Seksas tarp teisėjos A.Tilindienės ir advokato R.Tilindžio netrukdo jiems drauge vykdyti teisingumą

Tilindiene

Tilindiene

Seksas tarp teisėjos A.Tilindienės ir advokato R.Tilindžio netrukdo jiems drauge vykdyti teisingumą

 

Tilindiene

 

Tilindis

„Mano oponento advokatas Rolandas Tilindis lytiškai santykiauja su mano teisėja Aldona Tilindiene (jie vyras ir žmona nuotraukose viršuje)), – stebisi vilnietis Remigijus Guobys, – po to, kai gavau savo oponento žmonos absurdiškai surašytą nutartį kreipiausi į teismo pirmininką Algimantą Valantina dėl akivaizdaus šališkumo. Atsakymą gavau, kad (mafijinės teisėsaugos) teismo pirmininkui Algimantui Valantinui toks teisingumo vykdymas, kai oponento advokatas su teisėja yra vyras su žmona, yra teisingas Lietuvos reiškinys”.

 

Tai sužinojęs, vilnietis kreipėsi į Lietuvos Apeliacinio teismo primininką Algimantą Valantiną ir nurodė tokias aplinkybes : „2018 m. gruodžio 13 d. Lietuvos apeliacinis teismas priėmė nutartį civilinėje byloje Nr. e2A-698-236/2017 pagal mano apeliacinį skundą dėl Vilniaus apygardos teismo 2018 m. sausio 3 d. sprendimo. Apeliacinis teismas mano apeliacinio skundo netenkino ir paliko galioti nepakeistą Vilniaus apygardos teismo 2018 m. sausio 3 d. sprendimą.

Kai kreipiausi į advokatą dėl kasacinio skundo parengimo, jis tiesiogine prasme „susiėmė už galvos“. Pasirodo, kad Apeliacinis teismo kolegijoje šioje byloje buvo teisėja Aldona Tilindienė. Ši teisėja yra advokato Rolando Tilindžio žmona. Atitinkamai, kiek mane informavo advokatas, ši teisėja anksčiau nusišalindavo nuo bylų, kuriose bet kokiu procesiniu statusu dalyvaudavo advokatų kontoros, kurioje dirbo jos vyras advokatas Rolandas Tilindis, teisininkai.
Advokatas Rolandas Tilindis kartu su advokatu Irmantu Dobilu, advokate Daiva Dumčiuviene įsteigė advokatų profesinę bendriją RIDD Vilnius, kurioje ir dirbo laikotarpiu, kai Apeliacinis teismas priėmė nagrinėti, nagrinėjo ir priėmė nutartį aukščiau nurodytoje civilinėje byloje. Prieš tai visi šie trys advokatai dirbo advokatų kontoroje TGS BALTIC. Mano žiniomis, teisėja Aldona Tilindienė visada nusišalindavo nuo bylų kuriose dalyvaudavo advokatų kontoros TGS BALTIC teisininkai dėl savo santykių su savo vyru.

Paskutinius kelis metus aš dalyvauju daugelyje teisminių ginču su UAB „Plieninis skydas“ vadovu ir akcininku Rolandu Guobiu (virš keliasdešimt civilinių ir baudžiamųjų procesų). Daugelyje šių procesų UAB „Plieninis skydas“ ir Rolandą Guobį atstovavo advokatai Irmantas Dobilas, advokatė Daiva Dumčiuvienė. Vėliau prie atstovavimo prisijungė advokato padėjėjas Darius Orla. Šio advokato padėjėjo praktikos vadovas mano žiniomis yra advokatas Irmantas Dobilas, šis advokato padėjėjas anksčiau dirbo minėtoje advokatų kontoroje TGS BALTIC, o dabar advokatų profesinėje bendrijoje RIDD.

Gerbiamas teismo pirmininke, prašau atlikti vidaus tyrimą ir atsakyti man į klausimą, kodėl teisėja Aldona Tilindienė, kuri yra advokato Rolando Tilindžio žmona, nenusišalino nuo šios bylos nagrinėjimo? Juk akivaizdu, kad ji anksčiau tokiais atvejais nusišalindavo, o dabar to nepadarė.
Teisėja dalyvavo priimant man iš esmės nepalankų sprendimą byloje, kurioje kitus dalyvius atstovavo jos vyro advokatų profesinės bendrijos teisininkai. Akivaizdu, kad asmuo, su kuriuo ji turi glaudžius ūkinius, šeimos, intymius ryšius gali daryti jai įtaką.

Taip pat prašysiu atsakyti, ar yra galimybė atnaujinti procesą ir paskyrus naują kolegiją tikėtis objektyvaus ir bešališko bylos nagrinėjimo.

Pagarbiai
Dr. Remigijus Guobys

 

Nr 112 03 129 1

Facebook komentarai
});}(jQuery));