Simonas Zagurskas nuteistas už straipsnį apie senus triusikus

kroydon

kroydon

Sveiki bendražygiai,

Lietuviški bananų šalies teismai toliau šoka pagal Vidmanto Mačiulio dūdelę. Pasirodo mano vardas yra Lukas ,tai ir nuteisė kaip Luką Zagurską.Prokurorė prašė 4000 eurų baudos,tai teisėjas ir skyrė 4000 eurų baudą,subendrinus skyrė 7238 eurų baudą.Čia litais būtų 25 000 litų.O kodėl ne milijoną eurų .Juk vistiek aš šitų iš lempos ištrauktų baudų nemokėsiu.
Jokių įrodymų nerado,ir nė negalvojo ieškoti .Pirma krepšinio žurnalistėlis Mačiulis sakė, kad aš rašiau neva Andrius Tapinas buvo jo bendramokslis,pasirodo ,kad komunisto Vido Mačiulio bendramokslis buvo Andriaus Tapino tėvas Laimonas Tapinas.
Niekas labai nesiaiškino.Virš metų tempė bylą .Per ją kas savaitę turėjau registruotis Šilutės policijos komisariate.Tada iškviesdavo į Kauną į apklausas duoti parodymų.
Apklausose atsakydavau ,komentarų nebus .Sekė 6 teismo posėdžiai.Teismo posėdžius teisėjas Rimkevičius vis nukeldavo.Pamatęs,kad čia nieko gero nebus,ir kol dar galioja mano ID kortelė,parskridau namo į angliją .Dabar į ją jau nebūčiau ir įvažiavęs,į šalį kurioje gyvenu ir dirbu ilgiau nei pusę savo gyvenimo,ir kurioje yra mano namai.
Pamatęs ,kad pagrindinis tikslas,režimui yra laikyti mano pasą,ir laukti kol už metų pasibaigs mano ID kortelės galiojimo laikas,parašiau raštą,apygardos teismui,kad teisėjas Rimkevičius baigtų išsidirbinėti ir skirtų nuosprendį .Pasirodo,turėjau ir advokatę,su kuria visai nebendravau.O ji po 250 eurų už posėdį iš valstybės pasiimdavo.Kai buvo įjungtas mikrofonas,girdėjosi tos pačios advokatės Grucytės balsas iš kitos bylos.
Kiek žinau,valstybinės advokatės įkainis 13 eurų val,o ji vien už mano posėdį prisirašydavo 250 eurų.Lietuvos Advokatūrai ne kartą siunčiau užklausą su draudimu atstovauti ,bet kokiai advokatei mano byloje.Bet Grucytė vistiek ateidavo.Ir prasidėjus posėdžiui iškart teikdavo raštą dėl jos kaip advokatės atstovavimo finansavimo.
Juokingiausia būdavo,parašau užklausą teismo sekretorei,dėl valandos ir datos dėl kito teismo.Atrašo sekretorė,o po 2 valandų man į emailą parašo ir valstybinė advokatė Grocytė.Ji prapylusi visas bylas,matėsi kad ten biznelis su prokurore ir teisėju užsuktas,Jos atsisakyti teisėjas Rimkevičius man neleido,o šita Eglė Grucytė pasirodo ir Paluckininkų kandidatė į pernykštės kadencijos 2019 metų Seimą buvo.Kai žmogus pralaimi Grucytės honorarą valstybė išsiieško per anstolius iš žmogaus.
Taip valstybė,terorizuoja savo piliečius,už neįrodytus komentarus feisbuke skirdama 25000 litų baudas.Taip,žinau,kad dabar Lietuvoje eurai,bet kai gyvenau Lietuvoje buvo litai.O už atsišaukimo lapelius ,EURĄ LAUK,GRĄŽINTI LITĄ,mano bičiulį Fronto partijos pirmininką Giedrių Grabauską saugumas kelis metus po teismus tampė.
Į visus mano teismų posėdžius nebuvo įleistas žmogaus teisių gynėjas Henrikas Juodiška.Jį kažkada irgi gynė ta pati advokatė Grucytė,irgi nieko nedarė ji,šoko pagal prokurorės dūdelę.
Teismui,ir prokuratūrai,baisiai nepatiko,kad per Zoom programą prisijungdavau.Jie taip norėdavo,parodyti,kad neva aš slapstausi,ir nedalyvauju,o aš vis prašydavau netempti gumos,nes bylos medžiaga tai viso labo 4 pastraipos po kelių žodžių sakinukus,neva paskelbtus mano Facebook paskyroje.
Oi ten buvo nesąmonių.Pvz tyrėja važiavo į Šiaulius specialiai iš Kauno susipažinti su mano byla.Kuznecovaitė feisbuke gyrėsi,kad kišeninis prokuroras Justas Laucius 3 kartą atnaujino tyrimą mano atžvilgiu.Šiaip 25000 litų jau yra ta riba,kai bezpredelčikus žudo.
Kai litai dar cirkuliavo Lietuvoje,tokių cirkų nebūdavo,nes tokius interesantus kaip Mačiulis ar Kuznecovaitė paprasčiausiai pradangindavo arba nušaudavo kaip Vydą Virbicką.
