Siekė uždrausti laidą

 

 Kultūros viceministras Gytis Andrulionis darė viską, kad šiandien „Lietuvos ryto” televizija neparodytų laidos „Patriotai”. Viceministras nepanoro, kad būtų paviešinta, kaip jis siekia išvyti iš namų vienišą mažamečio vaiko motiną Andželą, sergančią 4 stadijos vėžiu. 

 

Tačiau visdėlto laidos „Patriotai” žiūrovai šiandien pateks į ponios Andželos virtuvę kiek ankstėliau, nei joje atsiras kultūros viceministras ir pareikš, kad jeigu moteris nesutiks su jo sąlygomis, tai jis prieš šv. Kalėdas G.Andrulionis atvyks su antstoliu ir pakeis buto spyną.

Laidoje liudys ir Andželos mama, kuri iš viceministro girdėjo ją žeminančius žodžius apie neva užgrobtą turtą ir prastą savo išsilavinimą. Kodėl G.Andrulionis taip elgiasi? Tą jis gavo pasakyti „Patriotų” filmavimo komandai, kuri pasirodė ponios Andželos virtuvėje kaip tik po to, kai pasigirdo grasinimas anstoliais.

 

Nusipirkęs varžytinėse butą, kuriame teismo sprendimu suteikta teisė iki pilnametystės gyventi ponios Andželos mažamečiui sūnui, viceministras nepanoro laukti. „Aš gaudavau jo žinutes su ultimatumais tarp chemoterapijos seansų, po vienos operacijos, po to – po kitos. Jis mane skubino sutikti su jo sąlygomis”, – guodėsi ponia Andžela, kuriai žurnalistai iš tiesų buvo paskutinė instancija.

Kultūros viceministro Gyčio Andrulionio akistata su viešumu jau šį vakarą 21.30 per „Lietuvos ryto” telelviziją.

 

Facebook komentarai
});}(jQuery));