Siautėjant pandemijai, Kaune nebeliko kovidinių ligonių, todėl mažinamas lovų skaičius

laisves

laisves

Kai dvi sesutės per kalnelį nesueina!
Kur logika, kas tie „Ekspertai”?
Kaip gali būti, kad vienu metu daromi du visiškai priešingi sprendimai ???????????
Įsibauginusi premjerė Ingrida Šimonytė tvirtina, kad Vyriausybė artimiausiu metu neketina laisvinti karantino, tačiau dar šią savaitę gali įvesti papildomus sugriežtinimus.
O tuo metu:
Nuo pirmadienio Kauno regiono gydymo įstaigose mažinamas COVID-19 ligoniams skirtų lovų skaičius. Tai daryti nuspręsta, atsižvelgus į atvykstančių pacientų skaičių ir stacionaro lovų užimtumo rodiklį bei koronaviruso infekcijos epidemiologinę situaciją. Ir tai – jau šeštasis lovų skaičiaus mažinimo etapas Kauno regione. Iš viso nuo kitos savaitės, kaip teigiama Lietuvos sveikatos mokslų universiteto ligoninės Kauno klinikų pranešime, naikinamos 86 lovos, skirtos gydyti COVID-19 liga sergančius pacientus.
Mes, kaip EGG ekspertai, su Andrius Gudaitis siūlome ne laukti, o aktyviai veikti ir valdyti rizikas:
1. Gydytojai jau paskiepyti. Tad bijoti, kad nebus kas aptarnauja lovas, neturi būti pagrindo. Jei baimė vyrauja, tai tada turėtume kelti klausimą ar tikima skiepais? Jei netikima, tai kam jų reikia?
2. Atsižvelgiant į sunkių ligonių pokyti turi būti ruošiamasi ir treniruojamasi kaip valdyti butelio kakliuką – „lovų skaičių“.
3. Jei ankstesnė patirtis parodė, kad piko metu „lovų neužtenka“, tada valstybės pinigus reikia nukreipti papildomų lovų steigimui, o ne jų naikinimui. Tegul stovi, kaip buferis.
4. Reikia galvoti tik apie vieną – kaip sukurti „Gerovės valstybę“! Tai turi būti pagrindinis uždavinys kuo greičiau atlaisvinti suvaržymus, nes gerovė pasiekiama tik turint veikiančią ekonomiką, nebent bus nuspręsta visiems dalinti pinigus.
Facebook komentarai
});}(jQuery));