Seimo nario M. Majausko sprendimu kai kurie smurto atvejai yra įslaptinami

Seimo nario M. Majausko sprendimu kai kurie smurto atvejai yra įslaptinami 

 

Kristina kareckienė

 

Laisvame laikraštyje, kurio redaktorius A. Drižius sudaro galimybes piliečiams viešinti patirtis ir nuomones,  pateikiau seimo nariui M. Majauskui viešą laišką dėl  institucijų, teisėsaugos, teisėtvarkos veikimo priešingai  nei skelbia  seimo nario M. Majausko ir jo kolegės D. Šakalienės  antismurtinių programų reklamos.  Prašydama priimti į susitikimą nurodžiau, jog norėčiau informuoti kaip tikrovėje veikia  jo ir jo kolegų reklamuojamos antismurtinės programos.

Maniau, kad viešas kreipimasis  padės patekti pas M. Majauską į priėmimą ir susitikimas  bus abipusiai naudingas. 

Seimo narys M. Majauskas atsisakė priimti,  atsisakymo priimti priežastis – mano prašymas susitikimą fiksuoti vaizdo įrašu. 

Seimo nario M. Majausko atsisakymas susitikimą fiksuoti vaizdo įrašu  formuoja nuomonę, jog seimo nariui neaktualu gauti informaciją apie teisėsaugos, teisėtvarkos, institucijų veikimą priešingai įstatymui, neveikimą, piktnaudžiavimą, vilkinimą atlikti veiksmus, asmeniui patyrus smurtą. 

Seimo narys M. Majauskas, kaip ir jo kolegos L. Kukuraitis, E. Misiūnas,  M. Vainiutė atsisakė priimti ir vertinti  nenuginčijamus įrodymus dėl LR  institucinio intereso  išsiųsti mažametį LR pilietį į užsienį, manytinai turint tikslą nukirsti  pagrindinę vaiko  prigimtinę teisę ir kultūrą. 

Atsisakęs susitikimą fiksuoti vaizdo įrašu (dėl ko susitikimas neįvyko) seimo narys M. Majauskas tuo pačiu atsisakė pakomentuoti jo vardu išplatintą informaciją skrajutėse, kuriomis jis reklamuoja antismurtines programas.  Tarkim paskambinus minėtose skrajutėse nurodytu telefonu 8 5 2527218 (adresas Centro poliklinika Pylimo g. 3 Vilnius) atsiliepia angiochirurgui arba endokrinologui  konsultacijoje asistuojanti slaugė, o nurodytu telefonu 8 674 90078 visai niekas neastiliepia. Jei seimo narys Mykolas Majauskas pagalbą dėl smurto supranta kaip angiochirurgo ir endokrinologo konsultacijų slaugės atsakymą, jog ji nėra susijusi su M. Majausko skrajutėse skelbiama antismurtine programa, arba dar blogiau, nurodytu telefonu 8 674 90078  išvis niekas neatsiliepia, tai suprantama, kodėl seimo narys M. Majauskas atsisakė mane priimti atliekant vaizdo įrašą. Vienu skrajutėje nurodytu telefonu pavyko prisiskambinti, pasiteiravus ar mūsų pokalbis bus įrašomas, telefonu atsiliepusi moteris atsisakė atsakyti, pasiūlė kreiptis į vadovybę. 

Įdomūs tokių programų ir neveikiančių konsultacijų  finansavimo klausimai. 

Dar norėjosi informuoti taip vadinamą kovotojų prieš smurtą M. Majausko komandą, kaip vykdo ir suvokia naujų antismurtinių programų gaires LR Teisingumo ministerijos reguliuojama LR Advokatūra, teisinės pagalbos tarnyba. Tarkime Vilniaus teisinės pagalbos tarnybos advokatas P. R., atsisakęs susipažinti su tyrimo medžiaga, atsisakęs kartu su pareiškėja kreiptis į tyrėją, atsisakęs pranešti vaiko teisių apsaugos skyriui, jog neprognozuojamo „tobulo tėvo” valdžioje esantis vaikas patiria realias grėsmes sveikatai ir gyvybei,  pareiškė, jog pareiškimas dėl patirto smurto iš vaiko teisių apsaugos skyriaus globojamo „tobulo tėvo” baigsis bylos iškėlimu pareiškėjai.

Seimo narys M. Majauskas  su kolegomis formuoja nuomonę, kad taip vadinamos antismurtinės programos yra priimtos įgyvendinti labai konkretiems instituciniams interesams, tačiau akivaizdu, jog šią veiklą seimo nariai suvokia ir vykdo kaip  slaptą, ir viešai šia tema kalbėti atsisako.  

Norėčiau informuoti patiriančius institucinį smurtą ir smurtą artimoje aplinkoje, kad jie neprarytų  reklamuojamo taip vadinamo „antismurtinių programų” jauko, nes programų tikroji paskirtis  ir tikslai kol kas yra tik privatūs pokalbiai už uždarų durų, o teisėsauga ir teisėtvarka, panašiai kaip ir gūdžiais gaujų siautėjimo laikais, atstovauja tuos, kurie yra nusiplenę sistemai, arba jau įrodė esantys perspektyvūs. Kaip įrodyti, jog esi perspektyvi D. Šakalienės, M. Majausko, R. Šalaševičiūtės, E. Misiūno, L. Kukuraičio ir premjero S. Skvernelio programų žaliava?  Kaip rodo nenuginčijami įrodymai, tereikia pasirašyti advokatės V. E. parengtą  rašytinį pasižadėjimą išvežti savo vaiką į Norvegiją ir „prašyti jam pagalbos” pas  Norvegijos vaiko teisių apsaugos tarnybas, žinoma nepamiršus už tokį darbą paprašyti atlygio – priteisti  išvežamo vaikelio motinai priklausantį turtą. Tokius procesus įtakoti imasi  galimai visos Lietuvos smegenų gydytojais tapę, vaikų psichiatrai  L. Slušnys ir D. Pūras. Pastarųjų  verdiktai atitinka   buvusios santvarkos dvasią, kuomet viena partija  skelbė vieną tiesą ir  niekada neklydo, todėl manantys kitaip pavieniai asmenys tuomet buvo paskirstomi į sergančius psichikos ligomis,  save žalojančius, save .nužudančius liaudies priešus 

Facebook komentarai
});}(jQuery));