Šitam Seimui galas ir jie yra vieninteliai, kurie to nesupranta

seimo
Svarbu apie įvykius vakar
Mitingas baigėsi, dauguma žmonių išvažiavo namo. Nedidelė dalis liko papriekaištauti ir pagėdinti išeinančių Seimo narių. Tie išėjo, juos pagėdino – ir nuėjo sau namo.
Pats mačiau Ž.Pavilionį, einantį Gedimino prospektu. Su telefonu prie ausies, kaip ir visada, niekas jiems nieko blogo nedarė, o neišklausyti nepatenkintų žmonių – toks jau jų darbas.
zmones
Vilniaus policijos 6 policijos komisariato pareigūnai, saugoję Seimą, draugiški, su humoru, tarp jų daug simpatiškų merginų. Juos pažįstam iš ankstesnių mūsų mitingų, jie ten irgi užtikrino viešąją švarką, matyt, pagal teritorinį atsakomybės pasiskirstymą.
Su jais niekada problemų nebuvo, privačiuose pokalbiuose jie ne kartą sakė, kad palaiko mūsų požiūrį ir valdžia nuėjo per toli, tačiau jų darbas toks ir jie privalo užtikrinti, kad nebūtų provokacijų pažeisti viešąją tvarką.
Ir štai, atvažiavo pradžiai 3 autobusiukai VST – riaušių malšinimo policijos iš Kauno. Laisvinti išėjimo tiems Seimo nariams, kurie, esą, bijo išeiti namo, nors kiti išėjo, pakalbėjo su žmonėmis ir nieko jiems neatsitiko.
Ir štai, kaip pagal užsakymą atėjo grupė anksčiau niekur mitinge nematytų žmonių, aišku, provokatorių, ir jie ėmė mėtyti akmenis į daug kartų stipresnes policijos pajėgas.
Tai buvo pretekstas, paleista ašarinių dujų, jie net nežiūrėjo, apipurškė net tuos 6-tojo komisariato policininkus, vienam iš jų teikta medicininė pagalba. Po to atvyko dar 12 riaušių policijos autobusiukų.
Jų jau daugiau keliskart nei protestuotojų. Jie telkiasi Seimo kieme ir rengiasi šturmui prieš daug kartų mažesnes protestuotojų gretas.
mitingas
Atvyksta vandens patranka – juk reikia vienąkart ir ją išbandyti prieš savo žmones, ar ne? Dar vienas pilnas autobusas pareigūnų su šalmais ir viduramžių riterių šarvais.
Žmonės, važiuojantys namo iš mitingo, sugrįžta. Tai mūsų demokratiškoji, Lietuvos teritoriją administruojanti valdžia, laisvai pasirinkusi karą savo žmonėms, paskelbė savo apsisprendimą.
Atvyksta kovos mašinos, žmonės stovi ir nieko nebijo. Kolaborantai ir išdavikai jau pasirinko – valstybės susinaikinimą, mes pasirinkome jos išsaugojimą.
Metas akmenis rinkti atėjo. Metas kiekvienam apsispręsti atėjo. Būkim tvirti ir tikri.
Jei kas prieš 30 metų būtų pasakęs, kad reikės ne Seimą ginti ne nuo okupantų, o Lietuvą ginti nuo Seimo – argi kas būtų patikėjęs? Argi kas būtų patikėjes, kad pakilsime ginti šalį nuo jos valdžios?
Žmonės, važiuojantys namo iš mitingo, gręžia automobilius ir autobusus atgal. Mano nuomone, šitam Seimui galas ir jie yra vieninteliai, kurie to nesupranta.
Facebook komentarai
});}(jQuery));