Simonas Kroydonas : „Vis tiek nemokėsiu Vidui Mačiuliui teismo paskirtos baudos”

Simonas-kroydonas

Simonas-kroydonas

Sunaikino mano FB Kroydono paskyrą,nuteisė antrą kartą davė 4000 eurų baudos subendrinus 8000 eurų,ir pasą pervedė į Vilniaus Apygardos teismą į Kuznecovaitės bylą,kuri 20 000 nori,4 kartą atnaujinus.Gyvenu be paso su ID kortele kuri baigsis kitų metų gegužę.Tai galvoju parašysiu tau straipsnį.

Simonas Zagurskas-Kroydonas straipsnis

Kol vakarų pasaulyje didžiausios pasaulio korporacijos perima valstybių valdymą ir finansinis kapitalas kaunasi su gamybiniu kapitalu,Dievo užmirštoje žemėje Lietuvoje sugryžo gilūs viduramžiai.Štai,kas atsitinka,kai melžėjų,mechanizatorių,kolukiečių vaikai išvažiuoja į Vilnių ir Kauną baigia ten teisės mokslus ir tampa teisėjais ir prokurorais.Kai antrą kartą mane per Zoom paliegęs kaimietukas teisėjas nuteisė 4000 eurų bauda už tai,kad neva raginau visus ateiti pasižiūrėti į Vido Mačiulio teismą kaip į cirką,jis nesuvokė,kad 4000 eurų bauda tai 13800 litų.Subendrinus man skyrė 8000 eurų baudą,nes komunistui Mačiuliui nesumokėjau nė cento.Ir nemokėsiu. 8000 eurų tai 27600 litų + nuo pernai Sausio 16 dienos paimtas mano pasas,plius 2018 metais manęs laikymas Lietuvoje visą pusmetį,be teisės gryžti namo į angliją.

Kai mane nuteisė antrą kartą Vido Mačiulio byloje mano pasas iškeliavo į Vilnių,nes Asta Kuznecovaitė nori 20 000 eurų.O bylą dėl neva jos šmeižto tiria nuo 2017 metų ir 4 kartą atnaujino .Visi puikiai žino,kad aš  nemokėsiu jokios baudos,kad jie gali nors milijoną eurų man priteisti,aš tos baudos nemokėsiu .Iš lempos sulaikinėdama Lietuvos oro uostuose už facebook komentarus kišeninė teisėsauga paima pasą,ir paleidžia .Pasiunčia anstolius ,jei atsidaryčiau Lietuvišką banko kortelę iš karto nuimtų pinigus.Visa tai yra mužikų valdomos valstybės pasekmė.

Valstybę valdo humanitarai,o ne tiksliukai.Tiesiog daug jaunų,senų žmonių su bevertėmis specialybėmis,su teisės,verslo administravimo,,kultūros vadybos viešojo administravimo specialybėmis,milijonas pensininkų su likusiais instagramo įtakotukais.

Didysis Lietuviškas verslas išsikėlė ,kas į Estiją ,kas į Nyderlandus,ir pagrindiniu pragyvenimo šaltiniu daugumai humanitarų tapo Europos Sąjungos struktūriniai fondai,ir viešųjų pirkimų įsisavinimas,kai už jūsų visų pinigus biurokratų giminaičiai perka Bentlius,Ferarius ,jachtas ir taško jūsų visų mokesčių mokėtojai suneštus pinigus.

VSD juos taško ypatingai .Kadangi VSD ir STT gausiai finansuojamos struktūros,joms reikia parodyti,kad kažką daro.10 metų bandė iš Kusaitės padaryti teroristę.Nepavyko .

Dabar 10 metų bandys daryti iš Paleckio šnipą.Viskas baigsis fiasko ir  Paleckiui valstybė išmokės 100 tūkstančių eurų už padarytą žalą .

Moka Lietuva ir dviems Lietuvoje kankintiems musolmonams.Sumokėjo 140 000 eurų už jų kalinimą slaptame CŽV kalėjime netoli Vilniaus,nors valdžia pasakė,kad jokio slapto kalėjimo Lietuvoje niekada nebuvo.

Poros mėnesių bėgyje Lietuvoje prasidės veiksmas.

Lietuvos žvalgyba gavo informacijos,kad Lietuvoje ir Lenkijoje bus grobiami Baltarusijos opozicionieriai.Visi puikiai žino,kad viskas bus daroma per galingiausias Lietuvos kriminalines grupuotes-Kauniečius.

Grupuotės tampriai susijusios su Rusijos mafija.Niekas opozicionierių į Baltarusiją neveš.Juos pakas čia pat Lietuvos miškuose.Trečdalį Lietuvos teritorijos dengia miškai.

Bus gera pamoka visokiems perversmininkams.Valstybėje galima kažką keisti tik įteisintais rinkimų būdais, o jei kyla itarimai ,kad rinkimai bus klastojami tam yra tarptautiniai stebėtojai kuriuos Lukašenka kvietė, bet tie nevažiavo.

Karas yra karas.Patys labai norėjo Baltarusijoje pakartoti ukrainietišką maidaną.Deja, nepavyko.Dabar iniciatoriams bus ilgi metai baimės laukiant atpildo ,o amerikonams – nusispjaut .Nepavyko tai nepavyko.Bandys kitur.

Dabar visos akys atsisuks į Švinių.Su juo bus taip.Jį arba suims už senus darbelius arba mainais už neliečiamybę pasiųs į Baltarusiją pas Lukašenką spręsti sąntykių normalizavimo klausimų.

