pastarasis iš karto po susitikimo su Dalyte paskelbė, kad nutarta patekti kaltinimus Andriui Ūsui dėl priekabiavimo. Lyties organų kišimas į vaiko burną ir užpakalį buvo kažkodėl įvardinta „priekabiavimu“.

Tačiau prokuratūra išsiuntė į teismą tuščią bylą, iš jos išėmusi visus įrodymus, kuriuos surinko jau minėtas prokuroras Bieliauskas.

Prokuroro R.Jancevičiaus vadovaujama prokuratūra paskelbė, kad nėra jokių įrodymų, kad V.Naruševičienės mergaitė buvo prievartaujama, tačiau tai dar vienas melas – netgi tuo metu, kai buvo apklausiame policijoje dėl galimo prievartavimo, mergaitė pakakojo į kelnes.

Kaip aiškėja iš bylos dokumentų, nors mergaitės apklausa truko tik valandą, tačiau apklausos metu jos motina, įtariama sąvadautoja, kuriai buvo leista dalyvauti apklausoje, Violeta Naruševičienė pareiškė, kad ,.na patikrinsim, kas tenai, kokie reikalai“, „sakau, jai kelnytes reikia dar man patikrinti. Mes prie to pačio vis tiek norėsiu kelnytes susitikrint“. Akivaizdu, kad net apklausos metu mergaitė turėjo sveikatos problemų, susijusiu su išmatų ar šlapimo nelaikymu.

Medicinos ekspertas nustatė, kad mergaitei buvo diagnozuotas lėtinis tiesiosios žarnos funkcijos sutrikimas

 

– tiesioji žarna buvo išsiplėtusi virš amžiaus normos ribų. Kaip viena iš tokio funkcijos sutrikimo priežasčių gydytojas R. Bagdzevičius taipogi įvardijo išorinį poveikį mergaitės iš¬angei bei paaiškino, kad nustatyti lytinio išnaudojimo požymius medicini¬niais tyrimais yra ganėtinai sunku.

 

Byloje pakanka įrodymų, kad V.Naruševičienės dukros sveikatos problemos, susijusios su išmatų nelaikymu, atsirado būtent laikotarpiu nuo 2006 m. pradžios iki 2008 m. pabaigos, kuri sutampa su A. Ūsui inkriminuotos nusikalstamos veikos padarymo laiku.

 

Liudytojas G. Čereškevičius parodė, kad būtent 2008 m. sausio mėnesį sulaukė nusiskundimų dėl to, kad mergaitė nelaiko išmatų, nors kita liudytoja – mergaitės močiutė – sakė, kad mergaitė sveikatos problemų, susijusių su išmatų nelaikymu, turėjo nuo 2-3 metų.

 

Tačiau tokius močiutės parodymus paneigė mergaitės lankyto darželio pedagogai ir auklėtojai.

 

Šios apklausos metu liudytojas G. Čereškevičius parodė, kad esant funkciškai padidėjusiai mergaitės tiesiajai žarnai, kaip viena iš tokio sutrikimo alternatyvų gali būti sąlygota lytinių santykių su mergaite per tiesiosios žarnos išeinamąją angą. Iš esmės ta pati patvirtino ir liudytojas R. Bagdzevičius 2009-10-23 liudytojo apklausos metu. Šis liudytojas taipogi patvirtino, jog pirmas O. Naruševičiūtės vizitas pas jį dėl tuštinimosi problemų buvo 2008-12-08, tai yra jau pradėjus šį ikiteismini tyrimą ir esant pagristai rizikai, kad mažamečių tvirkinimo bei seksualinio prievartavimo faktai gali būti išaiškinti.

 

 

 

Kadangi net lietuviškam teismui būtų sunku paneigti, kad abi mergaitės buvo prievartaujamos, turint tokius įrodymus, ir abiejų aukų liudijimą, tai R.Jancevičiaus prokuratūra nusprendė V.Naruševičienės dukros bylos tiesiog nesiųsti į teisimą, o visuomenei nuraminti į teismą buvo pasiųsta tik Drąsiaus Kedžio dukros seksualinio priekabiavimo byla, prieš tai išėmus iš jos visus įrodymus.

 

Tačiau net ir šioje byloje teisėjas Audrius Cininas sublizgėjo – nusprendė aukos neapklausti, nes jos „atmintis ištrinta“ (kaip tai nustatė teisėjas Cininas –mįslė). Tačiau D.Grybauskaitės pastangomis tiek A.Valantinas, tiek ir A.Cininas greitai padarė karjeros šuolį – vienas tapo Apeliacinio teismo pirmininku, kitas – apygardos teismo teisėju.

