Šiandien pasaulyje nėra didesnio priešo Lietuvai, kaip ją valdantys valstybės vadovai

Rimantas Petrikas
https://www.youtube.com/watch?v=ZFGCXMVsdys&feature=youtu.be&fbclid=IwAR3u5Iycdx3CHkWmDneMicU_utNbN2_b8OxF-3Ij7Ppl0YbycDCxYYDdO3E

Manytina šiandien pasaulyje nėra didesnio priešo Lietuva, kaip ją valdantys valstybės vadovai.

Pati diskusijos esmė dėl Astravo atominės jėgainės – absurdas.

Ką Lietuva galėjo padaryti, kad suvereni Baltarusija nepriimtų savo valstybei naudingo sprendimo – nestatytų jėgainės?

Atsibuskim, jėgainė JAU STOVI
ir pastatyta toje vietoje, kurioje STOVI.

Jeigu jėgainės vieta pasirinkta netinkamai, tai iki pradedant statyti Astravo elektrinę ir reikėjo dėti visas galimas ir negalimas pastangas šiai vietai pakeisti, o ne šiandien susėdus diskutuoti beprotybės tema, kas būtų jeigu būtų… kai šaukštai po pietų.

Baltarusijos vadovas – Lukoševičius išmintingai ir sako: Eksploatuojam kartu. Ar nepuikus pasiūlymas iš susiklosčiusių faktinių aplinkybių, kurių jau jokiomis absurdo diskusijomis jokie pusgalviai nebegali pakeisti.

Taip, galėtume kartu dalyvauti statant ir eksploatuojant.
Štai apie ką turėtų kalbėti išmintingi Lietuvos vadovai su savo kaimynais – apie tarpusavio pagalbą ir bendradarbiavimą, o ne kliedėti visokias nesąmones nesuderinamas su sveiku protu.

Mes, kaip paskutiniai kvailiai visiškai be reikalo sustabdėm savo atominę jėgainę, nors galėjom už tuos pinigus kuriuos skyrėme uždarymui ją sutvarkyti taip, kad būtų 3 kartus saugesnė už pačią saugiausią pasaulio atominę elektrinę.

Yra tik nuostabu, kodėl šis Astravo klausimas vis keliamas ir keliamas klano valdomoj žiniasklaidoj?
Manau, mūsų valdantieji beprasmiškai stūgauja todėl, kad nukreiptų pozityvios visuomenės dėmesį nuo lietuvių tautos tragedijos, nuo valdžios kryptingai vykdomo tautos genocido akto, kito paaiškinimo nėra.

Susimastykim kodėl: nebaudžiama korupcija, kodėl teismai priima tik atvirkštinius sprendimus, kodėl totalinis nedarbas, kodėl – rusai puola, kodėl baltarusiška jėgainė – blogis, o lietuviška turėjusi iškilti vietoje Ignalinos – gėris?

Visi iki vieno „Lietuvos televizijos” piliečiai yra absoliučiai tikintys, kad nugalėti korupciją valstybėje yra neįmanoma, kad valstybėje pasiekti teisingumą yra neįmanoma, kad Lietuvos valstybėje žmogiškai gyventi ir dirbti yra neįmanoma.

Netiesa. Tereikia pareikalauti keleto aukštų pareigūnų atsakomybės už nuveiktas galimai nusikalstamas veikas ir tereiks keleto dienų daugiausia savaitės, kad valstybė atstatytų prarastą valstybingumą.

Manytina, šiandien pasaulyje nėra didesnio priešo Lietuvai, kaip ją valdantys valstybės vadovai.

Lietuvos Valstybės Partija

Facebook komentarai
});}(jQuery));