SKUNDAS DĖL KAUNO APYGARDOS PROKURATŪROS KAUNO APYLINKĖS  PROKURATŪROS DARBUOTOJos NESUVOKIMO, JOG JI – YRA TARNAUTOJA 

LIETUVOS GENERALINEI PROKUROREI 

NUO VIKTORIJOS FETAIMIA 

SKUNDAS DĖL KAUNO APYGARDOS PROKURATŪROS KAUNO APYLINKĖS  PROKURATŪROS DARBUOTOJos NESUVOKIMO, JOG JI – YRA TARNAUTOJA 

Aš jau Jums pateikiau įrodymus, kad Žaliakalnio policijoje susirinko neadekvačių asmenų  būrelis, kurie psichologinį spaudimą vadina terorizavimu, nes tame skyriuje pradėtas  aplinkybių patikslinimas, pagal požymius nusikalstamos veikos, numatytos BK 145 str. 2 d.  (Grasinimas nužudyti arba sunkiai sutrikdyti žmogus sveikatą) medžiagoje Nr. M-1-01- 02477-22). Kaip minėjau viskas buvo išsigalvota, nes aš prašiau tik tirti akivaizdžius mano privataus gyvenimo pažeidimus. Pagal Lietuvos Respublikos civilinio kodekso 2.23str.  

Pagal medžiagoje Nr. M-1-01-02477-22 turinį prašiau mano pareiškime nurodytas aplinkybes  perduoti tirti Kauno miesto Centro policijos komisariatui, nes Žaliakalnio policijoje niekas  kas rašė ten nei tarnauja nei dirba, kaip – tai matosi, pagal tų asmenų pajamų deklaracijas. 

5230058delskundonrap-2542

Tačiau Vyriausioji prokurorė Reda Berčiūnienė atrašė vėl, kad ji ten esą vis tik dirba, nors  iki šiol nedeklaruoja savo jokių pajamų. Gal ji – išskirtinė, kaip kokia karalienė? Bet jos irgi  paprastai deklaruoja savo pajamas… Tad, matyt, ji – yra susitarusi mane viktimizuoti.  

Taigi, man nereikia tokios prokurorės, nes jei nedeklaruoja pajamų – tai nemato ir mano  daiktų visiems kitiems žmonėms dabar aiškiai matomų visiems kities šalia sklypo Rasos 18,  Ringauduose, Kauno rajone. Ji gal karalienė, imperatorienė ir niekur nuo sosto nelipa? 

Bet realybėje – ji turėtų būti valstybės tarnautoja, kas – yra didelė garbė ir tą garbę turėtų  ginti, kaip žmogus gerbiantis savo viešos tvarkos gynėjos darbą ir normaliai nuvykti į vietą, o  ten aprašyti tuos mano daiktus ir sudaryti sąlygas nepažeidžiant viešosios tvarkos juos man,  kaip savininkei (pagal visas mano vardu išrašytas sąskaitas faktūras juos atsiimti). Prisegu. 

Bet vietoj to sudaro popierizmo rašymo nesibaigiančią epopėja, kur esą aš vėl turiu ją skųsti  teismui, po to dar prokurorui ir dar visur skųsti, bet ji niekur nevažiuos ir nedarys savo darbo.  

Todėl, prašau pačios generalinės prokurorės ten nuvažiuoti ir viską aprašyti, o aš pasiimsiu,  nes – tai yra mano daiktai. 

Ir viskas, antraip gaunasi, jog Kauno rajono policija su Kauno Žaliakalnio prokuratūra tapo  rašytojais, o gal jau net psichologiškai įsijautusiomis karalienėmis, o ne tyrėjomis ir viešos  tvarkos gynėjomis, bei Lietuvos valstybės tarnautojomis, kurioms pagal darbą priklauso  pirmiausia sutikrinti faktines aplinkybes, o ne rašyti man nesibaigiančius atsisakymus – tai  padaryti…  

Ir dar išsigalvoti, jog aš esą kreipiausi dėl kėsinimosi nužudyti.  

Kiek gali jos mane laikyti už auką? Be to suponuoti prielaidą, kad nesiskųsiu daugiau niekur! Esą imsiu ir paliksiu savo daiktus nežinia kam jais mėgautis ir dar pasodinsiu ten gėlyčių… 

Tačiau, aš nesutinku būti auka ir nesiduosiu viktimizuojama niekieno,  

Nes ESU ŽMOGUS su teisėmis.  

Viktorija Fetaimia

Facebook komentarai
});}(jQuery));