Sprogdinti teisėją ar prokurorą yra tas pats kas sprogdinti kiaulių fermą už tai, kad jos valdo fermą

aviacines-bombos-sumazinta

aviacines-bombos-sumazinta


 

 

Keršyti teisėjui galima

 

 

aviacines bombos sumazinta

Lėktuvų bombos. Nuotrauka iš kariuomenės prie neveiksnios Krašto Apsaugos Ministerijos.

Bepigu jiems šlamštą tokį rinkti.

Tegul pabando teisėją bent vieną nukenksminti, arba Prezidentę, arba Seimo pirmininką, arba Savivaldybės valdininką, ar merą.

Nurodau „kaip elgtis radus sprogmenį”. Tu jį neši teisėjui. Bet ten rašo, kad reikia nesitepti į jį, pažymėti, pranešti, laukti.

Tą patį privalai atlikti ir „teisėjui”. Jei paliesi jį, jis išsprogs puliniais ir pasmirs. Aptaškys tave stačią.

Tikslas – kitoks: kad smirdėtų tik jis pats; ir kad išduotų užsakovus, kad smirdėtų ir jie. Ištrėkštas jis jau nebekenksmingas. Galima padėti jį ant pievutės ir rodyti kaip mokymo priemonę.

Tik nesprogdink jo. O įskųsk man, arba nusikaltelei Prezidentei.

Žymiai daugiau jų pasieksi. Sprogdinti tu sugebėtum vos 1 teisėją. O išvaikyti įmanoma šimtus. – Žymiai našiau.

Jūs gi juos šaudot, grasinat, nuodijate. Jie tuo tik džiaugiasi, nes gali tada atkeršyti jums. Jie jūs išgaudys. Nebeliks kas kovos.

O dar ir paišlaidaus. Viską apmokėsime vėl patys mes. Nors sumokėti brangiai turi teisėjai.

 

Sprogdinti teisėją, ar prokurorą yra tas pats kas sprogdinti kiaulių fermą už tai, kad jos valdo fermą. Ką joms davė, tą jos ir ėda. Tokia prigimtis. Paprasčiausiai neleisk jų į daržą. Neleisk vadovauti. Tegul gyvena savo gamtiškai deramoje aplinkoje (kalėjime, ar laisvėje, pagal nusikaltimo sunkumą). Tegul ganosi ir neša tau pelną, o ne tu joms.

 

Įprastai teisėjai, prokurorai, policininkai įrodymus randa tiesiog savo kabinete, galvoje, kišenėje. Netenka išeiti ieškoti tiesos. Šį kartą jie kabinete rado ir „aukso gyslą”. Puiki Kalėdų dovana:

2012 metų gruodį teisėjai „rado” gyvsidabrio Ukmergės teismo pastate 3 kilogramus ir savo kūnuose, bylose. Manau užteršė ir visus lankytojus.

Nedera taip žiauriai juos kankinti. Nors jie patys – žiaurūs. Apnuodijai ne vien juos, bet ir gausybę kaltų bei nekaltų žmonių.

Dabar teisėjai ir valdininkai gavo progą puotauti už 8 mln. Litų, žaisti naujo teismo statybas. Dar 1 mln. Lt seną pastatą valyti ir parduoti pelningai. Dar teks teisėjus brangiai ir nepagydomai amžinai gydyti, vežioti saulėtam poilsiui. Jie posenovei ir toliau nedirbs. O pinigus ims kelis kartus smarkiau. Pridarėt žiaurių nuostolių.

Galbūt gyvsidabrį Ukmergės teisme pakišot ne jūs, o statybininkai, sutarę su nusikaltėlių Teisėjų Taryba. Gal net sutarė su kažkuo pačiame Ukmergės teisme. Pasinaudojo jo nežinojimu, ar kvailumu, kad jis pats nukentės, apsinuodys. Patys padėjo, patys sėkmingai ir „rado”. Todėl žodį „rado” rašau kabutėse čia bei aukščiau.

