Sensacija: iki šiol taip ir neatsirado faktų, įrodančių, kad slaptasis CŽV kalėjimas Lietuvoje buvo!

Sensacija: iki šiol taip ir neatsirado faktų, įrodančių, kad slaptasis CŽV kalėjimas Lietuvoje buvo! 

 
Paskelbta: 2019-12-22 15:16 Autorius: ekspertai.eu
delfi lt
Prezidentas Valdas Adamkus.

Slaptasis prezidento Valdo Adamkaus kalėjimas (kitaip dar vadinamas CŽV kalėjimu) bene pati didžiausia Lietuvos gėda, kuri išgarsino mūsų šalį kaip violetinę vietą (skylę) visame pasaulyje.

2018 m. Lietuva Europos Žmogaus Teisių Teisme (EŽTT) pralaimėjo bylą šiame kalėjime be teismo kalintam ir kankintam arabui.

Lietuvos mokesčių mokėtojai už įvykdytus nusikaltimus privalo solidariai sumokėti nukentėjusiajam nustatytą pinigų sumą.

Šiais metais į EŽTT kreipėsi ir dar vienas neteisėtai šiame kalėjime laikytas ir kankintas žmogus. Neabejojama, kad ir šios bylos baigtis bus analogiška pirmąjai – visi Lietuvos mokesčių mokėtojai privalės solidariai sumokėti nustatytą sumą pinigų, kai tik teismas visa tai priteis. Skelbiama, kad tokių kankintų ir neteisėtai laikytų žmonių slaptajame prezidento V. Adamkaus kalėjime buvo kur kas daugiau.

Dėl šio kalėjimo 2018 m liepos 26 d. Jungtinių Tautų Žmogaus teisių Komitetas (JTŽTK) savo Baigiamosiose pastabose Lietuvai nurodė, kad mūsų šalies generalinė prokuratūra iki 2018 rugsėjo 15 d. privalo pateikti kaltinimus prezidentui V. Adamkui. savaime suprantama ir į tai Lietuvos teritoriją kontroliuojančios grupuotės nusispjovė, kaltiimai iki šiol nepateikti.

Įdomu ir tai, kad nors Lietuvos nusikaltimai susiję su šiuo slaptuoju kalėjimu, jau įrodyti teismuose, Lietuvos Vyriausybei per pusantrų metų kol kas nepavyko šio sprendimo išversti į valstybinę lietuvių kalbą.

Teisingumo ministerija ne kartą yra informavus apie savo pastangas pastangas, kad toks vertimas greičiau išvystų dienos šviesą. Tačiau norai nesutampa su galimybėmis – EŽTT sprendimo Lietuvai iki šios akimirkos valstybine šalies kalba skaityti negalima, išversti dokumento nepavyko.

Tuo metu nepriklausoma Lietuvos žiniasklaida, šiuo atveju Žmonių partijos portalas, gruodžio 22 d. pranešė netikėtą naujieną, kad „iki šiol taip ir neatsirado faktų, įrodančių, kad kalėjimas Lietuvoje buvo“.

Su visu naujausiu portalo tautiniams runkeliams skirtu smegenų plovimo šedevru galima susipažinti čia:

kalejimas

Susiję:

Prezidentas Valdas Adamkus atskleidė, kas tai yra prezidento Gitano Nausėdos deklaruojama Gerovės valstybė

 

https://www.youtube.com/watch?time_continue=1&v=KCJE7deBFZY&feature=emb_logo

adam 1

logo bottom
Facebook komentarai
});}(jQuery));