Sostinės savivaldybė vilniečiams atsako į dažniausiai kylančius klausimus dėl viruso plitimo stabdymo priemonių


Sostinės savivaldybė vilniečiams atsako į dažniausiai kylančius klausimus dėl viruso plitimo stabdymo priemonių

Vilnius, Lietuva ir visas pasaulis susidūrė su situacija, kurios mastelio daugelis net negalėjo įsivaizduoti. Norėdama sumažinti koronaviruso neigiamas pasekmes, Vilniaus savivaldybė nuo šiandienos ėmėsi griežtų priemonių viruso plitimo stabdymui,  nekartodama kai kurių kitų šalių klaidų ir vadovaudamasi geriausiais pavyzdžiais.  Siekdama užtikrinti, kad virusas, kuris jau yra Lietuvoje, plistų kiek įmanoma lėčiau, iki minimalaus lygio mažindama jo skaudžias pasekmes,  Vilniaus miesto savivaldybė šiuo metu daro viską, kad liktų kuo mažiau neaiškumų: renkami dažniausiai gyventojams kylantys klausimai, rengiami atsakymai ir skelbiami sveikas.vilnius.lt.

„Šiame dokumente – tikrai ne visi atsakymai į jūsų klausimus, nes su tokiomis priemonėmis, deja, mums visiems tenka susidurti pirmą kartą. Todėl prašau supratimo – Vilniaus miesto savivaldybė daro viską, kad liktų kuo mažiau neaiškumų“, – sakė Vilniaus miesto meras Remigijus Šimašius.

Neradus atsakymų ar iškilus neaiškumams, kviečiame vilniečius siųsti klausimus mums sveikas@vilnius.lt

Norime paprašyti supratingumo – kai kuriems klausimams atsakyti reikės laiko, tačiau savivaldybė stengsis atsakymus parengti kaip įmanoma greičiau.

PRANEŠIMĄ PASKELBĖ: DOVILĖ IBIANSKAITĖ, VILNIAUS MIESTO SAVIVALDYBĖ
Facebook komentarai
});}(jQuery));