„SOS gyvūnų“ Akropolio namelyje – švenčių metas

„SOS gyvūnų“ Akropolio namelyje – švenčių metas

„SOS gyvūnų“ prieglaudos filiale šalia Vilniaus Akropolio gruodžio pabaiga – tikras švenčių metas. Keturkojai namelio gyventojai ne tik laukia Kalėdų gražiai papuoštame namelyje, bet ir švenčia jo dvejų metukų gimtadienį. Taigi užsukę Kalėdinių pirkinių į Vilniaus Akropolį nepatingėkite jų aplankyti, galbūt atnešti skanėstų ar tiesiog padovanoti pačią geriausią dovaną – savo šilumą ir dėmesį. „SOS gyvūnų“ Akropolio namelį rasite lauke už Vilniaus Akropolio esančioje automobilių stovėjimo aikštelėje, tarp Ledo arenos ir Verslo centro įėjimų.

 

„SOS gyvūnų“ organizacijos komanda džiaugiasi, kad Akropolio namelis tapo gyvūnų mylėtojų traukos centru. Čia užsuka ne vien norintys išsirinkti naują šeimos narį, bet ir tie, kurie ateina tiesiog pabendrauti su globotiniais, pažaisti, pavedžioti, kartais ir pasikonsultuoti su savanoriais šunų ar kačių priežiūros, sveikatos klausimais. Sulaukiama daug palaikymo iš lankytojų, skanių dovanėlių mūsų globotiniams.

 

Kaip teigia „SOS gyvūnų“ vadovė Ilona Reklaitytė-Mezenceva, šiame namelyje nuolat gyvena apie 20 gyvūnų, daugiausia šunų ir kačių. Suaugę gyvūnai namelyje – ne tik skiepyti ir sterilizuoti, bet ir ženklinti mikroschemomis. „Labai džiaugiamės turėdami galimybę būti mieste, lankomoje vietoje, šalia žmonių. Juk ne kiekvienas turi galimybę, o kartais ir nedrįsta, važiuoti į mūsų pagrindinę prieglaudą prie Liepkalnio, Minsko plente, kur gyvena didžioji dalis (apie 130) mūsų globotinių. O atvažiavus į Akropolį apsipirkti ar papramogauti – labai patogu tuo pačiu aplankyti ir mūsų keturkojus namelio gyventojus”, – pastebi ji.

 

Prieglaudos vadovės teigimu, siekiama išsklaidyti įsitikinimą, kad prieglaudos gyvūnai – būtinai užguiti ir liūdni. Dauguma lankytojų nustemba ir džiaugiasi, pamatę, kaip draugiškai šuneliai pasitinka svečius ar kaip oriai, ramiai katės stebi aplinką iš savo gultukų. Dauguma lankytojų nustemba ir džiaugiasi, pamatę, kaip draugiškai šuneliai pasitinka svečius ar kaip oriai, ramiai katės stebi aplinką iš savo gultukų.

 

Per dvejus metus iš „SOS gyvūnų“ prieglaudos filialo, stovinčio prie Vilniaus Akropolio, namus rado per 450 buvusių beglobių gyvūnų: netoli 300 kačių ir kačiukų, apie 150 šunų ir šuniukų, 14 graužikų, 2 šeškai ir 1 triušis.

 

 

„SOS gyvūnų“ namelis veikia kasdien 10-21 val. Tai unikalus projektas, kuriuo organizacija didžiuojasi ir yra labai dėkinga Vilniaus „Akropoliui“ už nemokamai skirtą vietą ir teikiamas komunikacijų paslaugas, kas mums leido čia įsikurti ir suteikti galimybę daugybei gyvūnų būti pastebėtiems būsimų šeimininkų.

 

Prieglaudos savanoriai visus sveikina su artėjančiomis šventėmis ir pasinaudodami proga kviečia užsukti į kalėdiškai pasipuošusį „SOS gyvūnų“ namelį!

 

Facebook komentarai
});}(jQuery));