Šiandien Seimas balsuos dėl privalomo skiepijimo ir Stambulo konvencijos

right 1
Šiandien Seime nusimato „karšta” dienelė.
Štai dalis klausimų dėl kurių bus balsuojama:
Privalomas skiepijimas tam tikrų profesijų atstovams (medikams, soc. paslaugų darbuotojams ir kt.) Nors privalomas/priverstinis skiepijimas prieštarauja KT ir kt. teisės aktams, valdantieji nuaprendė jį vistiek kam nors prakišti (mokytojai šįkart tinkamai už save pakovojo ir nuo jų atstojo)
▪️Dėl lietuvių kalbos valstybinio statuso (leidimas įtraukti tris raides lotyniškais raštmenimis) (prieštarauja KT, Teisės departamento išvadai); Įdėsiu vėliau straipsnį kur papunkčiui išvardinta kodėl tai yra žalinga.
▪️Apsaugos nuo smurto artimoje aplinkoje orderio, kurio projekte atsiradusi ideologinė genderistinė sąvoka „smurtas dėl lyties“ (esą kumštis kyla tik dėl to, kad kitoje pusėje – moteris. Bedarbystė, alkoholis ir nemokėjimas spręsti problemų kalbantis, leftistų nuomone yra mitas)
▪️Alkoholio pardavimo rinkos liberalizavimas (nepaisant įvairių sveikatos organizacijų prieštaravimo ir gerus rezultatus demonstruojančių statistinių duomenų). Panašu, kad tieisog nuspręsta panaikinti visus „Verygos” apribojimus, nors tyrimai rodo tų apribojimų teigiamą poveikį visuomenei
▪️Leidimas sumažinti amžių, nuo kurio galima kandidatuoti į Seimą (nuo 25 iki 21m.) (kam tie baigti universitetai ir diplomai, kai gali vadovauti pačiai Teisingumo ministerijai ir be magistro laipsnio. O pretenduojantiems tik į valstybės valdymą, pakaks ir vidurinio išsilavinimo)
▪️Tiesioginių mero rinkimų klausimas (įdomu stebėti kaip valdančioji partija bandys priimti sau naudingesnį rinkimų modelį)
Tai tik dalis to, už ką bus balsuojama. Kaip ir minėjau, šiandien bus karšta! ?
Facebook komentarai
});}(jQuery));