Seimo prašoma pasiaiškinti, kodėl spec. tarnybos dešimt metų naikina Druskininkus


Seimo Pirmininkui buvo įteikti druskininkiečių parašai dėl Seimo specialiosios tyrimo komisijos sudarymo

Druskininkų verslo asociacijos „Druskininkų klubas“ Valdybos nariai ir LR Seimo narys Zenonas Streikus, įgyvendindami Druskininkų savivaldybės gyventojų valią, ketvirtadienį, balandžio 11 d. susitiko su LR Seimo pirmininku Viktoru Pranckiečiu ir įteikė kreipimąsi bei surinktus 6500 druskininkiečių parašų dėl Seimo specialiosios tyrimo komisijos sudarymo dėl galimos neteisėtos Lietuvos politikų įtakos ir (ar) poveikio valstybinių institucijų pareigūnams, Lietuvos teisėjams ir teisėsaugos institucijų pareigūnams (tame tarpe prokurorams), parlamentinio tyrimo atlikimo.

Susitikime dalyvavęs LR Seimo narys Zenonas Streikus teigė: „Tikėtina, kad naujos komisijos sudaryti nereikės, o šis klausimas galėtų būti paskirtas svarstyti jau veikiančiai Lietuvos Respublikos Seimo laikinosios tyrimo komisijos dėl galimos neteisėtos įtakos ir (ar) poveikio Lietuvos politikams, valstybės tarnautojams ir politiniams procesams Lietuvoje parlamentinio tyrimo komisijai“.

Nuo 2011 metų, veikiant sistemingai, Druskininkų atžvilgiu buvo parašyta virš 100 skundų, pradėta daugiau kaip 40 įvairių tyrimų. Savivaldybės vadovų persekiojimas vykdomas iš karto keliomis kryptimis – tiek dėl užimamų pareigų, tiek persekiojant juos asmeniškai ir jų šeimos narius. Vykdomi sisteminiai susitarimai, politiniai užsakymai, siekiant Druskininkų atvejus paversti rezonansiniais, taikomi dvigubi standartai, klaidingai interpretuojami dokumentai, keičiamos teisės aktų nuostatos arba pritaikomi negaliojantys teisės aktai – visa tai turėjo neigiamą įtaką ne tik Druskininkų savivaldybei, bet ir Druskininkų kurorto verslininkams.

Tikimės, kad Seimo sudaryta komisija, pasitelkusi nepriklausomus ekspertus, atskleis tiesą bei užsakovus dėl šmeižto Druskininkų atžvilgiu ir bus atsakyta į visus klausimus dėl neteisėto politikų kišimosi (įtakos) į valstybinių institucijų, prokurorų ir teismų veiklą.

PRANEŠIMĄ PASKELBĖ: SIMONA DAILYDAITĖ, DRUSKININKŲ SAVIVALDYBĖS ADMINISTRACIJA
Facebook komentarai
});}(jQuery));