Siekiama uždrausti asociaciją “Lietuvos advokatūra”

 

Siekiama uždrausti asociaciją “Lietuvos advokatūra”

 

Šiandien advokatas prof. dr. Stanislovas Tomas kreipėsi į Jungtinių Tautų Žmogaus teisių tarybą su skundu prieš Lietuvą, kuriuo prašo uždrausti asociaciją “Lietuvos advokatūra”.

 

Šiai dienai asociacijai “Lietuvos advokatūra” pavyko pasiekti, kad visi Lietuvos advokatai išskyrus Stanislovą Tomą yra jos nariai, tačiau reikalavimas, kad advokatas būtinai turi priklausyti asociacijai prieštarauja Visuotinės žmogaus teisių deklaracijos (VŽTD) 20(2) straipsniui, kuris nustato: “Niekas negali būti verčiamas priklausyti kokiai nors asociacijai.”

 

Tai reiškia, kad advokatas neprivalo priklausyti asociacijai “Lietuvos advokatūra”.

 

Iki šiol prof. S. Tomas visada prisistatinėjo kaip advokatas iš vienos iš penkių pasaulio valstybių, kur jis turėjo arba turi registraciją (Padniestrė, Andora, Sarkas, Rusija ir Ukraina). Tačiau nuo šiol jis prisistatinės ir kaip Lietuvos advokatas, kadangi jis yra Paryžiaus Sorbonos universiteto teisės mokslų daktaras ir turi virš 5 metų teisinio darbo stažą, o narystė asociacijoje “Lietuvos advokatūra” yra neprivaloma.

 

Advokatas nenori stoti į asociaciją “Lietuvos advokatūra”, kadangi ši asociacija propaguoja žmogaus teisių pažeidimus, o jai vadovauja žmonės su labai žemu intelekto koeficientu (IQ). S. Tomo IQ yra 156 ir jam nustatytas vadinamas “genialumo genas” (rs6994992(T;T), rs1800955(C;T), etc.). 1998 m. jis buvo Lietuvos Švietimo ministerijos Gabių ir talentingų vaikų ugdymo programos iniciatorius – ši programa turėjo padėti vaikams su IQ virš 150.

 

Šešių pasaulio valstybių advokatas prof. dr. Stanislovas Tomas įrašė apie tai video: https://youtu.be/g9POftUixUI

 

 

Advokatų kontora Eaglex Ltd

Sarko Feodas

Facebook komentarai
});}(jQuery));