Mano atžvilgiu buvo padaryta begalė procesinių pažeidimų.
1.Pažeidžiant protokolą buvo paskelbta mano paieška. Paieška buvo paskelbta,nesikreipiant į Interpolą,nesikreipiant į Britanijos pareigūnus.Aš nieko nežinojau apie šią bylą,ir Generalinė Prokuratūra man tiesioginėje Facebook transliacijoje patvirtino,kad jokia byla mano atžvilgiu nėra iškelta.Po 2 savaičių atskridęs aš vėl buvau sulaikytas Vilniaus oro uoste.Tiesioginę transliaciją matė virš 1000 žmonių.
2.Žinant ,kad gyvenu Anglijoj 19 metų,iš manęs apklausos metu kitą dieną po nusileidimo Vilniaus oro uoste Kauno policijos komisariate buvo paimtas mano LR respublikos piliečio pasas,prokuratūrai puikiausiai žinant,kad mano namai yra anglijoje ir,kad Lietuvoje 19 metų negyvenu.
Man buvo paskirta kardomoji priemonė žymėtis kas savaitę Šilutės policijos komisariate.Ir ši priemonė galiojo virš metų.Su paimtu pasu,negalėjau išsinuomoti jokio būsto,be to turėjau anglijoj darbą finansinius kreditinius įsipareigojimus,automobilį ir šioje šalyje mokėjau mokesčius.Buvau paliktas be pajamų,apkaltintas šmeižimu,sulaikytas pažeidžiant žodžio laisvę.
3.Buvo paimtas mano mobilusis telefonas apžiūrai,pažeistos mano teisės,pasidaryta kopija visos mano telefone esamos informacijos,nesutikus atiduoti telefono,jis būtų buvęs paimtas prievarta,kaip ir mano asmens dokumentas.
4.Jeigu nebūčiau iki Brexito gryžęs į savo namus Didžiojoje Britanijoje,būčiau nebegalėjęs legaliai gyventi ir dirbti gyventi .
Facebook jurisdikcija yra JAV,ir aš gyvenu Didžiojoje Britanijoje,ir Lietuvos prokuratūra puikiai žinojo apie atliekamus neleistinus veiksmus mano atžvilgiu,ir į Didžiosios Britanijos prokuratūrą nesikreipė.
5.Bylos tyrimas,o vėliau ir teismo procesas dirbtinai vilkinamas.6 posėdžiai,nors visuomet raštu o vėliau ir per Zoom programą prašiau nevilkinti teismo,ir paskelbti nuosprendį.
6 .Du kartus buvau apklaustas,nors tam nebuvo jokio pagrindo.Turėjau važiuoti iš Švėkšnos į Kauną,kaskart apsistoti viešbutyje,būti apklaustam Šilutėje buvo atsisakyta
.
7.Buvo daromas psichologinis spaudimas mano mamai,važinėjama į namus dėl manęs,apklausiama mama,nors aiškiai informavau teisėsaugą ,kad dėl mano politinių publikacijų buvo bandoma sufabrikuoti daug daugiau bylų,apkaltintas raginimais nužudyti lietryčio pajuokos objektą Kuznecovaitę ,atnaujinant 3 kartą kitas bylas.Buvau priverstas grįžti namo į Angliją kurioje gyvenu ilgiau nei pusę savo gyvenimo.
8.Prokuratūra mano veiksmus prilygino slapstymuisi,nors puikiai žinojo,kad aš negyvenu Lietuvoje 19 metų.Prokuratūra vengė kreiptis į Didžiosios Britanijos pareigūnus.
9.Ikiteisminio tyrimo metu nenustatyta jokia įranga,su nenustatyta interneto prieiga negauta atsakymas iš Facebook kompanijos,ir net neišsiųsta užklausa Facebook atstovybei.
10.Lietuvos Advokatūrai nusiunčiau raštą draudžiantį atstovauti mane šitoje byloje.Teismas neleido gintis pačiam.Per prievarta įbrukta advokatė Grucyte su kuria visiškai nebendravau ir kategoriškai uždraudžiau jai ,kaip ir ,bet kuriai advokatai/ei mane atstovauti.
Mano prašymas buvo ignoruotas.Taip pat Kauno apygardos teismo paprašau ištirti valstybinės advokatės Grucytės įkainius,nes oficialiai jie įvardinti vienokie,o teismui pateikta atlyginimo suma žymiai aukštesnė.Aš su ja visiškai nebendravau,ir bylos atžvilgiu ji visiškai nieko nedarė,ir teismo posėdžiuose aš ,beveik nekalbėjau.
11.Kaltinamo pastraipoje ,esą aš parašiau,kad ieškovas kartu studijavo su Andriumi Tapinu,nors vėliau prisipažino,kad studijavo su Andriaus Tapino tėvu.Kad šis kaltinimas kaip ir daugybė kitų yra išgalvotas ,teisėjas neatsižvelgė.
