Seimas išprievartavo žmones badytis iki mirties

koks planas 1

SEimas nubalsavo už tai, kad nevakcinuoti žmonės, norintys dirbti, patys mokėtų už savo testus. Vieno testo kaina – 80 eurų, taigi reikės terstuotis kas savaitę, kam reikės 360 eurų per mėnesį. Turint omenyje, kad šildymo kainos pabrango tris kartus, tai toks Seimo žingsnis reiškia tik vieną – dar likę gyvi žmonės vejami lauk emigruoti, arba kabintis ant sausos šakos.

Kitas dalykas, kad po to, kai britų vyriausybė pateikė ataskaitą, kurioje sakoma, kad po antrosios vakcinos yra sunaikinamas natūralus žmogaus imunitetas, tai reiškia, kad visi likę gyvi Lietuvos gyventojai bus badomi eksperimentine vakcina iki mirties

Teisinininkas Alvis Mozeris taip pakomentavo : „Mokamų testų darbuotojams paskirtis – ne tiek priversti skiepytis tuos darbuotojus, kurių iki šiol išprievartauti nepavyko, kiek priversti skiepytis trečiąja doze tuos darbuotojus, kurie jau buvo išprievartauti. Jie puikiai tą supranta, nes žino, jog nemaža dalis gavusiųjų pirmąsias dozes, „sustiprinančios” dozės dėl visiems suprantamų priežasčių nėra linkę priimti”.

https://www.youtube.com/watch?v=Xegl5cElHAo

 

Facebook komentarai
});}(jQuery));