Solidarizuokimės su Astra Astrauskaite

Astra Gen

Policija pateikė įtarimus įvairių protesto akcijų organizatorei mokytojai Astrai Genovaitei-Astrauskaitei. Esą ji per 2021 m. rugpjūčio 10 d. mitingą „organizavusi bei provokavusi“ riaušes; už tariamą nusikaltimą jai gresia iki 5 metų laisvės atėmimo.

Mokytoja teigia, kad tai politinis susidorojimas, vykdomas landsbergių bendruomenės kišenėje atsidūrusių  prokurorų bei policininkų. Iš tiesų taip ir yra: „Teisingumo Aušros“ nariai gausiai dalyvavo minėtame mitinge ir jokių Astros „riaušinių“ veiksmų nematė. Nebent jais laikyti aštrią šios moters kritiką valdžiai. Tuomet visi 10-15 000 mitingo dalyvių buvo „riaušininkai“. Kaip ir mūsų judėjimas, kurį landsbergių ruporas LRT priskyrė prie „kurstytojų“ (LRT filmukas „Riaušių anatomija“). Riaušes sukurstė valdžia, tą vasarą grasinusi neskiepytus žmones neleisti nei į viešąjį transportą, nei į gydymo įstaigas.

Reiškiame solidarumą mokytojai Astrai. Ir nors nesame visais klausimais vienminčiai, tačiau esminiu šio etapo klausimu kviečiame veikti kartu ir mokytojos komandą, ir kitus socialinius-patriotinius judėjimus. Tas klausimas – tai laikinai šalį administruojančios grupuotės nušalinimas. Tam verta veikti išvien.

„Teisingumo Aušros“ Infocentras

Facebook komentarai
});}(jQuery));