Seimo pirmininkė V.Čmilytė pasveikino Nansi Pelosi, kuri siūlo išsižadėti terminų „„tėvas, motina, sūnus ir dukra “

duros

duros

Seimo Pirmininkė pasveikino JAV Atstovų Rūmų Pirmininkę

2021 m. sausio 5 d. pranešimas žiniasklaidai

Seimo Pirmininkė Viktorija Čmilytė-Nielsen pasveikino Nensi Pelosi (Nancy Pelosi) darkart tapus JAV Atstovų Rūmų Pirmininke.

„Džiaugiuosi, jog JAV Atstovų Rūmai pasirinko Jūsų kandidatūrą ir neabejoju, kad turtinga Jūsų patirtis užtikrins rezultatyvų darbą JAV Kongrese bei sėkmingus tarpparlamentinius Jungtinių Valstijų ir Lietuvos santykius. Neabejoju, kad Jūsų atvirumo ir progresyvumo pavyzdys bei požiūris į lygybę įkvėps parlamentus pasaulyje skatinti pozityvius pokyčiams“, – sveikindama teigė Lietuvos parlamento vadovė.

Kaip žinia, Nansi Pelosi prieš kelias dienas pateikė ateities scenarijų – jame nebeliko tokių žodžių, kaip “ „tėvas, motina, sūnus ir dukra“.

„Laukiate Demo(no)kratų valdžios atėjimo Amerikoje?, – klausia Gintaras Furmanavičius, – štai jums galimas ateities scenarijus, kurio viena iš autorių yra Nancy Pelosi. Beje, jos namus aplankė vandalai:
Naujosios namų ūkio taisyklės skambėtų taip:
„Rūmų pirmininkė Nancy Pelosi (D-CA) ir Taisyklių komiteto pirmininkas Jamesas McGovernas (D-MA) penktadienį pristatė 117-ojo kongreso taisykles, kuriose yra „į ateitį orientuotų“ pasiūlymų, įskaitant lyčių lygybės terminų, tokių kaip „tėvas, motina, sūnus ir dukra “ panaikinimą”
„Šie į ateitį orientuoti pasiūlymai atspindi mūsų, kaip partijos lyderių ir šalies prioritetus“, – pridūrė rūmų pirmininkė.
Pasiūlymuose įsteigtas „Ekonominio augimo skirtumų ir sąžiningumo ekonomikos augimo klausimais komitetas“, kuris reikalautų, kad Kongresas „pagerbtų visas lyties tapatybes, pakeisdamas įvardžius ir šeimos santykius, kurie būtų neutralūs lyčių atžvilgiu“.
XXIII taisyklės 8 straipsnio c punkto 3 papunktyje žodžiai pagal lytį, tokie kaip „tėvas, motina, sūnus, dukra, brolis, sesuo, dėdė, teta, pusbrolis, pusseserė, sūnėnas, dukterėčia, vyras, žmona, uošvė, žentas, uošvis, svainis, svainė, patėvis, pamotė, posūnis, podukra, anūkas ar anūkė” bus pašalinti.”
Naujametis sveikinimas visiems J. Bideno gerbėjams ir entuziastams, kurie, kaip ir įprasta propagandos apdorotai biomasei, garsiai rėkė, bet nesuprato ir iki šiol nesupranta už ką ir kodėl. Šia proga pagalvoju: kaip jaučiasi žmogus, kuris vieną dieną norom nenorom suvokia, kad yra visiškas mulkis? Tiesa, daugelis to nesupranta ir niekada nesupras…. Taigi, šou prasideda: JAV Atstovų rūmų pirmininkė demokratė Nancy Pelosi ir Taisyklių komiteto pirmininkas Jamesas McGovernas (D-MA) pristatė 117-ojo kongreso taisykles, kuriose yra „į ateitį orientuotų“ pasiūlymų, įskaitant lyčių lygybės ir genderizmo klausimus. JAV Kongrese ketinama atsisakyti tokių terminų, kaip „tėvas, motina, sūnus ir dukra“.
Redakcijos komentaras: kaip greitai ši šachmatų čempionė, kuri iš pažiūros atrodė visiškai normali moteris ir motina, parodė savo nykumą.
Gal vertėjo bent jau mandagiai patylėti, o ne sveikinti šitą Pelosi, kuri atvirai deklaruoja karą viskam, kas yra sukurta šeimos ?
Kaip greitai ši moteriškė dekonstravo save – tai visiška tuštybė, neturinti nei stuburo, nei valios, tik gražią ir tuščią šypseną. Ji vaidina kaip tik tokį vaidmenį, kurį jai paskyrė tie kardinolai, kurie ir patupdė šią čempionę į šiltą vietą, kur ji negali nieko, tik šypsotis ir kalbėti banalybes.
Facebook komentarai
});}(jQuery));