Skandalingame Roterham’e – nieko naujo. Pakistaniečių gaujos ir toliau masiškai žagina vietos gyventojų vaikus bei verčia juos sekso vergais

 

Skandalingame Roterham’e – nieko naujo. Pakistaniečių gaujos ir toliau masiškai žagina vietos gyventojų vaikus bei verčia juos sekso vergais

Keistos ir šlykščios žinios atsklinda iš Brexito keliu ryžtingai žingsniuojančio Ūkanotojo Albijono.

Daugelis spaudą skaitančių žmonių yra girdėję apie 2014 m. Roterhame nutikusį itin garsų skandalą, kuomet paaiškėjo, jog tame mieste pakistančių bendruomenės (8 tūkst.) atstovai buvo užsukę masinį vietos gyventojų, t.y. baltųjų mergaičių žaginimo, prievartavimo ir įtraukimo į nepilnamečių seksualinių paslaugų verslą industriją.

Juos aktyviai dengė vietos policijos ir savivaldos veikėjai. Juolab, kad vicemeru buvo tapęs būtent pakistaniečių-kašmyriečių bendruomenės atstovas, o policija turėjo puikų pasiteisinimą nekreipti dėmesio į žaginamų ir prievartaujamų vaikų tėvų skundus ir pareiškimus, kad musulmonų gaujos persekioja jų vaikus ir grasina jiems patiems – girdi, tai absoliučiai nepolitkorektiški pareiškimai, todėl į juos galima nereaguoti ir tiek.

Žinoma, kad beveik beveik Kauno dydžio mieste pakistaniečių išžaginimų aukomis buvo tapusios net 1400 mažamečių vietos gyventojų mergaičių!

Kilus pasaulinio masto skandalui visi, tame tarpe ir aš, pamanėme, kad bent jau šiame konkrečiame UK mieste viskas bus sutvarkyta.

Ir toks cirkas, kuomet puslaukinių imigrantų-musulmonų bendruomenės suformuotos pedofilų-rasistų gaujos siautėja mieste ir policijai nesiimant jokių nepolitkorektiškų priemonių nebaudžiamai žagina ir prievartauja vietos gyventojų, priklausančių kitai rasei, vaikus bei paverčia juos seksualinės eksploatacijos objektais, nebepasikartos.

Deja, tenka prisipažinti – mes buvome naivūs! Žemiau esantys britų spaudos straipsniai aiškiai sako – nei velnio!

Pasirodo, Roterhame iš esmės niekas nepasikeitė. Pasodino kelis itin odiozinius veikėjus, atstatydino kelis itin tolerantiškus politikierius, atleido kelis itin politkorektiškus policininkus.

O baltųjų nepilnamečių mergaičių prievartavimo, žaginimo ir seksualinio išnaudojimo pramonė, sukama vietos pakistaniečių-kašmyriečių bendruomenės, kuo sėkmingiausiai gyvuoja toliau!

Žr.: 
http://www.express.co.uk/…/Rotherham-abuse-scandal-child-gr…

http://thefederalist.com/…/report-british-authorities-stil…/

Skandalo nugasdinta policijos valdžia pradžioje lyg ir ryžtingai čiupo kašmyrietišką jautį už kiaušų:

In light of the scandalous failings of South Yorkshire Police (SYP) to tackle child sexual exploitation the Government sent in the National Crime Agency (NCA) to oversee the inquiry.

The investigation – called Operation Stovewood – is currently probing more than 7,000 lines of inquiry.

But Ellie said: „What have the National Crime Agency been doing for the last 18 months with their £10million? No arrests yet? We’re feeling desperate and disheartened.“

Bet jos triūso vaisiai, švelniai tariant, yra apgailėtini:

Apie dvidešimt asmenų buvo nuteisti ir gavo nuo 4 iki 12 metų kalėjimo. Dar 300 įtariamųjų žagintojų buvo atpažinti, tačiau …kaltinimai jiems taip ir nebuvo pateikti! Jie visi yra laisvėje ir sėkmingai tęsia savo veiklą ir pramogas toliau.

Be to, buvo išaiškinti net 160 įstatymo sergėtojų, kurie dangstė pedofilų-pakistaniečių gaujas, atmetinėjo nukentėjusių britų pareiškimus bei skundus ir bandė nuslėpti masinio vaikų seksualinio išnaudojimo faktus.

Šiuo metu vis dar sprendžiama, ar tie teisėsaugininkai bus patraukti baudžiamojon atsakomybėn ar tik nubausti tarnybinėmis nuobaudomis. Atsižvelgiant į tai, kad vienas jų veiksmų motyvų buvo tolerancijos diegimo, etninės neapykantos ir islamofobijos kurstymo užkardymo siekis – greičiausiai bus pritaikytas tarnybinių nuobaudų variantas.
—–
Atvirai sakant, net nežinau, ką ir besakyti. .

Kuomet valstybės organai su visa teisėsauga negali [nenori?] apginti skriaudžiamų savo piliečių vaikų ir elementariai sutvarkyti kraštutinai suįžūlėjusių atėjūnų iš Kašmyro, sukišant juos visus į kalėjimus ar išsiunčiant į tėvynę – tai jau kažkoks totalus išsigimimas ir galvos smegenų tolerastija.

Toks jausmas, kad netrukus gali ateiti laikas, kuomet funkcinio kvailumo apsėstos valdžios vieton gali atsisėsti kitokio tipo ryžtingi žmonės. Kurie tokias „politkorektiškai neišsprendžiamas problemas“ išspręs per pusmetį.

Nes žmonių kantrybė turi ribas.
——————
Šaltiniai apie tolerancijos siekiančių politikų ir policijos dangstytą Roterhemo baltųjų mergaičių prievartavimo ir seksualinės eksploatacijos skandalą 2014 m.:

https://en.wikipedia.org/…/Rotherham_child_sexual_exploitat…

http://www.bbc.com/news/uk-england-south-yorkshire-28934963

http://www.dailymail.co.uk/…/Twelve-rapists-13-year-old-gir…

https://www.theguardian.com/…/rotherham-abuse-scandal-ipcc-…

http://www.telegraph.co.uk/…/Rotherham-child-sex-abuse-scan…

 
safe image.php?d=AQB2lDAhkBupfBw7&w=476&h=249&url=http%3A%2F%2Fcdn.images.express.co.uk%2Fimg%2Fdynamic%2F1%2F590x%2Frother 697583
GROOMING of young girls by gangs of predominantly Kashmiri men is still occurring on an “industrial scale” in Rotherham because authorities are failing to…
EXPRESS.CO.UK|SUKŪRĖ NICK GUTTERIDGE IN ROTHERHAM

 

 
Facebook komentarai
});}(jQuery));