Kaltininką rasti įmanoma. Tereikia pažvelgti kuris iš Teisėjų Tarybos narių vengė ten lankytis, ar būti ilgesnį laiką. Nesunku nuspėti, kad tai – visa Taryba.

 

Teoriškai, priešintis, nuo pavergėjo gintis jega – būtina.

Konstitucija, 3 straipsnis: Tauta ir kiekvienas pilietis turi teisę priešintis bet kam, kas prievarta kėsinasi į […] konstitucinę santvarką.

Yra ir būtinosios ginybos (savigynos) sąvoka Baudžiamajame, Civiliniame ir Administraciniame kodeksuose. Savigyna turi būti „proporcinga”. Jei gavai tik neteisėtą baudą, skųsk, kelk baudžiamąją bylą, šalink iš pareigų. Jei tave pasodino, kankina, ar žudo, savavališkai, nepaisant visų procesų, teisių, sveiko proto, įrodymų, tuomet tu gali gintis atitinkamai ir nuo tokio teisėjo ir nuo vykdytojų.

Vykdyti jie privalo ne vien teismo nurodymus, bet ir Konstituciją. Viską, kas neteisėta jie privalo nevykdyti.

Konstitucija, 7 straipsnis: Negalioja joks įstatymas ar kitas aktas priešingas Konstitucijai. – Viskas, kas jai priešinga.

Paaiškink jiems tai. Bet dažnam nusispjauti. Jis tik „varžtelis”. Tada gali gintis.

 

Praktiškai nėra kas tai darys ir kas paskui tave užstos.

Nepadarysi vienas revoliucijos. Blogų teisėjų yra šimtai. Ieškok sąjungininkų, keisk valdžią. O jai įsakyk keisti ir bausti teisėjus. Tai žymiai veiksminigiau, negu pasiaukoti pačiam dėl vieno teisėjo.

O jo vietą užims vėl blogas. Kas pasikeis? Prieš tautą nepakovosi. Nes tauta praranda prasmę, jei visa bloga. Įtikink tautą, įtikink jos atstovus, įtikink keisti juos… O keisti kuo? Juk visa tauta supūvo…

 

2010 metais žmogus iš Radviliškio pagrasino suspogdinti porą teismų. Tiksliau: melagingai pranešė apie sprogmenį. Skambindavo, klausdavo ar mato jo numerį. Jei nemato, tada grasina. Jį rado. Be abejo jį baus. Bet bausmė jam neatitinka teismų praktikos.

 

Kai tau asmeniškai pagrasins šauti, arba sumušti sunkiai, teismas nutylės terorizavimą, ir kalbės tik apie Baudžiamojo Kodekso 145 straipsnio 1-ą dalį – grasinimai. Jame pritaikys tą sakinį, kuris atleidžia nuo atsakomybės, jei grasinimo negalėjo vykdyti… Parašys, neva grasinimai nerimti… Nepaisys, kad nusikaltėliai turi šautuvą, ar gaujos dydžio… Ir tyrimo atsisakys.

 

Pagal Teismų Įstatymą teismų praktika turi būti vienoda. Todėl teisėjai privalo tą žmogų irgi dangstyti: nutylėti grąsinimą sprogdinimu, pavadinti jį kitu straipsniu – paprastu grasinimu sužaloti (BK 145), pavadinti jį nerimtu, ir atsisakyti tyrimo, o tuo pačiu ir bausmės.

Viskas „teisėta”, ponai teisėjai: patys taip darot mums, darykite taip ir sau.

 

Bet sugedę teisėjai, aišku, negirdėjo apie Konstitucinę lygybę, arba apie teismų praktiką sau. Jie taiko nutylėjimą tik tau. Todėl bet koks grasinimas teisėjui bus baudžiamas. Grasinimai tau liks nebaudžiami… Ypač jei tau grasins Policijos pasamdyti, ar jų dangstomi nusikaltėliai.

 

Supaprastins administracinių pažeidimų procesą.