12 .Melaginga ikiteisminio tyrimo informaciją,kad man nusileidus lėktuvu aš dar spėjau pabūti ir Druskininkuose .Šitame mieste nesu buvęs gyvenime.Nusileidus Vilniaus oro uoste kuriame buvau sulaikytas ,naktį praleidau išsinuomotuose apartamentuose ir kitos dienos ryte autobusu atvykau į klaidingu adresu Kauno mieste nurodytą komisariatą .
Vėliau turėjau laukti tyrėjų,kurie mane nugabeno į visai kitą komisariatą,atliko apklausą ir paėmė pasą,žinodami,kad už 2 dienų turėjau žurnalistiniais tyrimais vykti į Kaliningradą parvežti informacijos apie susikompromitavusius Konservatorių partijos lyderius, del jų sąsąjų su Astravo Atomine elektrine ir Independence korumpuoto laivo projekto uždraudžiant Rusijos kapitalui dalyvauti Lietuvos energetikos objekto privatizavime ir jo kūrime ,dėl būsimo spaudimo del Lietuvos Seimo narės Rožovos būsimos apkaltos, kuri dar ,net neprasidejo.
Turėjau parvežti informacijos apie sovietmečiu KGB struktūroms dirbusius Lietuvos sporto žurnalistus.
13 .Į Teismo posėdžius nebuvo įleistas Žmogaus Teisių Atstovas Henrikas Juodiška.Posėdžiai kurie buvo vieši,iš tikro buvo slapti,ir žmonės į juos įleidžiami nebuvo.
14.Akivaizdus KGB sovietinių metodų taikymas ir bandymas man paskirti psichiatrinę ekspertizę,su tikslu,mane apie korumpuotus teismus ,žurnalistus ir valdininkus rašantį publicistą uždaryti į psichiatrinę ligoninę prievartiniam gydymui,kad mano straipsniai nepasiektų visuomenės.
Teismas antrą kartą kreipėsi su užklausomis ar nebuvau gydytas ;Respublikinėje Kauno ligoninės psichiatrijos klinikoje,Respublininiame priklausomybęs ligų centre,Šilutės psichikos ir psichoterapijos centre,ar esu registruotas psichikos sveikatos centro apskaitoje,ir priklausomybės ligų kabineto įskaitoje,kuriose aišku registruotas nebuvau.
Kaip matau politiniai disidentai Lietuvoje prievarta kišami į psichiatrines ligonines arba kaip Zigmas Vaišvila paskelbiami nepakaltinamais,arba turi bėgt iš savo gimtosios Lietuvos į saugesnes šalis.
Tikslas,kuo ilgiau laikyti mano pasą prokuratūroje ir teisme,žinant,kad mano ID kortelės galiojimo laikas baigsis už metų.Virš metų buvo nepagrįstai suvaržyta mano laisvė,paskirtos griežtos kardomosios priemones registruotis,kas savaitę Šilutės policijos komisariate,grubiai pažeistos mano,kaip žmogaus teisės,ir be jokių surinktų įrodymų po metų bylos vilkinimo nuteistas .
2018 metais taip pat dėl neįrodytų Facebook publikacijų buvau sulaikytas Palangos oro uoste ir šią istoriją nušvietė užsienio šalių žiniasklaida kaip grubius žmogaus teisių pažeidimus Lietuvoje.
2018 metais mane nuteisė 1999 metų Sausio 13 įvykių neigimą,užvakar Kauno apylinkės teismas paskelbė verdikta,kuriame aš pasirodo jau Lukas Zagurskas.Tiesa,kai buvo 5 teismo nuosprendis pasakė,kadangi byla labai sudėtinga tai sprendimą skelbs po 2 savaičių.Tai ir paskaitė teisėjas Rimkevičius 9 minutes iš lapelio po 2 savaičių.
Prieš mano nuosprendį buvo blokuota mano feisbuko paskyrą, kad netransliuočiau gyvai.Nemanau,kad šitas režimas ilgai išsilaikys. Žmonės pradės provokatorius šaudyti.Aš tai anglijoj,bet ką daryti žmogui,kuris gyvena Lietuvoje.
Baimės valstybė korumpuotų žurnalistų,prokurorų,teisėjų ir anstolių pagalba stumianti savo piliečius į savižudybę.
Žmonės įsiutinti,tik laiko klausimas,kada tai prasidės.Bus taip,nupils neapsikentęs žmogelis sisteminį parazitą ir minia išeis į gatves,tie,kurie dar kalba angliškai pabėgs,o kur bėgs buvę sovietiniai KGBistėliai ir komunistėliai lojantys ant Rusijos ir Baltarusijos ?

Dabar jie teisia mus už laisvą žodį .Ateis laikas ir mes teisime juos.

Simonas Zagurskas-Kroydonas
Facebook komentarai
});}(jQuery));