Slaptąjį video su S. Skvernelio vadovaujamų pareigūnų veiksmais pagaliau visi pamatys

ayui

ayui

 

Slaptąjį video su S. Skvernelio vadovaujamų pareigūnų veiksmais pagaliau visi pamatys

Paskelbta: 2020-04-14 09:07 Autorius: ekspertai.eu

 

ayui
2011–2014 m. policijos generalinis komisaras Saulius Skvernelis (dešinėje). Nuotr. prezidentas.lt
2011–2014 m. policijos generalinis komisaras Saulius Skvernelis (dešinėje). Nuotr. prezidentas.lt
Neringos Venckienės sūnus Karolis Venckus pranešė, kad greitai bus paviešintas slaptas įrašas iš 2012 m. gegužės 17 d. įvykių Garliavoje, kad tuometinio generalinio policijos komisaro Sauliaus Skvernelio vadovaujami pareigūnai vykdė Deimantės Kedytės perdavimo motinai operaciją.

Kaip žinoma, policija takart nusuko ir išjungė visas namo viduje buvusias kameras.

Minėtų įvykių kulminacija buvo užfiksuoti tik garso takelyje, ekspertai.eu kompiuterio pareigūnai tąkart nesugebėjo išjungti.

https://vimeo.com/42331715

https://vimeo.com/42331715

Kai Seime buvo organizuojama N. Venckienės apkalta, mūsų šalies teisėsauginingai tautos išrinktiesiems parodė tik 12 sekundžių trukmės vaizdo įrašą, ištraukę vieną ten vykusio veiksmo detalę iš viso konteksto.

Jau greitai bus galimybė pamatyti šį vaizdo įraša pilną, vizualiai pasigėrėti, kaip su buvusia teisėja elgėsi S. Skvernelio siųsti pereigūnai, ką teko išgyventi valstybės vardu pagrobtai mergaitei.

https://www.youtube.com/watch?time_continue=1&v=dMzxZhlS5V4&feature=emb_logo

P. S.

Skandalas ir tai, kad Lietuvos Respublika pateikė melagingus duomenis mūsų strateginiams partneriams – Jungtinėms Amerikos Valstijoms – dėl Neringos Venckienės. Tik todėl kad pateikti duomenys buvo melagingi, JAV ir išdavė N. Venckienę Lietuvai.

Taip pat labai keista, kad mūsų drąsus teisėsaugininkai amerikiečiams, beja kaip ir mūsų Seimo nariams, nedavė viso vaizdo įrašo iš tos dienos įvykių namo viduje.

Tačiau atsitiko taip, kad dabar šis vaizdo įrašas bus paviešintas ir viską dabar galėsime išgirsti ne tik ausimis, bet ir pamati akimis, kas iš tiesų vyko tą tragišką rytą.

Keli susiję:

Neringa Venckienė: apie kalėjimą, pedofilijos bylą ir Ameriką

Dviejų metų valdžiai nepakako atsakyti į N. Sadūnaitės klausimą-reikalavimą pasakytą iš Seimo tribūnos

LRT patvirtino: N. Sadūnaitės kalba Seime pataikė į skaudžiausią vietą pedomafijai

Seimo laikinajai komisijai Garliavos mergaitės išnešimo vaizdo įrašas nebus pateiktas (papildyta ekspertai.eu komentaru)

Facebook komentarai
});}(jQuery));