Statymų prognozės, kurios nuvylė visus – didžiausi netikėtumai sporte

Statymų prognozės, kurios nuvylė visus – didžiausi netikėtumai sporte

Nuo aukšto lygio sporto varžybų neatsiejamos ir aukšto profilio statymų prognozės. Jų pasitaiko visokių – teisingų arba klaidingų. Teisingas, deja, dažnai užmirštame, tačiau netikėtumus, ypač tuos, kurie nutinka pačioje ryškiausioje sporto scenoje ir svarbiausiose varžybose, atsimename ilgai. Dėl to, kad varžybų ar varžybų serijos baigtis buvo netikėta, daug žmonių netenka savo pinigų, o žiniasklaida tiesiog mirga nuo antraščių apie sensacijas. Norėdami pagerbti tuos atvejus, kada mažesnė, silpnesnė arba nurašyta komanda arba atletai “davė į kaulus” favoritams, paruošėme jums straipsnį apie statymų prognozes, kurios prašovė ir padarė tai labai įspūdingai.

Lebronas ir kompanija – 3-1

2016 metų NBA finale susitiko tos pačios komandos, kurios ten žaidė ir praėjusiais metais – Klivlendo “Cavaliers” ir Golden Steito “Warriors”. Pastarieji į finalą atsinešė geriausią reguliariojo sezono pergalių ir pralaimėjimų santykį NBA istorijoje laimėję 73 rungtynes ir suklupę vos 9 sykius. Tačiau Kavalieriai turėjo geriausią planetos krepšininką – L.James’ą, kuris pirmose keturiose rungtynėse nepadarė visko, ką galėjo ir jo komanda ėmė atsilikinėti 3-1. Verta paminėti, kad atkrintamųjų istorijoje jokia komanda nėra atsitiesusi iš tokio deficito.

Visgi Kavalieriai įjungė aukštesnę pavarą ir įtikinamai laimėjo 5 bei 6 rungtynes bei paskutinėmis akimirkomis triumfavo septintosiose. San Francisko ir Oklando komandos gerbėjams teliko stvertis už galvos, nes už “Cavs” pergalę serijoje, po ketvirtųjų rungtynių buvo siūlomas įspūdingas koeficientas – 15.

Lažybų prognozės verčiasi aukštyn kojom – stebuklas Stambule

Kada po 45 minučių futbolo pirmauji 3:0, turi atsitikti visiška katastrofa, kad persvarą iššvaistytum, o žodžiais net neįmanoma apibūdinti tragedijos, kurios reikia, kad rungtynes dar ir pralaimėtum. Tačiau būtent taip nutiko AC Milan, kuris 2005 metų Čempionų lygos finale po dviejų H.Crespo ir vieno P.Maldini įvarčio pirmavo 3:0 prieš Liverpool. Atrodė, kad viskas kaip ir nulemta, tačiau antroje pusėje Liverpulio vyrai rezultatą per 20 minučių išlygino, o po 11 metrų baudinių serijos rungtynes laimėjo. Visi Anglijos komandą buvo nurašę ir daug kas jau tikrai ėjo miegoti, ir, kaip sakė žurnalistai, praleido Stambulo stebuklą.

Graikijos metai

Retai kada taip susideda aplinkybės, kad vienai šaliai pavyksta laimėti Europos futbolo ir Europos krepšinio čempionatus bei Euroviziją kone tais pačiais metais. Juolab, kad visų šių renginių metu jie buvo laikomi tamsiaisiais arkliukais. Į Europos futbolo čempionatą T.Zagorakio ir A.Charistea’o vedama vienuolikė atvyko, kaip geriausiu atveju, vidutiniokė. Grupėje ji pasirodė nepastoviai – įveikė favoritę Portugaliją, lygiomis sužaidė su stipria Ispanija ir pralaimėjo Rusijai, tačiau vargais negalais išsikapanojo iš grupės. Ekspertai iki šių dienų stebisi kaip tik gynyba gyvenanti Graikijos rinktinė įveikė Prancūziją, Čekiją ir finale Portugaliją, visus mačus laimėdami rezultatu 1:0…

2005 metais į Europos krepšinio čempionatą Graikai atvyko taip pat būdami gana gera komanda, tačiau tikrai nesipuikuodami favoritų gretose. Tokiais buvo laikoma Lietuva, Italija, Ispanija. Sau įprastu būdu – sunkiai iš grupės išėję Graikijos žaidėjai dantimis ir kieta gynyba prasibrovė iki finalo kur jau gana lengvai įveikė dar vieną sensaciją – Vokeitiją. Na, o tarp šių dviejų čempionatų buvo ir dar viena netikėta pergalė 2005 metų Eurovizijoje.

Lietkabelio vyrai – serijų laužytojai

Koronaviruso nutrauktame LKL sezone buvo toks naratyvas, kad daugiametis čempionas Kauno “Žalgiris” Lietuvos krepšinio lygoje nepralaimi jau 7 mėnesius. Bukmekeriai jau siūlė tokius statymus, kad visi lažybų guru galėtų bandyti spėti ar “Žalgiris” pralaimės iki tam tikros datos, ar pralaimės šiame sezone iš viso ir t.t..

Kol visi galvojo, kad pralaimėti šansų nedaug, Panevėžio “Lietkabelio” krepšininkai tinkamai išlaukė savo progos ir smogę antrame kėlinyje neleido kauniečiams prisivyti ir triumfavo rezultatu 82:73. Už Lietkabelio pergalę bukmekeriai siūlė koeficientus tarp 5 ir 6,5.

Facebook komentarai
});}(jQuery));