 

 

 

O pedofilijos nužudymo bylose kol kas atpirkimo ožiu padarytas aklas kaunietis Raimundas Įvanauskas pagal žinomai melagingo liudininko Mindaugo Žalimo parodymus. Dar vienas anekdotas – pagal šio melagio M.Žalimo parodymus R.Ivanauskas nuteistas, o visi kriminalinės policijos komisarai, įskaitant Račkauską – išteisinti.

 

  

 Laimutės Stankūnaitės tėvas Stasys Stankūnas už interviu paprašė finansinio atlygio – šie pinigai neva būtų skirti jo dukrai įsitvirtinti užsienyje, skelbia LNK laida „Labas vakaras, Lietuva“. LNK televizijai jis sakė, kad už interviu pageidautų gauti 5000 litų, jeigu interviu kartu su juo duotų ir duktė – 10 000 litų.

Na, o Bloznelytės byloje apylinkės teismas net nenagrinėja pateikiamų įrodymų – jam užtenka Vilniaus apygardos teismo teisėjo Stasio Lemežio, seno mafijinės teisėsaugos nario,  nutarties.

 

Verta prisiminti. Algirdas Patackas: „Liudytoja Laima Bloznelytė sako tiesą – neleiskime tiesos pakeisti teise“

Tiesos.lt redakcija   2017 m. balandžio 19 d. 20:33

 

 

 

 

 

Verta prisiminti. Algirdas Patackas: „Liudytoja Laima Bloznelytė sako tiesą – neleiskime tiesos pakeisti teise“

Trečiadienį, balandžio 19 d., 14 val. Vilniaus apylinkės teismas skelbs savo sprendimą dar vienoje byloje, iškeltoje garsiai onkologei dr. Laimai Bloznelytei-Plėšnienei.

 

Šį teisminį procesą, politinių bylų stebėtojo Leono Merkevičiaus pramintą „Prisiplėšk iš Plėšnienės“ byla, inicijavo Laimutės Stankūnaitės tėvai Tatjana ir Stasys Stankūnai – šįkart jie pateikė civilinį ieškinį, kuriame reikalaujama, kad gydytoja jiems sumokėtų po tris tūkstančius eurų ir taip atlygintų neva jų patirtą neturtinę žalą.

 

Bylos nagrinėjimą stebėjęs ir savo įspūdžiais Veidaknygėje pasidalijęs L. Merkevičius rašo, jog klausantis, ką savo parodymuose skelbia ieškovai ir jų advokatai, matyti, kad šie „tikėjosi lengvo grobio“, nes visiškai nedėjo pastangų pagrįsti, kokią „moralinę žalą“ jie yra patyrę ir kaip prie to prisidėjo gydytoja.

 

Paprašyta vis dėlto argumentuoti savo reikalavimą, Tatjana Stankūnienė prisipažino, jog jie su vyru labai išgyvenantys „NETURĖDAMI JOKIO RYŠIO SU ANŪKĖMIS (čia ir toliau išskirta L.M. – red. past.), ypač per Kalėdas, ir kad nieko apie jas NEŽINO, netgi KUR JOS APSKRITAI GYVENA“.

 

Turint omeny, kad dar visai neseniai seneliai Stankūnai yra pasakoję ir kitaip, toks prisipažinimas yra išties iškalbingas.

 

Bylą nagrinėjanti teisėja Rima Bražinskienė buvo supratingesnė – L. Merkevičiaus teigimu, ji „puolė gelbėti ponią Tatjaną nuo jos liežuvio įsiterpdama: „Vyresnioji gyvena su tėvu, o jaunesnioji – saugoma užsienyje“. Laimos Bloznelytės-Plėšnienės advokatui Sauliui Dambrauskui teliko reziumuoti: byloje nėra jokių duomenų, kad ieškovai būtų kur nors kreipęsi dėl bendravimo su anūkėmis ar kad kas nors jiems būtų uždraudęs tai daryti.“

 

L. Merkevičius pastebi, jog šių senelių padėtis nepalyginama su „senelių Kedžių nueitais kryžiaus keliais, kad tik galėtų pamatyti mylimą anūkę, su ta teismų, vaiko teisių, ministerijų institucinių patyčių lavina, su pajuokai skirtais „mokymosi bendrauti“ kursais, su sadistų-psichologų išvadomis“.

 

* * *

Kviesdami savo skaitytojus nebūti abejingus teisminės sistemos persekiojamų asmenų, išdrįsusių liudyti Garliavos pedofilijos byloje, likimui siūlome prisiminti ir Algirdo Patacko garbės žodį, pasakytą Lietuvos Respublikos Seimo posėdyje 2013 metų balandžio 9 dieną, kai parlamentarai apsisprendė panaikinti Neringos Venckienės neliečiamybę: „Liudytoja Laima Bloznelytė sako tiesą – neleiskime tiesos pakeisti teise“.

 

 

 

 

 

Facebook komentarai
Back To Top
});}(jQuery));