Šimonytės vyriausybė pratęs absurdą iki kovo mėnesio

safe_image

safe_image

Teko ir man susidurti su aptariama absurdiška situacija, kad negalima važiuoti į gamtą už savo savivaldybės ribų. Policija sustabdė su pilna mašina vaikų. Ir jiems aiškiai pasakiau, kad važiuojame į gamtą būtent už miesto ribų, nes nenorime mieste lauke trintis su daugybe kitų žmonių, kurie eina į lauką ir labai gerai, kad eina, bet reikia pasirinkti tokią vietą, kur koncentracija mažesnė. Atgręžė atgal, paaiškino, kad būtent reikia vykti Vingio parką ir ten trintis vieniem su kitais (kas FB nematė pasidalintų nuotraukų, kai susibūrimai masiniai ir arti vienas prie kito). Į parkus, pažintinius takus kiek tolėliau nuo miesto važiavome būtent pirmo karantino pavasarį metu. O dabar nejudėdami susirkite lėtinėmis ligomis, psichiškai išdurnėkite būdami namuose. To siekia valdžia savo ribojimais?
O kiek absurdų, jei pavyzdžiui naudojiesi sodyba, kuri nėra tavo nuosavybė, bet ten yra reikalingi palikti daiktai, ten negali važiuoti, nes tai nusikaltimas. Nors ten visai nesusiduri su kitais žmonėmis…
Tad reikia aiškai pasakyti, kad liberalų, laisvistų ir konservatorių priimtas sprendimas riboti judėjimą tarp savivaldybių yra visiškas absurdas, didina pasišlykštėjima valdžios veikla, menkina policijos įvaizdį, nes jie turi užtikrinti tų absurdiškų nutarimų įgyvendinimą (nors jie nieko dėti).
Tikiuos, kad galiausiai įsigilins į elementarų antraštėse mirguliuojantį seniai faktą, kad didžiausias skaičius ir mirčių yra globos įstaigose ir ligoninėse! Tai čia ir koncentruokite dėmesį, o ne užsiimkite tokia absurdiška kontrole, dar vadinantis liberalais….
Facebook komentarai
});}(jQuery));