Šimonytė eina iš proto, žudydama „Laisvą laikraštį” ir laisvą spaudą

vytautas-landsbergis-ir-ingrida-simonyte-79492267

vytautas-landsbergis-ir-ingrida-simonyte-79492267

Aurimas Drižius

Šiandien ateinu į kontorą, įjungiu kompą, bandau prisijungti prie interneto, jis neveikia.

Kreipiuosi į tokią firmelę „CSC Telekom”, su kuria turiu sutartį dėl online paslaugų – kas nutiko.

Jie ilgai tempia, paskui sako, nea nesusimokėjau už paslaugas, todėl išjungė.

Telefone susirandu visus mokėjimus tai firmelei, nusiunčiu, kad jos sąskaitos apmokėtos.

Internetas vis tiek neveikia. Tada skambinu jau penktą kartą buhalterei, ji kažką vapa, kad tai, tas mokėjimas gautas, tačiau tą mokėjimą jie priskyrė kitai firmai, todėl aš vis tiek skolingas. Todėl išjungė.

Dar kartą rašau laišką, primenu sutarties sąlygas ir tos fimelės įsipareigojimus – teikti paslaugas. Firmelė nereaguoja. Galiausiai buhalterė sako, kad sumokėčiau už paslaugas avansu – tada įjungs. Sumoku iš telefonu, išsiunčiu pavedimą,vėl skambinu, niekas neatsako.

Taip praeina pusdienis tuščiai praleisto laiko, imu nervintis, skambinu dešimtą kartą. Firmelė tiesiog nebereaguoja, tada parašiau laiškelyje, ką apie juos galvoju.

Vėl skambinu. Firmelė labai pasipiktinusi, sako, kad su manimi daugiau nekalbės.

Po pietų išeinu iš kontoros, visa diena šuniui ant uodegos. Vakare gaunu iš firmelės raštą, kad jie su manimi nutraukia sutartį.

Kodėl? Nes aš blogas.

DOC220324 20220324 page 001
DOC220324 20220324 page 001

Pirmas motyvas, kažkokia žurnalistų inspektorė nusprendė sunaikinti Laisvą laikraštį. Apie tai manęs niekas neiformavo, žinau, kad tai neteisėta, nes tik teismo kompetencija uždarinėti spaudą.

antras motyvas, kad aš kažkam grasinau ar kažką šmeižiau, vėlgi tai teismo kompetencija, tokio teismo sprendimo nėra.

Ir galiausiai žinoma, kad aš dar ir sukčius, nes nemoku už paslaugas. Nors buhalterė ką tik pripažino, kad gavo mokėjimą, tačiau jį priskyrė kitai firmai. Na, ir žinoma, bendrauju ne dalykiškai.

Turint omenyje, kad Telia, Bite ir kiti stambūs operatoriai jau apribojo savo klientams galimybę prisijungti prie www.laisvaslaikrastis.lt tai tokia beprecedentė ataka prieš laisvą spaudą galima tik su premjerės nurodymu. tačiau ši gauja nežino, kaip išjugti internetą Lietuvoje, nes jos nusikaltimus vis tiek visi puikiai žino. Todėl galvoja, kad atjungus mums internetą, gaujelės problemos bus išspręstos.

Tai pratesimas toks policijos atakos prieš spaudą prieš mėnesį, prievartaujant operatorius jai išjungti interneto serverius. Policija vykė sunkius nusikaltimus, vykdydama matyt šimonyčių valią.

Turint omenyje, kad ši gauja viduryje dienos apiplėšė vieną didžiausių bankų Snorą – tiesiog atėjo į banką, smūgiu „išjungė” sargybos viršininką, atjungė jo prisijungimą prie swifto, ir vėliau pagrobė beveik 8 mlrd. litų vertės banko turto, tai iš tos šimonyčių gaujos gali visko tikėtis. Tačiau per savo gyvenimą nesu pajutęs tokio valstybės banditų spaudimo laisvai spaudai. O biografija mano spalvinga, įskaitant ir fūros smūgį į mano automobilį. nes jos vairuotojas tuo metu žiūrėjo į kitą pusę, kaip aiškino teisme.

Nenustebsiu, rytoj Gedimino prospekte gavęs beisbolo byta per makaulę. Žinau, kad praeiviai tuo metu šauks : Slava Ukraine.

Facebook komentarai
});}(jQuery));