Skyla konservatorių frakcija – o kartu ir valdančioji dauguma Seime (pildoma)

seimu

seimu

Ll šaltiniai sako, kad konservatorių frakcija gali žlugti jau rytoj, kai bus svarstomas klausimas dėl nepasitikėjimo Genocido tyrimų centro vadovu Aldu Kazlausku.

Konservatorių frakciją gali palikti žmonės, kurie nepritaria Vytauto Landsbergio šeimos diktatui.

„Dabar klausimas vienas – ar lietuviai, ar lietuvius, – sako LL šaltiniai, – griūna konservatorių frakcija, iš jos išeinanš bent aštuoniems frakcijos nariams, o kartu su jais – griūna ir visa Šimonytės vyriausybė, ir Čmilytės Seimas, jie abu netenka pareigų. Vietoj a;nūko” užsienio reikalų ministru tampa Ažubalis. Užtektų, kad Tėvynės sąjungos frakciją paliktų bent aštuoni nariai, sukūrę atskirą frakciją, ir visa valdančioji koalicija griūna – visa „Laisvės” partijos gaujelė, Gentvilo liberalai ir landsbergistai lieka prie geldos. Nors tam, kad griūtų vyriausybė, užtenka pabėgti tik keliems konseratoriams – tada tenka vėl rinkti naują Seimo pirmininką. Užtenka keliems konservatoriams palikti frakciją ir įkurti naują, kai pas juos ims bėgti kiti Seimo nariai, o paskui – žiūrėk, susilipdys ir naują Seimo daugumą. Kol kas tai dar – tik žodžiai, nes jokių dokumentų nėra”.

valkiunas valdemaras

Seimo narys Valdemaras Valkiūnas, LL paklaustas, ar skyla konservatorių frakcija, atsakė, kad „lašas po lašo…, nors dar anksti apie tai kalbėti. Tačiau krikdemiškas sparnas yra nepatenkintas tais liberaliais sprendimais dėl homoseksualumo modelio skatinimo. Todėl žiūrėsime, stebėsime ir dalyvausime kartu. Jeigu kas, padėsime”.

Paklaustas, ar tie krikdemai tik „burbuliuos, ar kažką darys”, V.Valkiūnas atsakė, kad „sunku pasakyti, nes viena suplanuoji, kitkas gaunasi. Todėl nereikia daryti didelių vibracijų, nes iš didelio debesies gali būti mažai lietaus”.

Tiesa, nepaisant „Šeimų maršo” aiškiai deklaruoto siekio – surengti priešlaikinius rinkimus, V.Valkiūnas mano, kad „priešlaikiniai rinkimai vargu ar bus”.

„Yra dar pažangių jėgų, kurios priešinasi tai liberaliai anarchijai, kuri griauna civilizaciją ir propaguoja pederastiją, nors ne visi supranta tų griovėjų ketinimų rimtumą, – sakė V.Valkiūnas, – yra daug tylinčių, tačiau nepatenkintų tokia perspektyva Seimo narių. Jie nepatenkinti, tačiau kol kas tyli. Reikia juos žadinti ir šviesti. Kiek mes leidžiame, tiek iš mūsų tyčiojasi ta Šimonytė- Landsbergis”.

Facebook komentarai
});}(jQuery));