Seimas nubalsavo už narkotikų legalizavimą

laisves1

laisves1

Drama Seime. 63:62 Laisvės partijos pergalė. Seimo pirmininkės draudimas perbalsuoti. Socialdemokratų išdavystė nebalsuojant ar, kaip Šakalienė, atvirai palaikant narkotikų projektą ir skaldant opoziciją. Marichuanos stūmimas galutiniam legalizavimui ir pagalba pagautiems ,,žolės” prekeiviams – tai satanistinė Laisvės partijos artėjančių Šventų Kalėdų dovana Lietuvai! Suprantu, kad Lietuvoje seniai krikščionių demokratų politikoje neturime – tokių kaip Kasčiūnas dėka, kur mušasi į krūtinę kaip kovoja už tradicines vertybes ir ramia ranka balsuoja UŽ marichuanos dekriminalizavimo projektą… dar keli Saudargo krikščionių kuopelės atstovai mįslingai dingo per balsavimą iš salės kartu su 5 socialdemokratais. Priminkite savo vienmandatėse išrinktiems Seimo nariams, kad jie turi atstovauti JUS – daugumos žmonių nuomonę, o ne Laisvės partiją ir narkotikų dylerius! Dar liko esminė priėmimo stadija ir daug Seimo narių bijo viešumos, tiesos ir žmonių nuomonės. Išnaudokite tai!!!
Taip, svarstymo stadijos kova pralaimėta. Karas už jaunimo sveikatos išsaugojimą tęsiasi. Matome, kad daug Seimo narių visuomenės ir teisėsaugos pareigūnų nuomonė visiškai nesvarbi, siekiant pateisinti Laisvės partijos rinkėjams ir dar neaišku kam duotus pažadus. Visi matome, kad norima įsiteikti norintiems „pakaifuoti“ ir saugant jų laisves svaigintis… Ar šiame Seime yra suvokiama, kad tokios pataisos neskatina jaunus žmones gyventi sveikai, neįsitraukti į marichuanos vartojimą ar atsisakyti narkotikų vartojimo?? Ko tokiomis pataisomis siekiama?
Nesuvokiama labiausiai tai, kad tam atvirai pritaria save krikščioniais demokratais vadinančios konservatorių partijos lyderiai – Premjerė Ingrida Šimonytė, Gabrielius Landsbergis ir dauguma narių. Matyt juos šantažuoja Laisvės partija grasindama kitaip griauti koaliciją! Čia ne tas klausimas, kur galima politikuoti ar daryti politinius susitarimus. Šis projektas yra akivaizdus blogis. Narkotikų vartojimas tiesiogiai siejasi su pavojingais kriminogeninės situacijos pokyčiais ir dekriminalizavimą pasirinkusiose šalyse kriminogeninės situacija daug blogesnė. Estijoje su narkotikais susijusių įstatymų pažeidimų 100.000 gyventojų tenka 685, o Portugalijoje – 254. Tuo metu Lietuvoje tik 140 pažeidimų.
Pareigūnų nuomone, pirmiausia dėl to išloš narkotinių medžiagų platintojai, kurie įkinko į savo nusikalstamą veiklą naivius jaunuolius. Dar neįsigaliojus šio įstatymo pakeitimui, jie jau aiškina savo pasiuntinukams, kad jei įklius su nedidele narkotikų porcija, jiems nieko nebus, blogiausiu atveju, baudą narkotikų platintojai už juos sumokės. Kas bus, kai pakeitimai bus galutinai įteisinti? Tą suprasti nesunku. Akivaizdu, kad pradėti reikia ne nuo dekriminalizavimo, bet nuo narkomanijos prevencijos, ankstyvosios intervencijos, sveikatos priežiūros, resocializacijos ir kitų priemonių. Pavyzdys pateiktas vieno prokuratūros pareigūno: buvo prašoma išduoti Lietuvai užsienyje dėl narkotikų nuteistą jaunuolį. Prašymas buvo netenkintas, o išsakytas motyvas buvo tas, jog Lietuvoje nėra tinkamos priklausomybių reabilitacijos sistemos.
To, ką pastebi net užsienio specialistai, šio įstatymų bloko pakeitimo autoriai sąmoningai nenori matyti. Atvirkščiai, pakliuvus į pareigūnų akiratį žinomam asmeniui, kaip Laisvės partijos narei Živilei Diawarai – kaltinamas ne įstatymą pažeidęs asmuo, o „blogas“ įstatymas. Mano raginimų balsuoti PRIEŠ nepakako, nes Seimo intrigos buvo stipresnės nei didesnės dalies Seimo narių sąžinės balsas…
Dalinkimės ir žinokite savo herojus ateičiai! Komentaruose įkelsime kaip balsavo Seimo nariai šiuo klausimu. Reikalaukite iš savo apygardose išrinktų Seimo narių per PRIĖMIMO stadiją balsuoti PRIEŠ. Dar turime tam laiko, nors ir labai mažai.
Facebook komentarai
});}(jQuery));