skip to Main Content
Panevezio141

 

,, Sisteminės žiniasklaidos ,,rykliai‘‘ pritrūko darbo?

 

 Panevėžio apygardos teisme, pasikeitus teisėjui, toliau  nagrinėjama Šiaulių AVPK ONTT ekskomisarų byla. Antrame posėdyje užplūdo sisteminės žiniasklaidos ir vietiniai ,,skalikai“.  Man buvo keista, kad tokia Valstybės pamatus griaunančia  REZONANSINE byla iki šiol žiniasklaidos ,,rykliai“ beveik nesidomėjo. Daugelį metų jie net nosį į teismo salę bijojo kištelti. Vieną kartą atsitiktinai į salę pakliuvęs vietinis „Panevėžio Krašto“  atstovas Darius Krasauskas, sužinojęs kieno tai byla, kaip kamparas išgaravo. Matyt nebuvo komandos ,,fas“. Iki šiol tokie sėkmingai kurpia ,,muilo“ operas, ,,šou“ laidas,  laksto po privačius bobučių butus ar paskui tuos, kurie rašo tiesą,  norėdami   sumenkinti jų autoritetą.

 

Panevezio141

nuotr. ,,Panevėžio krašto“ laikraščio  atstovas Darius Krasauskas. Atsitiktinai pakliūvęs į vieną posėdį, išgaravo kaip komparas. Gal vienas bijojo ekskomisarų, kad nenušautų? Pamiršo, kad legalių ginklų nebeturi. Nelegalių, kas gali žinoti.  

Panevėžio teisme subėgę ,,blondinės“ pirmiausia pasidomėjo ką čia veikia ,,Laisvo laikraščio“ Lietuvai korespondentas. Pripuolę prie manęs įkyriai šmeižė, kaltino, slėpė savo veidus, gąsdino teismais, o pasiųstos vos ne ant trijų raidžių, šiek tiek atšoko. Gal laukia naujos ,,Fas“ komandos? 

 

P1010043.JPG

Jų melu ne kartą buvau apšmeižtas per daugelį žiniasklaidos priemonių. Sistemai tarnaujantiems   proto turėti  nereikia. Vietoje to, kad pasidomėtų savo asmeniniais gyvenimais, lenda, į apatinę kūno dalį, pas K.Pūką, P.Majauską, dailės akademijos vadovus…, o dabar skalambina visais varpais apie dar vieną nuskriaustą  ,,vargšę“ iš Palangos, kuri įsiviliojo vyresnio amžiaus vyrą (Seimo narį)  į lovą. Be gėdos jausmo ,,nuskriaustoji žvaigždė“ rauda,  kad įviliotas patinas jos net nepabučiavo. Ir tai suprantama. Argi vyrai eina pas barakudas  laižytis ar patenkinti savo kūniškus jausmus?  Pas mus juk nėra legalių viešnamių. ,,Nuskriaustoji“ galėjo nors patylėti.

 

Grįžkime prie ekskomisarų bylos.  Blondinės,  vykstant bylai Panevėžio apygardos teisme daugiau nei keturi metai, domėjosi paskutinio  posėdžio eiga.  Po keliolikos minučių video reportažų neišsilakstė. Kantriai sėdėjo salėje.

nuotr. blondinės  įžūlumo turi per akis. Pirmą kartą pakliūvę į teismo posėdžių salę pasijuto, kaip savo namuose.

 

 

 

Pagal daugelio nuomonę,  šioje ekskomisarų  byloje, iš didelio debesio bus mažai lietaus. Vasaros atostogų neužteko. Dabar nuo rugsėjo sekantis posėdis numatytas tik gruodžio mėnesį. Svarbiausia tai, kad tie, kurie talkino ekskomisarams realizuodami jų prekes, jau  sėdi iki 15 metų nelaisvės.  Šio verslo organizatoriai nuo 2012 metų tebeatostogauja. Būtų gerai, kad kas suskaičiuotų visas teismų išlaidas ir priteistų iš tų, kurie mėgaujasi tokių teismų darbu. Biudžetas pasipildytų ne vienu milijonu.

 

Facebook komentarai
Back To Top
});}(jQuery));