Kuo Lietuvai toks svarbus tas Pratasevičius, kad dėl jo būtina skelbti sankcijas ir žlugdyti Lietuvos ekonomiką ? Gitanas Nausėda visiškai praradęs autoritetą .Dabartinė koalicija negerbia Prezidento ir Prezidentinės institucijos. Prezidentas yra laipteliu aukščiau už ministrą pirmininką ir pastarasis privalo „žinoti savo vietą”.

Lietuvoje jau susiformavo tradicijos, kad politikai neturi nei pagarbos kitiems nei savigarbos-Garbės kodeksas čia neegzistuoja. Todėl ir turim tokią situaciją valstybėje. Kiekvienas einantis nors kiek aukštesnes pareigas jau laiko save „pasaulio bamba”. Tokiu keliu eidami niekur nenueisime, nebent į savartyną.

Jeigu perversmas Baltarusijoje būtų pavykęs bųtų įvykę ;

1. Automobilių, traktorių, buitinės tecnikos, elektronikos pramonės sunaikinimas.
2. MILŽINIŠKA EMIGRACIJA ieškant pragyvenimo šaltinio – iš 10 mln. liks apie 7 mln.
3. MILŽINIŠKA VALSTYBĖS SKOLA, praskolinant jankių kontroliuojamiems bankams savo vaikus, anūkus ir proanūkius.
4. VISIŠKAS VALSTYBĖS NEPRIKLAUSOMYBĖS PRARADIMAS.
5. BALTARUSIJOS SUDRASKYMAS, YPAČ PAGAL LENKŲ PLANUS.

Lietuva tapo teroristų prieglauda.Šitie padarai vykdė nusikalstamą veiklą, kaip riaušių organizavimas, omono duomenų viešinimas ir raginimas žudyti jų šeimas, Lukašenkos ir jo šeimos nužudymo organizavimas ,traukinių bėgių ardymas.

Maniau, kad Lietuva Cichanouskajai nuomoja kokį viešbučio kambarį kaip politinei pabėgėlei, o čia pasirodo, kad turi net rezidenciją. Gal man irgi apsimest pabėgėliu, besirūpinančiu palestiniečių okupuotomis žemėmis ? Šiaip aš su Cichanoskaja esu gimęs tais pačiais metais tą patį mėnesį ir tą pačią dieną.1982,09,11.

LGBT su 72 lyčių kultūra pamažu stumiasi į Rytų Europą.Tai,gal jau ir su karvėmis ženytis bus galima sekančiais metais ? O jeigu taip bach ir 16 suėjus supranti, kad karvės traukia. Anksčiau nieks netraukdavo, o dabar karvės. Ką tada turi daryti Raskevičius ? Su kuo tartis, su konservatoriais, lenkais ar Prezidentu ?

Įdomiai, jūs chebra galvojate.Jums matai kažkas šovė į galvą, o mes visi turime kažką daryti .Visa dirbtinai brukama lietuviška sisteminė žiniasklaida tapo pajuokos objektu.Kokius signalus siunčia krintantys žiniasklaidos reitingai ?

Kažkada, atkūrus Nepriklausomybę, pasitikėjimas Lietuvos žiniasklaida buvo vienas iš aukščiausių iš visų struktūrų ir siekdavo virš 80 %.,o dabar -patys žemiausi žiniasklaidos reitingai per visą Nepriklausomybės laikotarpį .

Žmonės jaučia, kad valdžia jiems neatstovauja, o žiniasklaida tildo .Didieji portalai pavirto propagandos ruporais.Didžioji dalis visuomenės nepriima homikų ideologijos. Gyvenkite, bendraukite, turėkite savo klubus. Bet nepirškite visuomenei to, ko ji nenori. Nekiškite visuomenei per prievartą Stambulo konvencijos, partnerystės įstatymo.Net sovietmeciu propagandinius “liaudies laiškus” įtikinamiau sukurti sugebėdavo.

Tai kaip dėl to Lietuviško naujojo partnerystės įstatymo ? Tipo iki tol buvo vedusios, o sulaukusios 80 metų sugalvojo pavaryti grupinį ir viename bute apsigyveno 6 senos moteriškės .Dabar joms labai reikia partnerystės įstatymo, kad įteisinti grupinį gyvenimą .Kurią pavardę moteriškės ims ir nuo kada jų trijų ekonominis susimetimas turi būti vadinamas šeima ?

Reikalas tame,kad 3 senos moteriškės turės eiti į zaksą apsiforminti .Gauja kartu apsigyvenusių bobučių net nespėtų tos partnerystės registruot- 6 bobos, kad ir jau senos, po vienu stogu iškart kuria konfliktą: dar tą patį vakarą jos susirietų iki TV pagalbos kvietimo, dvi išvežtų su priešinfarktine, dvi į traumatologinį, o gyvos likusios, net nenorėtų domėtis jų sveikata.

Senolės su trimis katinais irgi turės registruoti partnerystę, ar veterinarai ir šiaip katinus priims ? O jei dar ir šunį augins, tai jau tikrai šeima, ar dar ne, ypač jei katinai vienos lyties, o šuo kitos?

Tai jei gyvenčiau Lietuvoje vienas su katinu,tai jau išeitų kad aš su katinu šeima ir man jau vienišumo priemoka nebepriklausytų ar kaip ?

Facebook komentarai
});}(jQuery));