Senstelėjusi „viešmergė” kviečia skiepytis

viesmerge-1

viesmerge-1

Senstelėjusi „viešmergė” kviečia skiepytis

 

 

Šiandien naršydamas internete atkreipiau dėmesį į kažkokios Agnės Jagulavičiūtės  „Jautrų kreipimąsi į visuomenę, AŠ STOVIU IR LAUKIU SKIEPO”.

Pagalvojau kas gi čia nutiko? Visam pasaulyje didžiausia problema yra suvaryti nepaklusnias avis skiepijimuisi (ir grasinimais ir picomis, kuo tik nebando suvilioti) , o čia vargšė visų pamiršta, senstanti ir aiškiai padėvėtos išvaizdos „viešmergė” nesugeba gauti skiepo.

Atsiverčiau jos „jautrų” video kreipimąsi.

Na visų pirma įspūdis labai nemalonus. Ne nuostabu jog šį „viešmergė” yra tik trečiarūšis, antraeiliems vaidmenis kviečiamas kūnas. Vaidinimas siaubingas. Stanislavskis tikrai pasakytų „NETIKIU”.

O labiausiai rėžia ausį jos balsas. Toks skardžiai lūžinėjantis, dažniausiai tai būna dėl besaikio pigaus alkoholio vartojimo ir nuolatinio seksualinių partnerių keitimo. Nueikite į Vilniaus geležinkelio stoties rajono Sodų gatvę, ten renkasi būtent tokiu balsu savo paslaugas reklamuojančios moteričkaitės.

Nežinau gal Agnutė ir klipo režisieriai čia specialiai parinko tokį balso skambėjimą, nes kaip išgirdau klipe, šį influencerė jau ilgą laiką be savo teisėto partnerio, nes jis kažkur Kinijoje ir jį ten nuolat testuoja. O kaip žinia vienišai likusiai aktorėj nieko kito ne lieka tik skandinti išsiskyrimo liūdesį alkoholyje, įvairių guodėjų kompanijoje. Toks savotiškas meninis ėjimas – „tipo čia jūs nesikiepyjantieji kalti dėl to, kad aš taip žemai kritau”.

Bet labiausiai man patiko jos pareiškimas: „Aš jau dabar pasiskiepyčiau, bet atiduodu savo skiepą tiems, kam jo labiau reikia, medikams, mokytojams ir senjorams”. Ir toliau buvo dramatiškas akių nudelbimas ir gilus iškvėpimas (per silikonines, apdribusias ir nemaloniai nutampytas lūpas).

Koks kilniaširdiškumas.

O šita VIEŠMERGĖ paklausė ar jos skiepas yra reikalingas tiems išvardintiems žmonėms?

Beje aš skiriu šiai viešmergej ir jos šeimai savo ir savo šeimos skiepus. Tegu viešai susileidžia ir paskatina kitas tokias pat susileisti sau vakcinas.

p.s. Būčiau atsargus su tokiomis kaip Agnutė. Tokio pat balso turėtojos, kurios renkasi prie Vilniaus geležinkelio stoties, yra pavojingos ne tuo ką jos gali padaryti, o tuo kas veisiasi pas jas viduje. Po bendravimo su jomis, jokie skiepai nebepadės.

su rūpesčiu

Vladimiras Troščenka

Facebook komentarai
});}(jQuery));