SEL koncerte Klaipėdoje – 18.000 gerbėjų (atsisveikina tik su Lietuvos publika)


 

SEL koncerte Klaipėdoje – 18.000 gerbėjų

 

Egidijus Dragūnas: „Atsisveikiname tik su Lietuvos publika“

 

Klaipėdos Vasaros estradoje netrukus prasidės grandiozinis koncertas “SEL Grand Show 2015”. Kiek daugiau nei dvi valandas truksiantis renginys – tai pirmasis grupės SEL atsiveikinimo su Lietuvos gerbėjais koncertas.

 

Oficialiai buvo skelbta, kad grupė SEL baigia muzikinę veiklą. Ar tai tiesa, prieš pat koncertą sutiko atsakyti grupės lyderis Egidijus Dragūnas.

 

“Labai džiaugiuosi, kad viename gražiausių Lietuvos miestų Klaipėdoje įvyks pirmasis mūsų grupės atsisveikinimo koncertas. Vis dėlto muzikinę karjerą SEL baigia tik Lietuvoje. Šiuo metu sulaukiame daugybės pasiūlymų – iki metų galo suplanuota apie 17 koncertų. Ką veiksim vėliau? Dirbsime, bet jau kitoje rinkoje – nebe Lietuvoje, – sako E. Dragūnas. – Pasirašėme kontraktą su pasaulinio lygio kompanija ir savo muzikinę veiklą tęsime Vakarų Europoje. Plačiau komentuoti dėl sutarties sąlygų šiuo metu neturiu galimybės“.

 

Į Klaipėdą E. Dragūnas vakar atskrido privačiu sraigtasparniu kartu su savo artimiausiais žmonėmis – Eleonora Sebrova ir aštuonerių metų sūnumi Deividu. Kaip jau buvo skelbta, tai vienas pirmųjų koncertų, kuriame dalyvaus atlikėjo sūnus.

 

Koncerte turėtų dalyvauti ir gausybė E. Dragūdo draugų, taipogi būrys žymių verslininkų ir pramogų pasaulio atstovų. Pakvietimai išsiųsti ir Klaipėdos miesto mero Vytauto Grubliausko šeimai.

 

„Žinau, kad mero šeima yra gausi, todėl išsiuntėme 6 pakvietimus. Ar jis ateis į mano atsisveikinimo su Klaipėda koncertą, negaliu pasakyti. Renginyje bus galima sutikti daug įžymių žmonių. Kviečiu atvykti ir pamatyti, kas jie tokie“,  – kvietė SEL grupės lyderis.

 

Paklaustas, ką veiks po koncerto sekmadienio rytą, E. Dragūnas atsakė: „Pusryčiausiu“. Tiesa, kada tas rytas prasidės, neaišku. Mat atsisveikinimo koncertu, kuris prasidės 21 val. ir truks kiek daugiau nei kelias valandas, nakties šėlsmas nesibaigs.

 

“Į koncertą atvažiuoja daug draugų, noriu su visais jais pasimatyti, pabūti. Rytą tikriausiai važiuosiu į „Šturmų švyturį“ Ventės Rage. Tai mėgiamiausia mano vieta pajūryje: ir maistas patinka, ir gamta labai graži. Dar norėčiau nueiti prie jūros, griūti į smėlį, gulėti ir stebėti paukščius”, – apie planus po koncerto pasakojo dainininkas.

 

E. Dragūnas Lietuvos viešojoje erdvėje vadinamas skandalistu, tačiau jau daug metų jis išlieka populiariausias dainininkas Lietuvoje. Be jokių didesnių investicijų į reklamines kampanijas, į SEL koncertus susirenka po keliasdešimt tūkstančių žiūrovų. Kodėl taip yra, kame yra šios grupės ir jos lyderio fenomenas?

 

“Sėkmės paslaptis – tiesiog dirbti savo mylimą darbą ir daryti tai iš visos širdies”, – komentavo SEL grupės lyderis, šiuo metu koncertuojantis 18.000 gerbėjų miniai.

 

Šiemet gerbėjai turės galimybę pamatyti dar du oficialius renginius. SEL grupės atsisveikinimo koncertas vyks rugsėjo 4 d. Vilniaus Kalnų parke bei gruodžio 5 d. Kauno “Žalgirio” arenoje.

 

Apie grupę SEL: grupės istorija prasidėjo 1992 m. Šiandien – tai viena daugiausiausiai bilietų Lietuvoje parduodanti gurpė. Pernai gruodžio 6 d. Kauno „Žalgirio“ arenoje SEL surengė pirmąjį Lietuvos atlikėjų istorijoje „360 laipsnių“ koncertą, kurio dėka buvo pagerintas „Žalgirio“ arenos rekordas, kuris priklausė tam pačiam SEL – koncertą stebėjo 20.024 žiūrovai. Tų pačių metų gruodžio 8 d. SEL albumas „Aš kaip žąsis“ buvo pripažintas platininiu Lietuvoje (vertinant 2009–2013 m. pardavimus). Albumas buvo parduotas daugiau kaip 15.000 kopijų tiražu – visi pinigai gauti jį pardavus buvo paaukoti Egidijaus Dragūno paramos fondui, kuris rūpinasi sunkiai sergančiais vaikais.

 

 

 

PRANEŠIMĄ PASKELBĖ: LIUBOVĖ ZAICEVA, UAB „PR HOUSE“

Facebook komentarai
});}(jQuery));