Deimante

Deimante

 

 

Smarvių spektaklis

 

 

Deimante

Yra Lietuvos valstybėje klausimas, kuris yra užduotas prie Dalios Grybauskaitės vadovaujamos LR prezidentūros  jau 85-is kartus per 7 metus. Paprastai šis klausimas užduodamas kiekvieno mėnesio 17-ą dieną. Tas pats klausimas yra užduotas ir viešame iškilmingame LR Seimo posėdyje iš Lietuvos Seimo aukščiausios valstybės tribūnos, kai buvo 2018-01-13 įteikiama Laisvė premija pasaulyje žinomai disidentei sesei N.F.Sadūnaitei. Ir tas klausimas yra paprastas, žmogiškas, jautrus ir svarbus: „Ar dar gyva Deimantė?“. Šis klausimas yra svarbus ir Lietuvos valstybei, nes neatsakius į jį daroma išvada, kad nelegitimi Lietuvos valdžia kartu yra ir žudikų, vaikų naikintojų valdžia, kaip pridengiantys Deimantės sunaikinimo faktą [1].

 

Negirdėti šio klausimo gali tik išimtinai kurti, nesąžiningi ir labai NEŽMONIŠKI. Taip, labai nežmoniški. Net ir pati mažutė mergaitė Deimantė klausė „Ar Jūs žmonės ar ne žmonės ?“. Jautė mažos mergaitės širdelė kokio laipsnio BANDITAI atėjo jos grobti 2012-03-23 ir pagrobti 2012-05-17. Tai taip ir klausė: „Ar Jūs žmonės ar ne žmonės?

 

Pagal šį klausimą galima daryti išvadą, kad nueinanti nuo pjedestalo LR Prezidentė Dalia Grybauskaitė yra NE ŽMOGUS, ne MOTERIS, ne LR Prezidentė, nes niekada neišėjo pasikalbėti su Lietuvos jautrios sielos sąžiningais žmonėmis ir atsakyti jiems, paaiškinti į jų 85 kartus per 7 metus užduotą klausimą „Ar dar gyva Deimantė?“. Ar gali tokiam ne žmogui ES pasiūlyti kokias nors pareigas? Jeigu jie žmonės, tai jokių pareigų tokiam asmeniui pasiūlyti neturėtų. Ar ilgai Lietuvos valdžia ją penės privilegijomis?

 

Smarve1

Tačiau tas klausimas „Ar dar gyva Deimantė?“ užduodamas prie LR prezidentūros yra kartu užduodamas klausimas visai Lietuvos valdžiai, LR Seimui, LR Vyriausybei. Nejaugi gali būti taip, kad nei LR Seimas, nei LR Vyriausybė niekaip nežino, nemato, negirdi, nesupranta to klausimo esmės? Tai tokie Seimai, Vyriausybės, Prezidentai save nusirašo į nusikaltėlių gretas, nes gina NUSIKALTĖLIUS [1]. O juk straipsnis [1] yra viešas ir emailais išsiųstas kiekvienam Seimo nariui. Ar tokie yra reikalingi Lietuvai? Na nebent kaip nusikaltėliai atliekantys bausmes cypėse.

 

Taip Lietuvos valdžia palieka labai skaudų Valstybei klausimą naujai išrinktam prezidentui Gitanui Nausėdai. Didžiulė problema yra tame, kad jam gali tekti dirbi su NUSIKALTĖLIAIS žmogiškumui, pradanginusiems Deimantę. Pasakas apie įslaptintą vaiką gali sekti tik patys sau. Vaikas neturi jokių Valstybės strateginių paslapčių tik savo nežmonišką skriaudą. Tai nėra Valstybės paslaptis, tai viešai yra žinoma. Vaikai turi būti ginami, nes patys dar apsiginti negali. Lietuvos valdžia tik pagrobti gali pritaikydami cheminę ataką. Toks faktinis atsakymas. Ar ilgai taip bus?

 

Tai dabar stebime LR Seime spektaklį, kuris vadinasi „nauja koalicinė sutartis išversti iš „klumpių“ poną LR Seimo pirmininką Viktorą Pranckietį, kuris taip pat yra visiškai kurčias ir negirdi to pačio klausimo „Ar dar gyva Deimantė?“, ir atsako, kad „nieko nežino“. Tačiau būdamas profesoriumi ir turėdamas LR Seimo pirmininko galias galėtų suprasti, kad tada, kai nežino, tai gali paklausti, kad ir buvusio LR Policijos generalinio komisaro Sauliaus Skvernelio, savo kolegos. Kodėl neklausia? Negali pasakyti, kad Seimo pirmininkas yra koks kvailys, labai logiškai atsako į žurnalistų klausimus, supranta klausimus [2] ir pabrėžia, kad jis rūpinasi Seimo  prestižu. Galima būtų tuo labai suabejoti, nes 2018-01-13 kartu su Seimo nariu Juozu Oleka, patenkinti atjungė N.F.Sadūnaitės mikrofoną, kad negalėtų užbaigti pasakyti, tai ką norėjo pastaroji pasakyti. Tai tokia pagarba tik ką paskelbtai Laisvės premijos laureatei sesei N.F.Sadūnaitei. Kažkaip atrodo, kad žmogus neturi jokios kultūros? O juk rūpinantis Seimo prestižu yra būtina atsakyti į Valstybėje jau 85 kartus per 7 metus užduodamą klausimą „Ar dar gyva Deimantė?“. Tai Seimo prestižas laikui bėgant tik smunka.

 

Tai kai Seimas, visi jo nelegitimūs nariai be išimties nenori, negali, nežino, nesupranta, nesidomi tokiu svarbiu klausimu, tai visi jų darbeliai, ginčai, draskymaisi dėl postų yra viso labo SPEKTAKLIS ir būtent todėl yra SMARVIŲ spektaklis, kuris vis dar smirda net kokių 10000 kilometrų atstumu. Ir iš tikro nieko talentingesnio, nieko protingesnio, sąžiningesnio negalima jų paklausti kitaip, kaip paklausė Deimantė „Ar Jūs žmonės ar ne žmonės ?“ Kol kas faktinis atsakymas: jie ne žmonės. Ir tikrai labai smirdi. Galimai siekia kokio nors Gineso rekordo?

 

 

  1. 2018-03-26 straipsnis „Seimo smarvėms“ (http://www.ekspertai.eu/seimo-smarvems95245/

Dr. Jonas Ramanauskas.

 

 https://www.youtube.com/watch?v=l9wsGDYv2O0

 

Pagarbiai dr. Jonas Ramanauskas joramlt@yahoo.com

2019-07-04

Facebook komentarai
});}(jQuery));