Sostinė sunkiai serga, ją daudelį metų valdant „liberalioms” jėgoms

vaikai

vaikai

Vilnius. Vakar dienos „Šeimų Sąjūdžio” organizuota akcija, skirta apsaugoti vaikams „nuo valstybės apsaugos”. Susirinko apie 25-30 žmonių, (neskaičiavau tiksliai visų). Leidimas buvo gautas 15-ai.
Viskas vyko kaip ir kitur – visoje LIetuvoje, su esminiu skirtumu – pas žmones neišėjo niekas iš savivaldybės administracijos atstovų, o akcijos organizatoriams nuėjus su norimais pateikti dokumentais pas savivaldybės tarnautojus – niekas iš jų neišdrįso jų paimti, tik nurodė juos siųsti arba registruotu, arba elektroniniu paštu.
Kaip tą vertinti – spręskite patys, – daugelyje savivaldybių viskas vyko visiškai priešingai – administracija bendravo su žmonėmis, o kai kur dar ir kartu su vaikais piešė ant asfalto, nekalbant apie dokumentų su reikalavimais registraciją ir priėmimą.
Sostinė serga… labai serga, jau kelintą kadenciją prie jos vairo stovint „laisvę nešančioms” liberaliosiosioms įvairiaspalvėms pajėgoms.
Plačiau apie vakar dienos renginį Lietuvoje, su daugybe nuotraukų – pirmajame komentare (nuoroda)
P.S. Jei kažkas neradote savojo miesto nuotraukose (Duotoje nuorodoje) – atsiųskite man asmenine žinute – įkelsiu į kompaniją prie kitų. (Tik po vieną įspūdingiausią )
P.s.P.S. – jei kas būtumėte atjungti nuo Facebooko (ar aš pats būčiau atjungtas) – rasite mane tuo pačiu vardu Telegram tinkle. Nuoroda duota prie mano profilio vardo.
Facebook komentarai
});}(jQuery));