2010 metais teisingumo ministras Remigijus Šimašius siūlė tai kas jau yra. Savivalė jau labai paprasta. Reikia supaprastinti visai kitką: pareigūnų vaikymą.

Jis siūlė siūlyti pažeidėjams mokėti perpus mažesnę baudą ir nedaryti teismo.

 

Kam daryti tai, kas jau yra? Tai apgaulė.

Supaprastintas procesas jau įdiegtas.

 

Teismuose esi kaltas be tyrimo, įrodymų (kad jų nėra, ar iš anksto), ir net be paties teismo. Tu tylėk, o teisėjas prikalbės įrodymų.

 

Vilkinimas tik atrodo. Ištiesu tuo metu jie tiesiog laukia, kol įrodymai dings. Bet pats procesas išties trumpas.

 

Pusę baudos tau ir dabar siūlo. Pagal procesą privalo skirti 400Lt. Nupaišo 200, ir tikisi, kad apsidžiaugsi ir neskųsi teisėjų su policininkais nusikaltimo.

 

Tave pareigūnai „išprievartavo”… Tu nusipurtei dulkes, ir pabėgai…

Jei nepabėgai, jie „supaprastinta” apeliacine tvarka nupaišo, kad dėl to pats kaltas. Tik dar pusantrų metų pavilkina, kad įrodymai greičiau dingtų, kurie nedingo dar. (Žiūrėk skyrelį apie tai kaip skųsti. Ten rašau, kad teisme eilė 1,5 metų.)

 

Ministras siūlo tai, kas jau yra. Tad tai nieko nepakeis. Tai net pablogins žmogaus „prievartavimą”.

 

Procesą supaprastinti reikia kitur: teisėjų paleidimą iš darbo, Vidaus Reikalų Ministro, Policijos Departamento, prokurorų vaikymą.

 

Nutarčių teisėtumo vertinimo proceso išvis nėra. Pagal įstatymus nutartis privalo būti tik teisėta. Bet nėra jokio proceso ją tikrinti.

Teisėjai tuo džiaugiasi. Jie rašo, neva įstatymas draudžia nakinti nutartį, kuri negalioja pagal Konstituciją (jai priešinga)… Neva nutartis neskundžiama. Jie rašo, neva Konstitucija negalioja.

 

Nusikalteliai saugo ne tik vidines šalies sienas, bet ir išorines.

Renatas Požėla – vadovas.

Nusikaltelis. Anksčiau buvo Generalinio Komisaro  Sauliaus Skvernelio pavaduotoju.

2014.11.05 nusikaltėlė prezidentė Dalia Grybauskaitė neteisėtai skyrė aną  ministru.

2015.03.05 jis skyrė nusikaltėlį Poželą vadovauti nusikaltėlių Valstybės Sienų Apsaugos Tarnybai.

Savotiškai apvalo Policiją nuo nusikaltėlių. Tikrovėje: už tarnystę gaujai apdovanoja ramiu, pelningu krėslu.

Šią tarnybą, kaip ir Policiją, Požela ėmė ardyti: 2015 metų gegužę naikino Lazdijų pasienio rinktinę.

2015.08.27 dangstė pasienietį, kuris nušovė neteisėtų rūkalų vėžiką.

Žemiau cituoju svetimą pranešimą iš čionai:

http://www.gerasdviratis.lt/forum/viewtopic.php?t=7000#p89895

 

Po pasieniečių priedanga vidury baltos dienos vežama kontrabanda iš Rusijos. Pareigūnai uždirba iš to nemažus pinigus. Teko stebėt ne kartą, kaip pasieniečiai ant „šucherio” stovi, o kontrabanda plaukia. Perplaukia… Tada, pasieniečiai palydi į saugią vietą. O mano pažįstamas neseniai nufotografavo kaip tai daroma tiesiai po pasieniečių boksteliu.

Valstybė užsiima šia rūkalų bei alkoholio kontrabanda. Kaip ir Caro laikais, nuodija liaudį, kad būtų lengviau valdyti.

