Šeimų sąjūdis tapo UAB-u – jiems netinka nei Eduardas Vaitkus, nei V.Lekstutis, nei A.Paleckis, nei A.Kandrotas

mitingas
Norėjau parašyti keletą sakinių ką manau apie mitingą, Šeimos Sąjūdį ir neva antisisteminius žmones, su kuriais esu vienaip ar kitaip susidūręs.
Iš karto sakau – rašysiu ką galvoju ir savęs necenzūruosiu. O ką galvosite apie mane po šio posto, man giliai nusišikt.
Dabar apie Šeimos Sąjūdžio lyderius. Jie yra apgailėtini, jau nekalbant apie tai, kad turiu įtarimą ( TIK ĮTARIMĄ ), kad jie yra valdžios saugumo struktūrų pakabinti.
A. Rusteika – aršus rusofobas. Nekenčia visko kas susiję su Rusijos Federacija – Putino, Rusijos atgimimo. Juodina viską kas susiję su TSRS. Patekęs į valdžią, būtų toks pat Amerikos klapčiukas, kaip dabartiniai nusikaltėliai- konservatoriai.
A. Daunys – aršus rusofobas. Vienas aktyvus visuomeninkas ( nenoriu minėti jo vardo ir pavardės ), man kartą pasakė, kad ten kur A.Daunys prideda savo leteną, gaunasi nesąmonė – viskas nukanalizuojama. Kaip jus galvojate ką veikia VSD visuomenės procesų kontrolės departamentas? Galvojat ten durniai dirba? Oi ne… tikrai ne durniai.
Viktoras Jašinkas – rusofobas. Kažkada man pats pirmas paskambino, siūlė susitikti, priminė mūsų susitikimą JAV, Majamyje. Jo aš gerai neprisiminiau, tiesiog jis mane pirmas susirado. Susitikau. Daug ir apie viską kalbėjomės, siūlė bendrą veiklą, bet man kažkodėl jo planai NEKIBO… Jautėsi kažkokia komercija – čia mes paleisime saitus, mes turime pinigų, reikia judėti – blia blia blia…
Bet tik iškilo diskusijose A.Paleckio ir Sausio 13d. ,,neSavi šaudė į savus” temos, buvau iškarto jo užbanintas, matyt, kaip jam nepriimtinas vatnikas…
R. Grinevičius – ko eiti pas valdžios nusikaltėlius ir melsti nusižeminus mitingui leidimą? Ko eiti į Generalinę Prokuratūrą?
Spręskite patys…
Dabar apie mitingą. Tai kad pasikėlę ir susireikšminę šitie rusofobai neleido pasisakyti profesoriui Eduardas Vaitkus, man viską pasako.. Aš ne naivus. Aš žinau kaip veikia pakilusio žmonių aktyvumo nukanalizavimo technologijos. Kodėl neleido jam lipti ant scenos? Pamąstykit dar kartą. Prof. Vaitkaus, kuris turi oratorinių sugebėjimų ir moka uždegti minią.
Bet užtat buvo skaitomos poetų eilės ir į sceną lipo kunigai. Marija Marija, palengvink vergų vergiją. Tai yra beprotiškai pikta. Visas mitingas nukanalizuojamas.
Ir dar viena mintis prie to pačio. Paskutiniu laiku, net ir būdamas labiau kairiųjų pažiūrų, supratau, kad reikia vienytis mums visiems. Dėl to ir aš pats dalinausi jų informacija, nors jų politinės pažiūros man nepriimtinos. Dėl bendro reikalo. Nes kovidinė psichozė sutraiškys mus visus – ir kairiuosius ir tautininkus.
Bet anie, Šeimų Sąjūdžio lyderiai nė velnio apie kažkokį vienijimąsi – jie tik atstūmė daugelį aktyvių žmonių. Lekstutis netinka, Vaitkus netinka, Paleckis netinka.
Tomkaus rašiniai ir įžvalgos KAIP SVARBU SUSIVIENYTI kaip įėjo taip ir išėjo jiems per ausis. Ir aš žinau, esu įsitikinęs, kad tokiems rusteikoms, jašinskams ir dauniams patekus į Seimą, jie būtų tokie pat paklusnūs jankių politikos vykdytojai, kaip dabar konservai.
Lietuva maudėsi, maudosi ir dar ilgai maudysis šūde, nes mažieji ,,antisisteminiai” fiureriukai nori virti savo sultyse, visiškai neišmano info karo.
Tiek susireikšminę savo FB paskyrose, kad niekada nepasidalins kitų visuomenininkų postais, vienaip ar kitaip palaikydami juos… o ką jau kalbėti apie susivienijimą…
Facebook komentarai
});}(jQuery));