Šilumos kainas trigubai padidino I. Šimonytės vyriausybė, rusai čia niekuo dėti

tvirta

Šilumos kainas trigubai padidino I. Šimonytės vyriausybė, rusai čia niekuo dėti

Valstybės kontroliuojama įmonė „Igntis” dar pernai vasarą prisipirko pigių rusiškų gamtinių dujų, kurias šiandien parduoda Lietuvos gyventojams triguba kaina. Dėl tokių kainų pabrangimo, žinoma, kad kalti rusai ir rinka.
Kaip sako Šimonytė, „aš į rinką nesikišu”. Nors tai melas – vyriausybės kontroliuojamos „Ignitis” funkcija yra aprūpinti gyventojus šiluma kuo mažesne kaina, tačiau vietoj to ši įmonė plėšia gyventojus – vasarą prisipirktas gamtines dujas žiemą pardavinėja už trigubą kainą.

 

„Pasirodo, kad „Igntis” dar pernais prisipirko dujų, kurias patalpino į dujų geldą „Independence”, nes ši visą laiką nuo pat pradžios stovėjo pustuštė, – sakė žurnalistas V.Vasiliauskas, – todėl „Ignitis” net vasarą kartu su kitais dujų tiekėjais prisipirko dujų, ir žiemą ėmė jas pati iš savęs pirkti jau rinkos kainomis. Dujos taip pat parduodamos ir „Vilniaus šilumos tinklams”. „Ignitis” pernai uždirbo 180 mln. eurų pelno. Įdomu, kodėl niekas šioje vietoje niekas nekelia skandalo, juk pirmiausiai turi reaguoti Vilniaus savivaldybė, gindama vilniečius. Triukšmą turi kelti ir „Vilniaus šilumos tinklai” kurie priversti pirkti dujas už trigubas kainas ir praktiškai dėl to bankrutuoja. Kodėl visi tyli” Paaiškėjo, kad Igntis” susėdo visi to pačio Roko Masiulio chebros paukščiai. Ši grupuotė susiformavo dar imituojant Visagino atominės elektrinės statybas. Žinoma, jeigu ši elektrinė būtų pastatyta, rusai nebūtų Astrave pasistatę savo atominės elektrinės. Paksui visa ta gruopuotė perėjo į „Klaipėdos naftą”, ten sustiprėjo ir perėmė savo kontrolėn visą energetikos sektorių ir „Lietuvos geležinkelius”. Paskui jie prastūmė tą garsiąją „Independence” aferą, nors dabar tai jau nebe „Independence”, tačiau „dependence” (priklausomybės) afera. Todėl ir sakau – kas gali kelti triukšmą, jeigu Vilniaus vicemeras konservatorius Benkunskas kuruoja „Vilniaus šilumos tinklus”, ir kuris paskyrė šios įmonės vadovu tokį Bakaną iš tos pačios Roko Masiulio šutvės. Todėl kaip Bakanas dabar gali kelti triukšmą dėl „Igntis” grupės, kuriai pats priklausė? Tačiau šioje vietoje nieko negali padaryti ir prezidentas. Nes tarp Roko Masiulio grupuotės ir prezidento veikia toks Darius Kuliešius, kuris yra Nausėdos patarėjas nacionalinio saugumo klausimais.

Facebook komentarai
});}(jQuery));