Skiepytis atsisako maždaug trečdalis Santaros klinikų darbuotojų (pildoma)

hqdefault-4

hqdefault-4

Vakar paaiškėjo, kad 79 Santaros klinikų medikai, išvakarėse paskiepyti „Pfiser” vakcina nuo covid-19, staiga susirgo tuo pačiu kovidu. LL šaltiniu duomenimis, kai kurie medikai greta covid-19 susirgo ir kitomis kvėpavimo ligomis – plaučių uždegimu.

Vakar nuo covid-19 jau buvo paskiepyti maždaug 4,5 tūkst. Santaros klinikų darbuotojų. Dar maždaug 1,5 tūkst. visaip išsisukinėja nuo vakcinos, nors jiems aiškiai pasakyta – arba skiepijatės, arba viso gero ir lauk iš darbo.

„Nepasakyčiau, kad jie sunkiai serga, tačiau mes dabar rengiame pranešimą spaudai”, – LL sakė komunikacijos specialistė Rasa Pekarskienė. Ji neigė bet kokią administracijos prievartą nenorinčių skiepytis darbuotojų atžvilgiu. „Jeigu žmonėms kyla klausimų, viskas jiems yra paaiškinama”, – sakė ji.

Tiesa, LL šaltiniai sako, kad per tuos „individualius” paaiškinimus dvejojantiems aiškiai pasakoma, kas jų laukia nepasiskiepijus.

Visa medikų bendruomenė kol kas tyli kaip vandens į burną prisisėmę. LL bandė gauti Santaros klinikų medikų profesinės sąjungos vadovų komentarą, tačiau šie žmonės, pažadėję tai padaryti, vėliau pradingo.

VUL Santaros klinikų Infekcinių ligų centro vadovė prof. Ligita Jančorienė atsako į klausimus, kodėl pasitaiko susirgimų po pirmosios Covid-19 vakcinos dozės? Kaip veikia vakcina ir kaip susiformuoja organizmo apsauga nuo koronaviruso infekcijos Covid-19?

 

Nendrės Černiauskienės komentaras : „Kai visi skuba teisti ir juoktis, aš noriu padėkoti mūsų medikams – 79 anti-forcer’ių (neskubančių) grupei, sugebėjusiems NULAUŽTI panacėjinę tikėjimo vak@ina sistemą. Jūs įeisite į istoriją!
Taip, Fizer gamintojas tirs, kaip iškirtinę situaciją (nulaužusią medicinos sistemą, kuomet į darbą neišeina 80 darbuotojų…)
Dėja, vitamino C neras ir laboratorijos darbuotojų neprakalbins. Išlikit tvirti – tauta tiki kad jūs galit! ?
Tiesa, BYŠKY klaidelių yra – turėjo užfilmuoti storesnes adatas. Ir visiems turėjo skaudėti leidimo vieta. Na, kurių neužfilmavo, neįrodys, o va su skaudančia ranka – dar nepavėluota. Galima sugalvoti, ką sakyt, kai klaus – kodėl tylėta
_____________________
Papildyta 9:30:
Kadangi pasipylė versijos, negaliu nepasidalinti ir savo pamąstymais, o jūs tikrai pratęsit
Varj.1. Visi paskubėjo susileisti vitamino C. Tikiuosi gamintojas turi būdą patikrinti. Ir tikrintojai to nenuslėps. Prakalbins procedūrininius.
Var.2. Gabenama vak@ina neišbuvo būtinoj tC. Gamintojas šią versiją jau tikrino. Gudri kontrolė nuslėpė arba vairuotojas pranoko sumaniausius, t.y jis irgi ANTI-FORCER’ is.
Varj.3. Vak@ina iškeliavo tiesiai į Ukrainą, tą žinojo Kasiulevičius. Dėl to piktas vaikšto Saulius. O ARAS Lietuvoje lydėjo jau gliukozės pakuotes…
Varj.4. Be eilės ir nuslepiant vakcinavosi politikai ir elitas, o medikai to nežinodami, nuslepiant nuo jų, tegavo vitaminą C…
Varj.5. Fizer konkurentai įvykdė diversiją
Varj. 6. Ponas „Antanas” žino, kaip apgauti testus ir įvykdė ANTI-FORCERinę provokaciją pakišdamas paruoštus testus…

 

Facebook komentarai
});}(jQuery));