Pagrindiniame šio skyriaus puslapyje rašau, kad seimas ruošia alkoholiui vartotoją… tiksliau vengia atsisakyti ruošti.

Kitame straipsnyje pasakoju, kad VRM priglaudė nusikalstamos sienų apsaugos generolą Saulių Tripeiką. Ten kėdė ramesnė. Sėdėti joje, vargti ar dirbti netenka.

 

2012 metų gruodį Muitinės tarnybinių tyrimų tarnybos viršininkas Giedrius Cininas įsakė sulaikyti 29 muitininkus. Tie sukeldavo dirbtinai eiles. Tada ėmė kyšius iš vežėjų už tariamai greitesnį praleidimą.

 

Kodėl anksčiau jų nesulaikė? Gal vėl tik pešasi tarpusavyje. Juk muitininkai piktnaudžiauti pradėjo ne vakar. Jie plėšikauja, įkyrėja keliautojams ir vežėjams jau ilgiau negu 20 metų, nuo pat savo nepriklausomybės.

Delsė ne tuščiai. Laukė progos: kol parengė statybų muitinėse projektus. Paskui juos staigiai sulaikė. Sukėlė mutinėjė sumaištį, sukurė dirbtinas dideles laukimo eiles.

Tikslas – ne teisingumas, o pateisinti statybas ir gauti joms pinigų. – Greiti pinigai.

Šalies siena – ilga. Tad vietos pinigų statyboms dar pakaks gausioms ateinančioms kartoms. Pasirodo urbanizuoti įmanoma ir uždraustus pasienio miškus, laukus, kalvas.

 

Giedrius Cininas ir toliau ramiai dangstytų blogus pareigūnus. Bet išsigando, kad to imsis nusikalstama STT. O tada baustų ir jį patį.

Todėl jis nenorom darbe ėmė tariamai dirbti. Pirma bandė nusikaltėlius įkalbėti neimti kyšių. Paskui įsakė. Bet nusikaltėliai tęsė kyšius. Nors juos jau stebėjo, kažin kaip. Tik po to Giedrius Cininas iškėlė baudžiamą bylą.

 

Keista: pirma maldavo nusikaltėlius nenusikalsti. Dar leido jiems tęsti tarnybą.

Pats įsakymas nutraukti nusikaltimus sukėlė žalą, nes galėjo pabaidyti nusikaltėlius. Jie galėjo užsislėpti. Jų stebėjimas taptų bevaisis. Matyt Giedrius Cininas to ir siekė: perspėti, kad neįkliūtų. Nusikaltėliai yra kvailesni už tyrėjus, nesislėpė, nesiliovė. Nebent perspėjo ne visus. Gal tuos 29 paaukojo, kad išliktų kiti. Gal išlikusieji paskui aukoms pensijas mokėjo iš išlikusio pelno.

 

Bet BPK 2 straipsnis nurodo pradėti tyrimą iškarto, be maldų ir pamokslų.

Atitinkamai būtų pagrindas nušalinti nusikaltėlius nuo pareigų. Negalima leisti tęsti tarnybos.

Kyšių davėjų nebaudė jokių. Tai irgi – neteisėta. Nebus kaip įrodyti kyšių ėmimą, jei nėra davėjų.

 

Perspėjimas apie nusikaltimą, leidimas jį tęsti ir pažadas stebėti yra paplitęs klastočių būdas.

Prezidentas Valdas Adamkus irgi skyrė blogą ministrą ir žadėjo neva jį stebės. Tik anas visai pamiršo pažadą. Nestebėjo ir neketino.

 

Giedriaus Cinino brolis Audrius Cininas yra Vilniaus 2 apylinkės teisėjas. Anas sėkmingai užgniaužė „pedofilų” bylą. Lietuvą valdo teisininkų šeimos.

 

http://andrius.saugokmedi.lt/oficioz/teise/#ne%C5%BEudyk

Facebook komentarai
});}(jQuery));