Sistema pereina į puolimą – Šeimų Sąjūdžio organizatoriai gavo krūvą reikalavimų pasiaiškinti policijai

seimusajudis

seimusajudis

Sistema pereina į puolimą, – vien šią savaitę Šeimų Sąjūdžio atskiri organizatoriai gavo krūvą reikalavimų pateikti pasiaiškinimus dėl mitingų organizavimo ir pravedimo detalių bei pretenzijas už autorių teisių, naudojant neatsiklausus autorių muzikinius kūrinius.
Asmeniškai aš buvau apkaltintas (kol kas netiesiogiai) apklausiant ar keikiausi birželio 15 d mitingo prie Seimo metu Maldeikio situacijos metu (kurios net nemačiau) . Man leido suprasti,jog kažkas yra parašęs kažkokį anoniminį skundą, kurį policija turi patikrinti.
Čia labai įdomu su tais anoniminiais, ypač prisiminus atvejį, kai buvo paduoti labai konkretūs skundai dėl labai konkrečių aktorių (artistų) keiksmų viešojoje erdvėje, konkrečių žmonių grupių atžvilgiu, kurių čia net negalėčiau pakartoti, nes tuojau pat gaučiau bloką, tačiau policija tai įvertino kaip jausmų išraišką, kuri „maršistų” atžvilgiu, kaip esą viešų asmenų, esą leidžiama.
Šiuo atveju Maldeikis jau nevertinamas, kaip supratau, kaip viešasis asmuo, kurio atžvilgiu keiksmai irgi leidžiami, o aš esu įtariamas kažkokio anoniminio pareiškimo pagrindu. Na supratote.
Tiesa, įtariamas ir apklausiamas esu ne aš vienas jau daugelį organizatorių tampo policija apklausdama dėl to, kur nėra jokio nusikaltimo sudėties.
Kitą užklausą gavau vakar, dėl esą atstumų laikymosi birželio 15-16-17 d. mitinguose. Aš paklausiau kodėl jūs man skambinate? Jie man atsakė – todėl, kad jūs vienas iš organizatorių.
Aš jiems priminiau, kad oficialiai Šimašius nedavė mums leidimo būti organizatoriais, atmetęs bet kokio minėto mitingo suderinimo galimybę, todėl organizatoriais tapo daugiau kaip 300 žmonių, pranešę savivaldybei jog organizuoja savo 15 žmonių grupes piketams prie Seimo. Ir mano pavardės tų 300 žmonių tarpe nėra, nes jau iš anksto buvau pakviestas dalyvauti TV laidose ir būčiau negalėjęs būti su savo sukviestais žmonėmis bent po kelias valandas į dieną. Todėl nutariau savo grupės nekviesti.
Ir vakar gavome iš Latgos (autorių teisių gynimo agentūros) advokatų pranešimą apie teisminį ieškinį daugiau kaip 7 tūkstančiams eurų, už be jų leidimo naudotus muzikinius kūrinius savo protestuose, tame tarpe ir „Didžiajame Šeimos Gynimo Marše 2021”, kuriame tie autoriai dainavo gyvai patys.
Faktas tas, kad jie siekia įvelti Lietuvos Šeimų Sąjūdį į teismų karuselę, pakaitomis su apklausomis policijoje, kad visai kitai veiklai mes nebeturėtume nei pajamų, nei laiko, nei, galiausiai, noro.
Iš tiesų, jei turėsime jūsų palaikymą, visa tai yra visiški niekai – mes žinome, kad einame teisingu keliu ir tokiam puolimui morališkai esame pasiruošę.
Sunkiau su finansais – visiems planuojamiems protestams ir Suvažiavimui, kuris vyks rugpjūčio 7 dieną, o nuo dabar ir išlaidoms teisininkams – reikalingi pinigai, kurių šiai dienai turime ne ypač daug – apie 9 tūkst eurų Kauno Forumo sąskaitoje – tai vienam renginiu pakankami pinigai, turint omenyje, kad juose dalyvauja ne tiek ir mažai žmonių.
Tačiau visiškai nepakanka teismams su Latga (jei pralaimėsime – teks atiduoti 7 tūkst bei apmokėti jų teismų išlaidas) bei planuojamiems protestams rugsėjo mėnesį.
Tad, jei jūs pasirengę finansiškai paremti „Lietuvos Šeimų Sąjūdį”, stovintį visuomenės kovos su sistema smaigalyje ir prisiimantį pagrindinius sistemos smūgius, jūs tą galite padaryti paspaudę šią nuorodą: seimusajudis.lt/paremkite-mus/
Kai sakau „paremti Lietuvos Šeimų Sąjūdį” – neturiu omenyje to, kad prašome paremti organizatorius. Ne. Kalbu apie paramą siekiant „Lietuvos Šeimų Sąjūdžio” įgarsintų tikslų, atstatant teisingą valstybę. Paramą protesto akcijoms, paramą visuomenės vienijimui, atributikai, laikraščiams, skrajutėms, vėl turams po Lietuvą ir visam tam, be ko dalies Lietuvos visuomenės nepasiekia mūsų informacija.
Pirmą žingsnį žengėme MES visi. Sistema sudrebėjo. Ir žengė atsakomąjį žingsnį.
Dabar vėl mūsų eilė..
Dalinkimės šiuo įrašu, Mums būtina kuo platesnė sklaida ir suvokimas, kad kiekvieno iš mūsų aktyvus dalyvavimas yra svarbus. Dalyvavimas bent kuo – pasidalinti šiuo tekstu, paaukoti eurą, papasakoti draugui ir pakviesti prisidėti, rašyti pačiam ir t.t. ir pan.
Facebook komentarai
});}(jQuery));